راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام خدمت دوستان
من يه ساعتي كه دارم تو اين تاپيك گشت مي زنم ببينم دوستان در مورد خريد ايكس باكسي كه سه چراغه نشه چي مي گن چون من يه ايكس باكس خريدم حدودا 7 ما پيش و يه ماه كار كرد سه چراغه شد . رفتم 40 هزار تومان دادم درستش كردم بعد از 1ماه باز سه چراغه شد بوسيله دوستان تو سايت روش تعمير سه چراغه رو ياد گرفتم و خودم درستش كردم باز بعد از يه مدت سه چراغه شد گفتن فن اضافه بزار گزاشتم - 12 ولتش كن كردم - ايكس كللمپ كردم - كانال كشي هم كردم - درايورشو جدا كردم و بيرون از كنسول گذاشتم يه فن بزرگ روي هدسينگ گذاشتم و بالاخره همه جور بلا روي اين كنسول آوردم ولي باز سه چراغه شد ديگه گفتم بيام دستگاه رو درست كنم و ببرم تهران تو پاساژ لباف بفروشم يه دستگاه ديگه بخرم تا ازين سه چراغه لعنتي راحت بشم حالا با همه ي اين تفاصيل چه دستگاهي بخرم تا مشكل سه چراغه ديگه نداشته باشم
با سپاس فراوان

یه کنسول بگیر که بردش یا Zephyr باشه یا فالکون.همون اول کار هم 12 ولتش کن هم X-Clamp .البته به نظر من برای تمام این کارها ببرش پیش طاهر.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ميشه در باره ي x-clamp يه خورده توضيح بدين:((

من کامل نمی دونم اما بخاطر این که سوالت بی جواب نمونه میگم.

زیر مادربورد پایه میذارن که مادربورد از باکس کنسول یه مقدار فاصله پیدا کنه و فضای بهتری برای رد و بدل شدن هوا ایجاد بشه.اینطوری که مبتکر این روش گفته عمر کنسول چندین سال افزایش پیدا می کنه.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
يه سوال داشتم
به نظر شما xbox360 رو افقي بذاريم طول عمرش بيشتره يا عمودي بذاريم
خب در حالت عمودي تهويه بهتر صورت ميگيره ، بنابراين عمودي بذاريد
12 ولت كنيم مشكلي براي برق رساني كنسول پيش نمياد:confused:

نه مشكلي پيش نمياد ، كنسول يكي از دوستانم حدود يكسالي ميشه كه در حالت 12 ولت هست و هيچ مشكلي هم نداشته تا حالا ، خودمم دو سه ماه ميشه 12 ولت كردم تا حالا مشكلي نداشتم خداروشكر

حالا شما اگه خيلي وسواس داريد ميتونيد ، از آداپتور استفاده كنيد

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
خب در حالت عمودي تهويه بهتر صورت ميگيره ، بنابراين عمودي بذاريد

نه مشكلي پيش نمياد ، كنسول يكي از دوستانم حدود يكسالي ميشه كه در حالت 12 ولت هست و هيچ مشكلي هم نداشته تا حالا ، خودمم دو سه ماه ميشه 12 ولت كردم تا حالا مشكلي نداشتم خداروشكر

حالا شما اگه خيلي وسواس داريد ميتونيد ، از آداپتور استفاده كنيد

خود دستگاه آداپتور هم باهاشه ؟ اگر نیست باید بریم بخریم حتما ؟ چنده ؟ تاثیر مثبت داره ؟

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام
ببخشید زیاد سوال میپرسم
تغییر رجین نیاز به باز کزدن کنسول داره یا نه ؟؟؟؟(نرم افزاری یا سخت افزاری)
من میخوام premium with hdmi را از اقا رضا بخرم 520 تومن کپی خور کردنش هم اشنا دارم بدونه پول انجام میده خوبه دیگه نه ؟؟؟؟؟

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
خود دستگاه آداپتور هم باهاشه ؟ اگر نیست باید بریم بخریم حتما ؟ چنده ؟ تاثیر مثبت داره ؟
منظورم اين بود كه فن هاي كنسول رو بجاي اينكه از خود كنسول تغذيه بشن ، بجاش وصل كنيم به يه آداپتور متغير

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام
كسي قيمت 360 رو در عراق نداره ؟؟؟:((
دستم به شلوارتون كمك كنيد .:(
اگه بتونيد يه فروشگاه اينترنتي مثل رايان صبا تو عراق پيدا كنيد كه قيمت هارو برا عراق داشته باشه
بازم خوبه:blushing::love:
مرسي از همه

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام
ببخشید زیاد سوال میپرسم
تغییر رجین نیاز به باز کزدن کنسول داره یا نه ؟؟؟؟(نرم افزاری یا سخت افزاری)
من میخوام premium with hdmi را از اقا رضا بخرم 520 تومن کپی خور کردنش هم اشنا دارم بدونه پول انجام میده خوبه دیگه نه ؟؟؟؟؟
از لحاظ پولی فکر کنم خوب باشه ولی شما این مقالاتی رو که اقا اشکان lich king نوشته بخون ( همین موضوعات مهم ) خیلی موثره مخصوصا طریقه تشخیص فالکون و سوالات قبل از خرید xbox

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام
كسي قيمت 360 رو در عراق نداره ؟؟؟:((
دستم به شلوارتون كمك كنيد .:(
اگه بتونيد يه فروشگاه اينترنتي مثل رايان صبا تو عراق پيدا كنيد كه قيمت هارو برا عراق داشته باشه
بازم خوبه:blushing::love:
مرسي از همه
اخه xbox چیزی نیست که ندیده بشه گرفت بیاد یا باید به یه نفر مطمن بگی برات بیاره که خودش هم وارد باشه یا اینکه بری و دستگاه رو ببینی حالا نمی دونم اون اقایی که می گی وارده یا نه ولی من که میگم اقا پیام چون با اینکه شما کنسول رو نمیبینی ولی مطمن هستش و کنسول رو اک براتون میفرسته از بقیه بچه ها هم میتونی بپرسی در مورد اقا پیام
( راستی دوباره میگم به همه خواهشا این مقالات مهم رو بخونید تا دچار 3 چراغه و ... نشین )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر