راهنمای اجرای بازی های کپی پلی 1 بر روی پلی 3 با استفاده از روش Swap Disk Exploit

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
چطوری میشه بازی رو اون هم توسط خود Ps3 کپی کرد؟؟؟ اصلا همچین قسمتی که وجود نداره ؟!
لینوکس
من الان خودم ایمیج بازی مارول و ابولیون رو روی هارد سیستمم دارم
حرف شما درست... منم امیدی نداشتم کار کنه! تست بود! ولی یکی دیگه اومده با CD ارجینال PS1 بازی PS3 Copy (دقیقا از روی DVD!! نه ‌BD!) اجرا کرده!! دیدین فیلمش رو؟؟ البته هنوز بحثه که fake هستش یا نه...
اگر حقیقت داشت مثل بمب تو اینترنت صدا می کرد
در ضمن زیاد دلتون رو به این فیلم های هک پلی 3 که روی یوتوب هست خوش نکنید اکثرشون Fake هست به غیر از اونهای که تایید بشن
کاملا متوجه ام گه چی میگین، ولی بعید میدونم به این قضیه حساسیتی نشون بده... یعنی ذات BD-ROM این نیست که مثلا برای بازی فقط Optic ای که برای BD هستش رو روشن کنه... (حتما اطلاع دارین که Optic ای که BD رو میخونه و بقول شما لیزر آبی هستش، نمیتونه CD/DVD رو بخونه و برای خوندن CD/DVD از optic دوم توی BD-ROM ها استفاده شده...
نه اینکه برای بازی ها فقط نوری ابی فقط فعال بشه
بلکه اپتیک بر اساس نوع CD/DVD/BD که در دستگاه می گذارید نوع نوری که برای خواندن اطلاعت روی رسانه(منظور همون CD/DVD/BD ) هست رو تنظیم می کنه
مثلا اگر شما بازی یا فیلم بلوری رو در دستگاه بزارید نور ابی فعال میشه (موقع چرخیدن و شناسای BD زیر BD رو نگاه کنید) حالا اگر شما دکمه Eject رو نزنید و به صورت دستی(باز کردن دستگاه) BD رو خارج کنید و حالا یک DVD قرار بدید دستگاه متوجه این تغییر نمیشه ! و فکر می کنه هنوز BD داخل دستگاه هست هر چند DVD که در دستگاه گاذشتید شروع به چرخیدن می کنه اما نور ابی که هنوز فعال هست نمی تونه اطلاعات روی DVD رو بخونه
تا زمانی که شما دکمه Eject رو نزنید دستگاه متوجه تغییر رسانه نمیشه

من تمام اینهای که گفتم رو بارها امتحان کردم کار نمی کنه

در کل همچنان خوشحالم که حداقل یه نفر آدم با سواد اینجا پیدا میشه...
و همچنین ;)

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
حالا شما زیاد حرص نخور... BD Writer هم بزودی میرسه برام! :biggrin1:

مبارکت باشه ، ما که بخیل نیستیم... :-"

لینوکس
من الان خودم ایمیج بازی مارول و ابولیون رو روی هارد سیستمم دارم

همین کارا رو کردی که الان دیگه اون لیزر های قشنگ آبی و قرمزت کار نمی کنه دیگه... :cheesygri

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
شاید برای کپیps3 باید به همون ترتیبی که گفتین
ولی بجای ارجینالps1 ارجینالps3 و بجای کپیps1 کپی ps3
اگه اینطوری بشه بازم خوبه حالا یه ارجینالهps3 میخریم:-"

بابا بچه ها شما کهps3 دارین امتحان کنید توروخدا

merci

چرت میگم؟؟؟؟

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
سلام
دو سوال از ا قای AAKH1361 داشتم
ا1.ین expliot که این کارو می کنه از قابلیت upscale هم استفاده می کنه

2.من orginal pal و ntsc j رو می تونم گیر بیارم ولی برای اجرای ntsc-uc باید حتما orginal اشو داشته باشم

آخرین ویرایش:

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
نوشته شده توسط kiya
شاید برای کپیps3 باید به همون ترتیبی که گفتین
ولی بجای ارجینالps1 ارجینالps3 و بجای کپیps1 کپی ps3
اگه اینطوری بشه بازم خوبه حالا یه ارجینالهps3 میخریم

بابا بچه ها شما کهps3 دارین امتحان کنید توروخدا

merci
چرت میگم؟؟؟؟
کار نمیکنه
سلام
دو سوال از ا قای AAKH1361 داشتم
ا1.ین expliot که این کارو می کنه از قابلیت upscale هم استفاده می کنه

2.من orginal pal و ntsc j رو می تونم گیر بیارم ولی برای اجرای ntsc-uc باید حتما orginal اشو داشته باشم
1 - upscale ربطی به این expliot نداره !
شما فعال بودن/نبودن upscale رو قبل از اینکه بازی رو اجرا کنی تو XMB می تونید مشخص کنید

2 - رجیون دستگاه شما باید با رجیون بازی یکی باشه اگر دستگاه NTSC/J هست بازی هم باید NTSC/J باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر