راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اینقدر فالکن فالکن نکنید . حالمون :sick:
به خدا همین 360 های قدیمی هم خیلی خوبن ماکه داریم راضی هم هستیم
این فروشنده های ایرانی رو که خودتون میشناسید تا بفهمن بازار چی داغه با دسته میزنن به ادم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اینقدر فالکن فالکن نکنید . حالمون :sick:
به خدا همین 360 های قدیمی هم خیلی خوبن ماکه داریم راضی هم هستیم
این فروشنده های ایرانی رو که خودتون میشناسید تا بفهمن بازار چی داغه با دسته میزنن به ادم

هیچیشم خوب نیست اگه خوب بود که تولیدش قطع نمیشد
آقایون چند ماه دیگه صبر کنید مخصوصا الان که بازی داره نمیاد موقعیت خوبیه برای صبر کردن ;)

onlineemails

کاربر سایت
Dec 30, 2007
10
الکی بچه مردم رو خرنکنید Ps3فعلا به درد نمی خوره آخه کی حاظره 110 هزار تومن بده برای بازی PES2008 من به تازگی ELite گرفتم (از خارج)480 تومن پام افتاد Pal هم هست خودم هم کپی خورش کردم دارم باهاش حال می کنم هر بازی بخوام دانلود می کنم و بازیش می کنم از MarketPlace اون تا حالا 53 تا دمو بازی که هر کدوم تقربیا 1 گیگ هست دانلود کردم. فیلم ها عکس ها و آهنگ های Share شده تو کامپیوتر رو میبینم. کانال های تلویزیونی خارجی رو (از اینترنت) می بینم. ولی اگر قدرت دانلود بازی برای خودت رو نداری سعی کن NTSC بخری چون اکثر بازی های تو ایران Ntsc هستند.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
الکی بچه مردم رو خرنکنید Ps3فعلا به درد نمی خوره آخه کی حاظره 110 هزار تومن بده برای بازی PES2008 من به تازگی ELite گرفتم (از خارج)480 تومن پام افتاد Pal هم هست خودم هم کپی خورش کردم دارم باهاش حال می کنم هر بازی بخوام دانلود می کنم و بازیش می کنم از MarketPlace اون تا حالا 53 تا دمو بازی که هر کدوم تقربیا 1 گیگ هست دانلود کردم. فیلم ها عکس ها و آهنگ های Share شده تو کامپیوتر رو میبینم. کانال های تلویزیونی خارجی رو (از اینترنت) می بینم. ولی اگر قدرت دانلود بازی برای خودت رو نداری سعی کن NTSC بخری چون اکثر بازی های تو ایران Ntsc هستند.
بله.... هر کی میخواد PS3 بخره باید فکر بازی هاش رو بکنه! به نظر من تو ایران اول باید X360 خرید بعد اگر توان مالیش رو داشت 1 PS3 !

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
بله.... هر کی میخواد PS3 بخره باید فکر بازی هاش رو بکنه! به نظر من تو ایران اول باید X360 خرید بعد اگر توان مالیش رو داشت 1 PS3 !
این یه چیز تابلو، مطمئنا اگه ما هم تو یه کشوری بودیم که قانون کپی رایت توش رعایت میشد، حداقل 80% مون بجای 360،PS3 میگرفتیم. مخصوصا الان که BD هم بعنوان فرمت قالب فیلم گوی رقابتو از toshiba گرفته و خودشو تقریبا انحصار کرده و PS3 هم خودش یه پلیر تمام عیار BD. ولی خوب اینجا ایران و متاسفانه یا خوشبختانه کپی رایت نداره. و صد البته برای بچه هایی با توان مالی کم مثل من پرداخت هزینه یه بازی اونم نزدیک 100 تومن سخت یا غیر ممکنه(در حالیکه تفاوت اونچنانی هم با 360 نداره !). این دلیل اینکه از PS3 حمایت نمیشه چون حکایت گوشت و گربه است. اما از حق هم نباید گذشت که MS هم با این کنسولش خوب غوغا کرد و تونست تا جایی ناکامی گذشتش زمان xbox رو جبران کنه .

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
این یه چیز تابلو، مطمئنا اگه ما هم تو یه کشوری بودیم که قانون کپی رایت توش رعایت میشد، حداقل 80% مون بجای 360،PS3 میگرفتیم.

این درصد رو از کجا محاسبه کردین ؟:-"
نه من خودم با این که الان کنسول ندارم ولی اگه توانش رو هم داشته باشم و
قصد خرید داشته باشم به هیچ وجه ps3 نمیخریدم مخصوصا حالا که مادر بوردای
فالکون هیچ مشکل گرمایی ندارن

بخشید تاپیک منحرف شد :arrowd::biggrin1:

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
عزیز من اون تهش خوبه گفتم که 360 انصافا غیر از قیمت بازیهاش تو ایران واقعا توانایی خوب بودن و خریدن رو داره. شمام جزو اون 20% آماری نه جزو اون 80%

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من نمیگم 360 مشکل گرمایشی نداشته(به نظرمیرسه با این مادربوردهای جدید دیگه نداره)اما دوستانی که
مایلند درمورد عیب ایراد صحبت کنن راجع به ایراد لنزپی اس3هم بحث کنید تا شفاف سازی بشه(مثل مسئولین نظام مقدس گفتم:cheesygri)

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
1- قیمت X360 Premium? HALO? Elite?

2- اگه بخوام یه Xbox 360 Core همراه یه هارد بفروشم مدل 2006 تروتمیز چند میخرن؟ حدودی؟دقیق؟

3- آیا X360 رو میشه به لبتاپ وصل کرد و بازی کرد؟ با چه کابلی؟

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر