راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اگه این ماکروسافت یا این سونی بیان داخل ایران خودشون مستقیم تو ایران کنسولا رو شیپ کنن الان وضعیت ما این نبود
فکرشو کنین xbox360 ==> 349$
PlayStation ==> 499$ بازی هاشم 59.9$
اون وقت ما به جای یک کنسول همه کنسول ها رو داشتیم

حال اینا به کنار من این مطلب رو چند روز پیش تو کلیک خوندم بخونید و حسرت بخورید:(:
بیش از 70 درصد کاربران از سرویس های دانلود فیلم با کیفیت بالا استفاده میکنند این در حالی است که این کاربران یک فیلم با کیفیت dvd در زمان حدود 5 دقیقه دانلود میکنند.......(تازه نوشته بود این کاربرا تقاضای افزایش پهنای باند رو دارند)......کشور های نظیر کره جنوبی که از شبکه فیبر نوری برای ارتباط اینترنتی استفاده میکنند قادر هستند سرعتی بیش از 100 مگابایت:eek: را برای کار بران فراهم کنند ...هم اکنون بیش از 90 درصد کاربرای خانگی به این سرعت دسترسی دارند...
حالا اینجا اخرین سرعت 2mb هست که خودتون تعرفه بالای اون رو میدونید که کاربرای خانگی توانایی استفاده از اون رو ندارند

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
روی 360 اصلا نمیشه آهنگ ریخت؟:confused:

با سلام
تنها در یک صورت می توانید روی XBOX آهنگ بریزید، اگر شما AudioCD را داخل XBOX بگذارید و آن را rip (یا همان کپی) کنید. توجه کنید که اگر دیسک MP3 هم بگذارید نمی توانید کپی کنید فقط می توانید پخش نمایید.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
کسی میتونه یک نرم افزار برای تبدیل mp3 به Audio بزاره
من هرکاری میکنم نمیشه از روی فلش اهنگ ریخت روی کنسول

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
دوست من نرم افزار نرو آخرين ورژنش ( Nero) خيلی خوب و راحت ميتونه این کار رو بکنه. البته نرم افزار های Ulead Studiosهم هستند که حرفه ای تر هستند.

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
با سلام

شما با نرم افزار Nero میتونید این کار رو انجام بدید فقط لازمه که فایلهاتون رو روی یک cd به صورت یه Audio cd رایت کنید .nero خودش این کار رو انجام میده و فقط یادتون باشه که حتما باید رایت cd رو روی audio cd تنظیم کنید.
موفق باشید
فریدون

xyz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
69
نام
Ali
سلام به همه
می خوام 360 هالو ادیشن بگیرم 700 صفحه پست اینجاست که اگه بخوام بگردم مطالب مورد نیازم رو بخونم خیلی تول می کشه لطفا یکی به سوالام جواب بده :
1-رو تلویزیون 21 با چه روزولیشنی می تونم بازی کنم (منظور از 720i و اینا چیه ؟)
2-می تونم روش ویندوز نصب کنم و کارایه با pc انجام می دم با این انجام بدم
3- می تونم با کیبرد و موس بازی کنم چون مثلا call of duty4 فک نکنم با دسته هال بده (یعنی اصلا من تا کیبرد و موس زیر دستم نباشه نمی تونم بازی کنم ) ؟
4- خب کپی خور شدنش چه جوریه اینکه می گن نمی دونم باید j باشه و... چیه باید به چه نکاتی توجه کنم ؟
5-اگه بخوام با مانیتور بازی کنم مانیتور های واید خوبه؟
پیشاپیش دمتون گرم

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان عزیز من یه کنسول اورجینال ارکید میخوام بگیرم با دو تا بازی اورجینال کدوم فروشگاه مطمیین هستش که این ها رو داشته باشه ممنون میشم به سوالم جواب بدین بد جوری حسرت لایو رو میخورم میخوام برم لایو بازی کنم واسه همین میخوام یدونه ارکید اورجینال بگیرم:-":(

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام دوستان عزیز من یه کنسول اورجینال ارکید میخوام بگیرم با دو تا بازی اورجینال کدوم فروشگاه مطمیین هستش که این ها رو داشته باشه ممنون میشم به سوالم جواب بدین بد جوری حسرت لایو رو میخورم میخوام برم لایو بازی کنم واسه همین میخوام یدونه ارکید اورجینال بگیرم
شما اول ببین ارکید گیرت میاد، اورجینال یا کپی شده پیش کش :biggrin1:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
فریدون جان ، شما نمیدونی که دل نیکنام بعد از دو بار بن شدن خون است بازم باهاش شوخی میکنی !؟
نیکنام کمی صبر کن تا چند وقت دیگر مدل آرکید هم مثل پریمیوم در بازار جا می افتد ، تعدادش هم زیاد می شود و البته قیمتش متعادل تر می شود. ( معقول تر )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر