راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
aya bazihaye NTSC/J ba zaban japoni hastand?

نخیر کی اینا رو گفته
فقط 99.8 % ژاپنیه که هی کودوم از این بازی هایی که جزو 0.2 % مونده در ایران وجود نداره
جز Blue Dragon که که Westgame یه نسخشو داره که 99 % بازی انگلیسیه غیر دمو هاش که زیر نویس انگلیسی داره

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بچه ها من رفتم باطری شارژی خریدم و 8 ساعت گذاشتم تو شارژ ولی موقعی که در آوردم و گذاشتم تو دسته1 دونه شارژ بیشتر نداشت(باطری رو تست کردم شارژش فول هستش).جریان چیه؟باطریهام هم sony 2300 mA.اینم عکس
4xpb6e0.jpg

4limvsy.jpg

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
روی باطری نوشته چند ساعت باید شارژش کنی اگه اشتباه نکنم 15-16 ساعت باید شارژ بشه!!!!!!!!
نههههههه:cheesygri این باطری 2300 میلی آمپره باید حراکثر 2 ساعته شارژ شه شایدم کمتر!
ولی خوب دفعه اول 15 ساعت باید باشه!!!
بچه ها من رفتم باطری شارژی خریدم و 8 ساعت گذاشتم تو شارژ ولی موقعی که در آوردم و گذاشتم تو دسته1 دونه شارژ بیشتر نداشت(باطری رو تست کردم شارژش فول هستش).جریان چیه؟باطریهام هم sony 2300 mA.اینم عکس
حالا جدا به اندازه اون 1 دونه شارژ کار کرد یا 20 ساعتو کار کرد؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بچه ها ااصلا من یه سوال دارم.حالا باطری 100 % شارژ شده رو بزاری باید 4 تا چراغ دسته سبز بشه؟ممکنه دسته من خراب شده باشه؟

چراغهای روی دسته ربطی به میزان باطری نداره اون نشون دهنده تعداد دسته متصل به 360 هستش . که مطابق با چراغ روی کنسول باید باشه .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
نههههههه:cheesygri این باطری 2300 میلی آمپره باید حراکثر 2 ساعته شارژ شه شایدم کمتر!
ولی خوب دفعه اول 15 ساعت باید باشه!!!

حالا جدا به اندازه اون 1 دونه شارژ کار کرد یا 20 ساعتو کار کرد؟

دوست عزیز باطریهای 2300 تا 2500 میلی امپر تا 15 ساعتو حتما باید توی شارژرباشن .دفعه اول و دوم نداره . در ضمن ساعت مورد نیاز روی جعبه شارژر نوشته شده .حتما شارژرهایی بخرین که بعد از تکمیل شدن شارژ خودش قطع کنه، که من انرژایزر رو پیشنهاد میکنم . با باطری 2500 میلی حداقل 3 تا4 بازی رو تموم میکنید.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
بچه ها ااصلا من یه سوال دارم.حالا باطری 100 % شارژ شده رو بزاری باید 4 تا چراغ دسته سبز بشه؟ممکنه دسته من خراب شده باشه؟

ببین چراغ ها شارژ رو نشون نمیدن!
وقتی چراغ سمت چپ بالا روشن بشه یعنی اینکه دسته وصله...
وقتی چشمک بزنه همش یعنی باطری شارژ نداره!

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اگر هم سمت راست بالا چراغش روشن باشد ، مشخص است که کنسول این دسته رو بعنوان دسته دوم شناخته است.;)
سمت راست پایین : دسته سوم
سمت چپ پایین : دسته چهارم

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
چشمک زدن چراغ ها در صورتی به معنی کم شدن باطری هست که به صورت ضربدری چشمک بزنن :
یعنی بالا سمت چپ به همراه پایین سمت راست روشن بشه ( اگر این دو رو با هم کد 1 قرار بدیم ) ، بعدش بالا سمت راست به همراه پایین سمت چپ روشن بشه ( اگر این دو رو باهم رو کد 2 قرار بدیم ) به همین ترتیب : 1 . 2 . 1 . 2 . 1 ........ ;)
اگر چراغ نشون دهنده شماره دسته ( مثلا بالا دست چپ که مربوط به دسته شماره یک هست ) به تنهایی چشمک بزنه ، مربوط میشه به تذکر هایی که بعضی موقع پایین صفحه به نمایش در میان : Sign Out کردن از پروفایل ، Disconnect شدن از XBox Live ، وارد شدن کسی به Voice Chat ، اعلام تعداد دوستانی که آنلاین هستن ، اعلام وارد شدن یکی از دوستان به XBox Live ، کامل شدن دانلود یا قطع شدن دانلود و ...
و از این نوع موارد ، که در مواقع ، چراغ مربوط به شماره دسته شروع به چشمک زدن میکنه...

========================
در مورد باطری ها هم یه چیزی بگم:
من از باطری های 2300 سونی استفاده می کنم...شارژرم هم اتوماتیک C.F.L هست...فقط دفعه اول رو گذاشتم یه روز شارژ بشن (هر موقع شارژر قطع می کرد ، باز در می آوردم میزدم تو شارژ ) ...از اون روز به بعد خودش 2 ساعته قطعشون می کنه...با همین 2 ساعت شارژ هم روزی 10 ساعت باهاشون بازی می کنم ، به راحتی یک هفته رو هم میکشه.... حالا جریان چیه من نمی دونم ، برا خودمم عجیبه...

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوست عزیز باطریهای 2300 تا 2500 میلی امپر تا 15 ساعتو حتما باید توی شارژرباشن .دفعه اول و دوم نداره . در ضمن ساعت مورد نیاز روی جعبه شارژر نوشته شده .حتما شارژرهایی بخرین که بعد از تکمیل شدن شارژ خودش قطع کنه، که من انرژایزر رو پیشنهاد میکنم . با باطری 2500 میلی حداقل 3 تا4 بازی رو تموم میکنید.
باطریهایه 2700 سونی یه ربعه شارژ میکنه!! اونوقت 2300 15 ساعت:eek: آقا جانه من یکم اطلاعات را افزایش دهید

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
باطریهایه 2700 سونی یه ربعه شارژ میکنه!! اونوقت 2300 15 ساعت:eek: آقا جانه من یکم اطلاعات را افزایش دهید

بیچاره به این ملتی که پستهای تو رو میخونن . لازم نیست به مغزت فشار بیاری توی راهنمای شارژرها ساعت شارژ نوشته شده . آخه کدوم باطری یه ربعه شارژ میشه . 15 ساعت حداقلشه ،یا شارژر و باطری جنابعالی خرابه یا ساعتتون :laughing:.
من کشته اطلاعات شمام ، منبع بزارید ما هم بریم یاد بگیریم :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر