راهنمای مراحل Crysis

ahmadadobe

کاربر سایت
Jan 23, 2019
1
من توی مرحله welcome to jungel گیر کردم اونجایی که باید با اسلحه برقی بزنی برجکو من همه چک پوینت هارو رفتم بعد رسیدم به اسلحه مشکل اینجاس اسلحه من تیر نداره

Fayyaz

عضو جدید
Aug 9, 2020
1
سلام من تو مرحله سوم بازی کرایسیس ۱ بد گیر کردم وقتی کامپیوترو هک میکنی بعد نزدیک ۳۰ تا آدم میکشی از رو اون پل هواییه که رد میشی یه هلیکوپترم کلا دنبالته چجوری باید بری دنبال فلشی که توی مپه که اونور دره است؟

Aminmte1380

عضو جدید
Aug 27, 2020
1
من کرایسیسو تموم کردم ، کاری بود در خدمتم ...

سلام ،
من دیروز کرایسیسو تموم کردم اگه مشکلی بود در خدمتم . :cheesygri
سلام ببخشید من تو اون قسمت که زیر دریایی کنار اب هست موندم و نمیتونم ردش کنم لطفا راهنماییم کنین

sinaa192828

عضو جدید
Jul 26, 2021
1
سلام ببخشید بعد از انفجار کردن کشتی. یه سبز میاد همش تو نقشه اینور اونور میره. دوتاهم هواپیما میاد همش تو آسمون پرواز میکنه. کسیم نیست. اون سبزه آدمم نیست فقط هی اینور اونور میرع. یکی میشه کمکم کنه🥺

navid.vi

کاربر سایت
Aug 3, 2021
2
یه مرحله هست تو یه برج وقتی از اسانسور خارج میشی و همه رو میکشی بعد لبه برج یه توری مانند داره نمیدونم اونجا باید چیکار کرد. یه سفینه هم کنار برج کناری هی جایجا میشه. اینجارو گیر کردم.

navid.vi

کاربر سایت
Aug 3, 2021
2
من توی مرحله welcome to jungel گیر کردم اونجایی که باید با اسلحه برقی بزنی برجکو من همه چک پوینت هارو رفتم بعد رسیدم به اسلحه مشکل اینجاس اسلحه من تیر نداره
اینو من تو یه سایت دیگه دیدم اگه اشتباه نکنم اونجا گفته بودن باید بازیو با کرک نصب کنی و یه سیو عقب تر بازی کنی.البته از سیو هات یه بک اپ بگیر

Amirn

عضو جدید
Dec 15, 2023
1
من کرایسیسو تموم کردم ، کاری بود در خدمتم ...

سلام ،
من دیروز کرایسیسو تموم کردم اگه مشکلی بود در خدمتم . :cheesygri
سلام من این مرحله گیر کردم که میخواد بره بالای سد اون چادر نارنجی رنگ هم هک کرد چیزی توش نبود الان باید چکار کنم?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر