راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
سلام دوستان .. پیشنهاد میکنم برید www.gametrailers.com یه ویدیو هست که 3 نسخه Call Of Duty 3 رو با هم مقایسه میکنه .. ( کیفیت HD حتما بگیرید چون تفاوتها رو خوب متوجه نمیشید ) .. نشون میده که تقریبا نسخه 360 و PS3 به هم نزدیک هستند ولی متاسفانه نسخه Wii توی یه عالمه دیگست ... یعنی گرافیکش شاید در حده Call Of Duty 1 بود ولی به هرحال این موضوع واضحه که هیچ کلنگی نمیره پولشو حروم کنه بره Call Of Duty 3 نسخه Wii بگیره .. این کنسول بازیهای بسیار جالبه منحصر به فردی داره...

چرا من حتما می خرم. تازه نمیدونم چرا میگی گرافیکش مثل کال آو 1 بود. اونی که من دیدم ( 1- از یه سایت دیگه دانلود کرده بودم. 2- توی گین وان دیدم ) گرافیکش مثل PS3 بود. فکر نکنی که الکی تعریف می کنم. ولی اونی که من دیدم گرافیکش عین PS3 بود.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
عزیزم تمام دمو ها و پیش نمایش های game one channelاز 360 وps3هست وگرنه اون دموهایی که برای pspمیزاره باید بگه که pspشدهps3در هر حال اگر هم شک دارید وقتی تبلیغ pspرا میکنه اگر توجه کنی زیر تصویر نوشته this previwe from 360 or ps3 هست

• Like
Reactions: che-jaleb

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
درسته. ولی توی 360 که وقتی میخوای یه بمب پرت کنی دستت توی بازی اونهمه نمیلرزه. یا وقتی میخوای رانندگی کنی توی 360 که هیچ علامتی نمیاد که ویموت و نینچاک رو بغل هم نگه دار.
ولی بقیه ی دمو ها غیر از بعضی دموهای وی، همش برای 360 هست.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان الان وی چنده و بازی هاش دونه ای چنده ؟ کسی اینجا داره ؟ اگر کسی داره بگه گرافیک بازی هاش در چه قدر هست (مثل ÷ی اس 2 هست یا بالاتر ؟؟) کجا میفروشه ؟ و...

• Like
Reactions: che-jaleb

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
دوستان الان وی چنده و بازی هاش دونه ای چنده ؟ کسی اینجا داره ؟ اگر کسی داره بگه گرافیک بازی هاش در چه قدر هست (مثل ÷ی اس 2 هست یا بالاتر ؟؟) کجا میفروشه ؟ و...

من هم چند بار این سوال را پرسیدم کسی جواب نداد

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
کلّاً دستگاههای نینتندو توی ایران کم میاد. چراشو درست نمی دونم. ولی فکر کنم واسه این باشه که نینتندو توی ایران نمایندگی نداره. چون سونی که نمایندگی داره. مایکرو سافت هم بخاطر همین ویندوز و اینا معروفه. ولی نینتندو نمایندگیی نداره و خود ایرانیها نمیارن. اگه همین وی رو بیارن فروشنده ها میبینن که چه قدر فروششون زیاد میشه.

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
اصلا نمی دونم ...
چرا تو ایران بر عکس همه جا وی را یک کنسول مسخره و الکی می دونند و الکی چسبیدند به 360 و PS3
یکی بیاد بهشون بفهمونه که وی خیلی بهتر از اون دوتاست...

من وی می خوام
54.gif
54.gif
54.gif
از کجا بخرم...
37.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر