راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

• Thread starter Thread starter action
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یادمه یکی تو همین تاپیک گفته بود که از دبی 300 تومن خریده! ولی این دوستمون تو دبی قیمت گرفته 450 تومن! آدرس فروشگاه خوب تو دبی رو کسی نداره؟

من رفتم و از اون مغازه پرسیدم گفت که وی کپی خور تو دبی قیمت خرید عمدش تقربا 350 تا 370 هزار تومان و فقط هم ntsc j هاش کپی خور شده یعنی بازی یه wii sport رو نداره و منو ش هم زاپنی هستش

من رفتم و از اون مغازه پرسیدم گفت که وی کپی خور تو دبی قیمت خرید عمدش تقربا 350 تا 370 هزار تومان و فقط هم ntsc j هاش کپی خور شده یعنی بازی یه wii sport رو نداره و منو ش هم زاپنی هستش

منو ژاپنی کی ميخواد !!!!!

• Like
Reactions: che-jaleb
یادمه یکی تو همین تاپیک گفته بود که از دبی 300 تومن خریده! ولی این دوستمون تو دبی قیمت گرفته 450 تومن! آدرس فروشگاه خوب تو دبی رو کسی نداره؟
دوست عزیز این که دیگه سوال کردن نداره توی میدون جمال از شیر مرغ تا جون ادمیزاد پیدا میشه اونجا سوال کنی حتما گیرت میاد :)

• Like
سلام
آقا من حالم از 360 داره بهم می خوره
می خوام Wii بخرم
خواهشا یکی ارزون ترین موردی رو که دیده رو بگه
میشه بگید چرا حالتون بهم خورده ؟ بگید شاید برای من راهگشا باشه.!

میشه بگید چرا حالتون بهم خورده ؟ بگید شاید برای من راهگشا باشه.!
علی اقا من که بهتون گفتم 360 درست بودنش با خداست.:confused: راستی بچه ها ارزونترین جایی که میشه wii کپی خور تو ایران گیر اورد کجاست؟؟؟؟

من که می خوام بعد از PS3 وی بگیرم
مطئنا Wii از همه کنسولها که تا حالا اومده بیشتر فروش میکنه
هر کس که PS3 یا X360 داره میتونه کنارش یه وی بخره
علی اقا من که بهتون گفتم 360 درست بودنش با خداست.:confused: راستی بچه ها ارزونترین جایی که میشه wii کپی خور تو ایران گیر اورد کجاست؟؟؟؟

من که نمیفهمم چطوری حاضر میشن برای چیزی که هزار تا دردسر داره ۴۰۰ ۵۰۰ تومن پول بدن ۱۰۰ ۲۰۰ میذاری سرش یه PS3 توپ می خری دیگه خیالت راحتم هست

• Like
خوب هزینه هاش رو بگو
بگو با کدوم chip این کار رو میکنین
بازیاش چنده
بازیا رو روی چه DVD ای رایت میکنی
تو که خودت اینکاره ای, از اول بگو دیگه.

چون 3-4 ماهه خریدمش ، هزارتا مشکل بوجود آورده میتونید برید تاپیک مشکلات 360 ببینید.

ببخشید دوست عزیز دارم جسارت میکنم ولی شما که کنسول XBOX360 تون رو خریده بودید که خیلی راضی بودید :confused: و تعریف اش رو میکردید حالا چه شد که این مشکلات پیش اومده حالا به هر حال این شانس شما بوده;)

• Like
دوستان با عرض شرمندگی فراوان اگر لطف کنید وسوالاتتون را تلفنی بپرسید ممنون می شوم

فقط می توم بگم که از بابت رژیون بازیها راحت هستید وهمینطور بازیهایی چون اویلهای زیرو ویک را می توانید بازی کنید
بر روی dvd5

دوستان با عرض شرمندگی فراوان اگر لطف کنید وسوالاتتون را تلفنی بپرسید ممنون می شوم

فقط می توم بگم که از بابت رژیون بازیها راحت هستید وهمینطور بازیهایی چون اویلهای زیرو ویک را می توانید بازی کنید
بر روی dvd5

شماره تلفون شما کجاس؟ :confused:
میشه یه ریزه بیشتر هم توضیح بدی؟ :love:
چون شاید من یکی بگیرم!
بازی های گیم کیوب رو هم داری؟
و کلی سوال دیگه............
مرسی!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or