راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من میخوام یه ایکباس 360 با مادربرد فالکون و درایو BenQ بگیرم.
خوبه دیگه ؟ مشکل حراراتی که نداره ؟

بله.اگر درایو Hitachi 0079 باشه هنوز بهتره چون قدرت و سرعت بالاتری داره ولی هزینه کپی خورش بیشتر از BenQ هست.
مشکل حرارتی هم توی Falcon تقریبا رفع شده...

ببخشید که سوالمو اینجا دوباره مطرح میکنم.
xbox360 با این مانیتور کیفیت بازی هاش چطور میشه؟
LG T730BH
اینم اطلاعات محصول:
http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=768&ID=64

شما می تونید با استفاده از تبدیل مادگی-مادگی و با داشتن کابل VGA روی این مانیتور با XBox 360 بازی کنید.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
میگم اقا پدرام من کابل کومپوننت برای صدای دالبی دیجیتال نبود؟پس چی شد شد کابل کیفیت 720 p
?
کابل Component خودش که دالبی دیجیتال نداره. شما باید یک سیم optical بگیری و به این کابل وصل کنی تا بتونی صدای دالبی دیجیتال از دستگاه بگیری.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
سیم اپتیکال دیگه چیه؟از کجا باید بگیریم هیمنایی که 360 میفروشن دارن؟چنده؟
در ضمن دوستان یکیک از اقوام داره با لنج به عنوان خدمه میره دبی میخوام بهش بگم برام پرمیوم بیاره میخواستم ببینم اگه فقط یدونه بیاره که گمرک گیر نمیده؟یعنی بهشون بگه برای مصرف شخصی هستواگه بگیرن چقدر میگیرن؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سیم اپتیکال دیگه چیه؟از کجا باید بگیریم هیمنایی که 360 میفروشن دارن؟چنده؟
در ضمن دوستان یکیک از اقوام داره با لنج به عنوان خدمه میره دبی میخوام بهش بگم برام پرمیوم بیاره میخواستم ببینم اگه فقط یدونه بیاره که گمرک گیر نمیده؟یعنی بهشون بگه برای مصرف شخصی هستواگه بگیرن چقدر میگیرن؟
خیر یه دونه روگیر نمیده هرنفر میتونه یه دونه بیاره یعنی حتی اگه یه خانواده 4نفری هم نفری 1بیارن مشکلی
نیست;)

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
بازي هاي اورجينال 360 تو كدوم كشور توليد مي شم ? (منظورم كارخونه اي كه اين ديسك هارو توليد ميكنه ؟)
من يدونه دارم روش نوشته made in E.U. , كسي ميدونه ماله كجا هست ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
بازي هاي اورجينال 360 تو كدوم كشور توليد مي شم ? (منظورم كارخونه اي كه اين ديسك هارو توليد ميكنه ؟)
من يدونه دارم روش نوشته made in E.U. , كسي ميدونه ماله كجا هست ؟

اکثرا دیسک های اصلی بازی های XBox 360 توی کشورهای آسیایی اطراف چین ساخته میشه.الان بازی های آرکید همراه کنسول Arcade تولید شده سنگاپور هست.حالا E.U مخفف یکی از کشورهای آسیایی می تونه باشه یا یه کشور غیر آسیایی...

دوستان من شنیدم با مموری 256 نمیشه با لایو وصل شد و با بقیه بازی کرد درسته؟

خیر.با مموری کارت 256 مگابایتی هم می تونید به Live وصل بشید و بازی کنید ولی ممکنه آپدیت های بازی ها مشکل ساز بشه برای مموری...

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
اکثرا دیسک های اصلی بازی های XBox 360 توی کشورهای آسیایی اطراف چین ساخته میشه.الان بازی های آرکید همراه کنسول Arcade تولید شده سنگاپور هست.حالا E.U مخفف یکی از کشورهای آسیایی می تونه باشه یا یه کشور غیر آسیایی...

با عرض پوزش خدمت شما:love:
E.U
کوتاه شده عبارت
European Union

می باشد همین فرنگ خودمون:biggrin1:

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
شما می تونید با استفاده از تبدیل مادگی-مادگی و با داشتن کابل VGA روی این مانیتور با XBox 360 بازی کنید.
میشه قیمتش رو هم بگید؟ممنون.
کیفیتش چطور میشه؟بد میشه؟
در ضمن ارزونترین xbox360 که میتونم بخرم چنده؟این اقا پیام که میگید کیه و چطور میشه ازش خرید کرد؟
ممنون میشم جواب بدید.
ایا باید مموری هم جداگونه بخرم یا رو کنسول هست؟

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
دوستان الان قیمت Xbox360 مدل Elite در دوبی چند هست؟
یکی از دوستام فردا بلیط برایه دوبی داره زیاد از کنسول سرش نمیشه .من بهش گفتم تاریخ MFR DATE رو پشته جعبه نیگا کنه اگه 2008 به بالا بود. کافیه...؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
http://www.ciao.co.uk/LG_775FT__Review_5368995

بچه ها این مانیتور به درد بازی می خوره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارزش داره با وجود این 360 بخرم اصلن بهش وصل میشه

من دقيقا همين مونيتور رو دارم و باهاش بازي ميكنم.
فقط مونيتور من يكم كهنه شده و تصويرش يكم تاريكه، بجز اون تصويرش عاليه، ميدوني كه، از نظر كنتراست رنگ، رو اين مونيتور رنگ بهتري ميگيري تا مونيتور هاي LCD !

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
دوستان الان قیمت Xbox360 مدل Elite در دوبی چند هست؟
یکی از دوستام فردا بلیط برایه دوبی داره زیاد از کنسول سرش نمیشه .من بهش گفتم تاریخ MFR DATE رو پشته جعبه نیگا کنه اگه 2008 به بالا بود. کافیه...؟
قیمت الایت دوبی رو پدرام دقیق می دونه ولی زیره 400
اره اگه 2008 باشه کافیه چون جدیدا کلا فالکون هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر