راهنمای فارسی و کامل بازی Resident Evil 4

به نظر شما راهنمای این بازی چطور است ؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    84

mahmoud013

کاربر سایت
Jan 21, 2014
5
سلام
من دور professional بازی رو دو سه بار تموم کردم(تو پلی 3) تمام اسلحه ها را ازاد کرده ب غیر از هفت تیر خفنی که وقتی تقویت میشه بی نهایت میشه اگه میشه ب من بگین چطور ازادش کنم
اگه ترینر resident evill4 برای ps3 هست رو بگذارین ممنون میشم.

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
سلام. یادش بخیر چند سال پیش این بازی رو انجام میدادیم.. الان بعد مدت ها خواستم دوباره رزیدنت اویل رو بازی کنم... فقط نسخه کم حجم رو دانلود کردم ولی دمو ها رو نشون نمیده و دوباره رفتم نسخه کاملشو (فارسی) دانلود کردم! حالا نمیدونم چطور سیو رو انتقال بدم به بازی کامل؟ دوستان راهنمایی کنید

• Like
Reactions: kzk1381

ardalan.ak

کاربر سایت
Apr 11, 2017
1
درود میخواستم بدونم دری که قبل از ورد به باغ در پارت Chapter 3 - 2 قفل هستش چجوری باز میشه
که اشاره شده بعدا در موردش توضیح میدید
اینجا یه اتاق می بینید که درش بسته است فقط یادتون باشه که بعدا کارش داریم.

• Like
Reactions: kzk1381

Amrotheyn

کاربر سایت
Dec 25, 2017
2
سلام دوستان گرامی
با توجه به اینکه بیشتر دوستان در حال به پایان رساندن این بازی هستند می خواهم کل ترفندها ی این بازی را بدهم . پس بخوانید .

1- راههای بدست آوردن پول در بازی

از راههای پول در آوردن این است که با استفاده از نقشه های علامت دار محل ستاره ها رو پیدا کنید که اینا اجناس عتیقه ان که اگه نگین هاشون رو هم روشون جاسازی کنید قیمتشون می ره بالا
کشتن زامبی ها هم باعث می شود گاهی بهتون پول بده گاهی هم فشنگ و گیاه و غیره
کشتن غول ها یا آدم های اره بدست هم پول بیشتری بهتون می دهد.

در ضمن اون اتاق های تیر اندازی هم برای پول در آوردن خوب هستند .
شما چهار ردیف دارید که اگه هر ردیف پر بشود بهتون پول می دهد :
ردیف اول 5000
دوم 10000
سوم 25000
چهارم 50000

همینا دیگه کلی پول می شن!
در ضمن سیاست داشته باشید بیخود پول خرج نکنید!

2- راه بینهایت کردن تمامی اسلحه ها در بازی

اگر می خواهید اسلحه هایتان رو بهتر کنید حداقل روی یه اسلحه سرمایه گذاری کنید!
چون اگه در قسمت tune up پول تمام قسمت ها برای افزایش قدرت و سرعت و گنجایش اسلحه رو بدید آخرش یه گزینه بهتان می دهد که با دادن پول اون اسلحه ات بی نهایت می شه!
کلی حال می کنید اونوقت!

3- اسلحه ها و لباس های مخفی در بازی

شما اگه زیربازی ایدا رو یک بار بازی کنید یه مسلسل بی نهایت به نام Chicago Typewriter به بازی اضافه می شه .
در ضمن اگر بازی را یک بار تمام کنید یه آر پی جی بی نهایت اضافه می شود .
و یه جلیقه ضد گلوله
و یه دست لباس مخصوص برای اشلی و لیون
و سه تا زیر بازی جدید که هر سه تاش رو حتما بازی کن خیلی جالبن
و اگه با دور حرفه ایش بازی کنید یه اسلحه لیزری به نام PRL 412 بهتون می ده( که من بهش می گم اسلحه شارژی!!! یکی از دوستان هم گفته بود اسلحه فضایی بهش) که مجانیه و همینطور یه چند تا اسلحه دستی دیگه هم اصافه می شن که اینا دست فروشنده ان و اگه دقت کنید قیمتشون صفره یعنی لازم نیست براش پولی بدید
بعد از تمام کردن دور دوم لباس مخصوص دیگه ای برای اشلی و لیون باز می شه که خیلی بامزه است.
جلیقه ضد گلوله هم بعد از دور دوم بازی با لیون اضافه می شه
PRL 412 هم بعد از تموم کردن دور professional با لیون اضافه می شه

من دور حرفه ای رو دوبار بازی کردم دیگه چیزی نمی ده البته یه اسلحه هست که قدرت خیلی بالایی داره یه هفت تیره نمی دونم یه بار حرفه ای رو بازی کردم بهم داد یا دوبار!

در ضمن زیربازی separate ways با ایدا یه جوری مکمل بازی اصلیه که همونم هست که مسلسل بی نهایت رو آزاد می کنه
زیربازی دوم ایدا فقط حالت ماموریتی داره که باید 5 سمپلر رو پیدا کنی

زیربازی سوم هم خیلی جالبه شخصیتهای وسکر و کراوزر رو هم می توانید باهاشون بازی کنید که قدرتهای جالبی دارند.
همچنین یک هفت تیر نیز در بازی هست اسمش mathilda است و همون دور معمولی هم به لیون میده در ضمن میتوانید قدرتشو تا 50 برسونید یعنی با 2 تا تیر میتوانید یه غولو بکشید.
(در لیست های بالا قیمت این اسلحه ها را گذاشتم . )
سلام
من یکی از اسلحه هام رو طبق گفتتون تمام ارتقا هاشودادم
ولی گزینه ای ولس بینهایت کردن ظاهر نشد
چرا؟؟

Amirsam90

عضو جدید
Mar 25, 2020
2
سلام دوستان میشه بگید چ جوری سریعتر میشه راه رفت یا دوید ؟ ؟ برای من اهسته و عادی راه میره چ دکمه ای باید بزنم W راه میره اونم عادی ، چ جور باید سریعتر راه بره یا بدوه ؟

Amirsam90

عضو جدید
Mar 25, 2020
2
د
سلام من در رزیدنت اویل 4 وقتی یک سنگ را به طرفم پرت می کنند گیر کرده ام شما در سایت گفته بودید که وقتی می گوید کلید سه را فشار دهید یعنی همان enter هست من بعد از فشار دادن آن سریع می دود ولی وقتی می گوید کلید 6&5 را فشار بده نمی دانم کدام دکمه را فشار بدم کلید ctrl&enter را فشار می دهم ولی کار نمی کند لطفاً کمکم کنید ممنون می شم و یه مشکل در سایت هم هست من هر وقت می خوام وارد سایت با نام کاربری و رمز عبور شوم می گوید نام کاربری یا رمز عبور را فراموش کرده اید رمز عبور و نام کاربری را هم درست نوشته ام؟:(
دکمه x رو تند تند بزن

83Erfan

کاربر سایت
Mar 28, 2019
9
سلام دوستان میشه بگید چ جوری سریعتر میشه راه رفت یا دوید ؟ ؟ برای من اهسته و عادی راه میره چ دکمه ای باید بزنم W راه میره اونم عادی ، چ جور باید سریعتر راه بره یا بدوه ؟
سلام . جواب خیلی ساده است و اگه گیمر باشی باید اینو بدونی . shift رو بگیر و بعد راه برو .
اگه بازی شما نسخه ultimate hd هست و صحنه آهسته اجرا میشه ، باید از قسمت تنظیمات گرافیکی fixed fps رو که روی 60 fps هست ، روی 30 fps قرار بدین . بازی من صحنه آهسته بود ولی با اینکار درست شد . با نگه داشتن کلید shift هم می دوه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر