راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
میگم هارد کنسول به چه دردی میخوره؟
به نظر شما تا مهر ماه چقدر ممکنه تو ایران قیمت کنسول کم بشه؟

هارد سیو بازی ها چیزایی که از Marcket Place دانلود می کنی و ....
بدرد می خوره همینطور دمو های قابل بازی که می گیری می تونی بریزی و ساخت پروفایلا

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
Head Set کسی نداره اما آرش اینا دارن فکر کنم :

هدست تو لیست سایت نیست ولی خریدش هم تا وقتی که پک XBox Live Vision هست به صرفه نیست ، قیمت این پک 52 تا 55 تومنه که شامل :

XBox Live Vision : که برای برقراری ارتباط ویدئویی ، برقراری ارتباط ویدئویی در بازی هایی مثل Uno که این قابلیت رو دارا هستن ، گذاشتن عکس خود به عنوان گیمر پیکچر و صورت بازیکن ، اجرای بازی هایی که با استفاده از حرکات بدن نیز کار می کنن مثل Rayman Raving Rabbids و Totem Ball ، استفده از آن به عنوان Webcam در کامپیوتر و ...

یک ماه اکانت Gold : به همراه این پک یک کد 1 ماهه برای اکانت گلد نیز به شما داده می شود...

بازی آرکید Uno : یک کد نیز برای فعال کردن این بازی درون پک وجود دارد ( شما باید این بازی رو ابتدا از XBox Live دانلود کنید ) ....

یک عدد XBox Live Headset : این هدست برای Chat کردن با دوستان در XBL و استفاده از فرمانبر صوتی در بازی هایی که از این سیستم پشتیبانی می کنند ، استفاده میشه.
قمیت این هدست به تنهایی 30 هزار تومنه که با توجه به اختلاف 20 هزار تومنی و همچنین اختلافی که از نظر محتویات بسته با پک Vision داره خریدش به تنهایی مقرون به صرف نیست....

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقا من اگه بخوام مثلا بیشتر فوتبال بازی کنم مثل فیفا و پیس بهترین ریجن کدوم هست؟
در ضمن به نظرتون تا اوایل مهر ماه چقدر قیمت میکشه پائین؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقا من شیرازم الانم 360 پریموم و کامل سراغ دارم 400 تومن
ایا بخرم؟
ایا بزارم برای بعد از مهر؟ چقدر تا اون موقع میاد پائین؟
ایا بزارم برای بعد از کریسمس؟تا اون موقع چقدر میاد پائین؟

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
اقا من شیرازم الانم 360 پریموم و کامل سراغ دارم 400 تومن
ایا بخرم؟
ایا بزارم برای بعد از مهر؟ چقدر تا اون موقع میاد پائین؟
ایا بزارم برای بعد از کریسمس؟تا اون موقع چقدر میاد پائین؟

اگه 360 پريميوم سال 2007 و j/asia باشه و نو باشه خيلي عاليه چون الان تو تهران 360 قيمتش بين 440 تا 450 هزار تومن هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر