راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
در راستاي صحبت هاي بالا در مورد هارد هاي 360، مايكروسافت يه هارد واسه arcade ها در نظر گرفته كه با آپديت جديد بتونن ازش استفاده كنن، قيمتش فك كنم 20دلار اينا بود.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
در راستاي صحبت هاي بالا در مورد هارد هاي 360، مايكروسافت يه هارد واسه arcade ها در نظر گرفته كه با آپديت جديد بتونن ازش استفاده كنن، قيمتش فك كنم 20دلار اينا بود.
يعني چي هارد مخصوص چيه؟؟؟ چه شكليه چه مدليه يخورده بيشتر توضيح بده؟؟؟؟؟

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
هارداش هاردهای Laptop هستن دیگه !
فقط فورمتش فرق میگنه مثلا win که NTFS هست Linux که Swap , Ext 3 هست و Xbox که نمیدونم :laughing:
ولی فکر کنم یه هارد بگیری مثلا 500 فرمتش کنی با USB چیزی وصل کنی کار میکنه ؟ نه ؟:confused:
اگرم کسی هارد لبتاب حجم بالا داشته باشه میتونه با این جایگزین کنه
و فرمتش رو به فرمت قابل شناسنایی برای Xbox360 در بیاره !
البته اینایی رو که گفتم همش حدس بود اگه کسی این کارارو تجربه کرده بگه ما هم استفاده کنم !
یکی جواب مارو نمیده؟؟؟؟:-"

amir hossein.360

کاربر سایت
Aug 5, 2008
27
نام
امیر حسین
سوال

سلام سوال من اینه که گفته میشه Elite های جدید درایوشون نوع جدیدی از liteonوهنوز هکر ها موفق به هک کردن این درایو جدید نشدن می خواستم ببینم تا چه حد حقیقت داره واین که آیا آرکید وپرمیوم های جدید هم همین طوره یا فقط الایت این طوره؟

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
فکر نمی کنم بشه همچین کاری کرد چون پورت و ورودی هارد به دستگاه شکل خاص خودشو داره وهیچ شباهتی به هارد لپ تاپ نداره.
عزیزم اگه تا حالا هارد 360 رو کامل باز کرده باشی متوجه میشی که هاری که توی اون هست هارد لپ تاب هست !
ربطی هم به پورت نداره !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عزیزم اگه تا حالا هارد 360 رو کامل باز کرده باشی متوجه میشی که هاری که توی اون هست هارد لپ تاب هست !
ربطی هم به پورت نداره !

یه آموزش گذاشتم برای فرمت کردن هارد 500 اکسترنال برای XBox 360.اما گاهی اوقات جواب نمیده.

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264
بچه ها من یه مشکل عجیب پیدا کردم
اکثر وقتها وقتی میخوام بازی کنم یا توی همون داشبورد دسته خود به خود تکون میخوره و بعضی از دکمه ها مثل rt تند تند زده میشه نمیدونم دلیلش چیه چند بار هم دوباره دسته رو به xbox شناسوندم ولی بازم درست نشد ممکنه برای فرستنده یا گیرنده مشکل پیش اومده باشه البته اینم بگم بعضی وقتها هم درست کار میکنه

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
SALAM

سلام ببخشید اینجا پست می دم کسی آدرس اینترنتی جایی که بازی های 360 رو با مارک play box اون اصلی ها که دو لایه اند آب میزنی رنگشون نمیره رو می فروشن ندارید بدید ما بگیریم؟
با زم ببخشید ممنون

واقعا ممنون میشم اگر جواب سوال بالا رو بدید

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
slam

قلابي زياد ميشناسم كه بفروشن اما اصل جايي نديدم
حالا چرا playbox

ین playbox ها که میگن یک جا تو اراک هست میآره اصل هم هست کیفیت عالی داره به کنسول من هم جواب میده صداشم بد نیست دو اگر به اون چاپ رو سی دی آب بزنی رنگش نمیره و......
اگر شما بهترش رو سراغ دارید تطف بفرمایید بگید استفاده کنیم؟

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
ین playbox ها که میگن یک جا تو اراک هست میآره اصل هم هست کیفیت عالی داره به کنسول من هم جواب میده صداشم بد نیست دو اگر به اون چاپ رو سی دی آب بزنی رنگش نمیره و......
اگر شما بهترش رو سراغ دارید تطف بفرمایید بگید استفاده کنیم؟

بهترین حالت اینه از فروشگاه مجازی بخری رو دیسک مناسب+ سرعت رایت مناسب و سریع اوردن بازی ها ...من خودم از پیام میگیرم (gametak) و راضیم

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اقا علت این تفاوت قیمت عوض کردن درایوهای لایتون چیه؟چرا بیگ گیم 30 تومن میگیره اگر خودت درایو داشته باشی ولی نکست جن بیشتر میگیره؟

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
دوستان عزیز الان 360 هایی که تو اون ور آب هست Jasper(؟) هستند ؟!
دیگه اگه Jasper باشه Xlamp(؟) و اینا رو که نیاز نداره ؟!
Arcade هارد نداره ، درسته ؟!
میشه که فعلا باهاش بدن هارد کار کرد ؟! مشکلی که نداره ؟!
راستی درایو کنسول های الان Lite-On (؟) هست ؟! کپی خور نمیشند ؟! چه قدر پول عوض کردن درایو میشه ؟!
از کجا بفهمم که درایوش چیه ؟!
معذرت بابت سوال هایی ابتدایی که پرسیدم ...
ممنون ... .:x

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
پدارم جان چرا من هربار که 360 رو روشن میکنم باید پروفایل ام رو دوباره sign کنم؟! آخه من دوتا پروفایل دارم و هربار که روشن میشه باید ازتوشون دوباره انتخاب کنم و.... اولا هم دوتا داشتم ولی اینطوری نبود و هروقت روشن میکردم تو همون پروفایلم مونده بود.
راستی این درایو بنکیو واسه شما هم صداش زیاده؟ البته مشکلی نداره فقط صداش زیاده.
ممنون.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اقا علت این تفاوت قیمت عوض کردن درایوهای لایتون چیه؟چرا بیگ گیم 30 تومن میگیره اگر خودت درایو داشته باشی ولی نکست جن بیشتر میگیره؟
هيچ فرقي نداره و فقط بستگي به انصاف فروشنده داره همين
و ديگر هيچ
دوستان عزیز الان 360 هایی که تو اون ور آب هست Jasper(؟) هستند ؟!
دیگه اگه Jasper باشه Xlamp(؟) و اینا رو که نیاز نداره ؟!
Arcade هارد نداره ، درسته ؟!
میشه که فعلا باهاش بدن هارد کار کرد ؟! مشکلی که نداره ؟!
راستی درایو کنسول های الان Lite-On (؟) هست ؟! کپی خور نمیشند ؟! چه قدر پول عوض کردن درایو میشه ؟!
از کجا بفهمم که درایوش چیه ؟!
معذرت بابت سوال هایی ابتدایی که پرسیدم ...
ممنون ... .:x
Jasper رو هنوز هيچكس تو بازار نديده حتي پيام
Falcon هم X-clime نميخواد چه برسه به جاسپر
خير هارد نداره ولي يك رم 256 مگ داره
خير هيچ مشكلي نداره هر چقدر رم بكشه ميتوني توش Save كني فقط براي ابديت پاييزي بايد هارد داشته باشي
همه لايت ان هست و بايد بببري درايوت رو تعويض كنن و يك درايو گپيخور جاش بگذارن كه اين كار رو 2فروشگاه نكست جن و بيگ گيم انجام ميدن
نكست جن=اگر درايو داشته باشي 60000تومن اگر درايو هم بخري = 110000 تومن
بيگ گيم=بدون خريد درايو 30000تومن با خريد درايو = 70000تومن
هيچ فرقي هم ندارند
از شكل درايو ميشه بفهمي مثلا هيتاچي و سامسونگ اين شكلين
xbox360-dvd-drives.jpg
و درايو هاي فيليپس(لايت ان و بنكيو و ...)اين شكلين
xbox-360-dvd-drive-Philips-VAD6037-21.jpg
سوال ها ابتدايي نبودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر