راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خوبه خودت PS3 داری اون کاهش قیمت فقط برای آمریکا بود
Xbox 360 تو کل جهان ارزون شده پس اگه می خوان جنساشون از دبی وارد کنن اگه قبلا 375 تومن می دادن برا هر کودوم این بار 320 تومن به عنوان مثال میدن

اخه جالبش اينه كه ما در كشوري بنام ايران هستيم كه خداي نكرده اين كشور ما چشم نخوره پر از كلاه برداري .
دقيقا فهميدن كه كي xbox360 را در ايران گرون بدن .اگه يادت باشه 1 ماه پيش xbox360 به قيمت 435 تومان بود كه يدفعه گفتن كه ديگه xbox360 وارد نميشه و الان قيمتها شده دوربر 470 الي 490 تومان ! الان با كاهش قيمتي كه مايكرو اعلام كرده اگه اين ايراني ها با انصاف ما هم بخوان قيمتها را كاهش بدن ( اگر!!!! :-") تازه ميشه قيمت يك ماه پيش ! همون 435 تومان !!:laughing:ميشه همون 399 دلار قبلي عمو بيلي خدمون !
الان كمي در موردش فكر كن ؟
به اين ميگن يك اقتصاد ايراني يك فكر ايراني . حالا بري از وارد كننده و فروشندهاش اين چيزها را بپرسي هيچي براي گفتن ندارند و تنها جوابي كه براي خودت ميتوني پيدا كني اينه كه ميخوان بزور با اين قيمت بكنن تو حلق مردم بدبخت . اونجاست كه بايد ادم سرشو بكوبه ديوار :p
بعضي وقتها به اين طور چيزها فكر ميكنم از شدت خشم ........................:evil::sick:

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
خوبه خودت PS3 داری اون کاهش قیمت فقط برای آمریکا بود
Xbox 360 تو کل جهان ارزون شده پس اگه می خوان جنساشون از دبی وارد کنن اگه قبلا 375 تومن می دادن برا هر کودوم این بار 320 تومن به عنوان مثال میدن

درود،

شما باش تا ارزون بشه تو ايران.
هيچوقت هيچ کاهش قيمتی تو ايران تأثير گزار نبوده و نخواهد بود.

به اين دليل :
چون در ايران هيچ کدوم از اين شرکت ها دفتر اصلی ندارند (منظور کنسول هست )، که اين فروشنده ها جنس رو از اونجا تحويل بگيرن و برای فروش از اون شرکت % بگيرن !
فروشنده خودش ميخره، به قيمت خودش ميفروشه.
مگر اينکه عرف بازار تعيين کنه که اين قيمت بايد بدن
به اين دليل که اختلاف زياد نباشه.
چون به قول معروف اينکار بازار رو خراب ميکنه.

rezayakoza360

کاربر سایت
Dec 1, 2006
135
درود،

شما باش تا ارزون بشه تو ايران.
هيچوقت هيچ کاهش قيمتی تو ايران تأثير گزار نبوده و نخواهد بود.

به اين دليل :
چون در ايران هيچ کدوم از اين شرکت ها دفتر اصلی ندارند (منظور کنسول هست )، که اين فروشنده ها جنس رو از اونجا تحويل بگيرن و برای فروش از اون شرکت % بگيرن !
فروشنده خودش ميخره، به قيمت خودش ميفروشه.
مگر اينکه عرف بازار تعيين کنه که اين قيمت بايد بدن
به اين دليل که اختلاف زياد نباشه.
چون به قول معروف اينکار بازار رو خراب ميکنه.

تا یه حدودی درسته ولی برگردیم به چند سال قبل از ورود این کنسولهای جدید همین پی اس 2 درزمان عرضه 600 دلار قیمت داشت وکم کم ازقیمتش کاسته شد پس اگر هیچ کاهش قیمتی در ایران وجود نداشت الان پی اس 2 قیمتش اینی که الان هست نبود در مورد 360 هم شما مطمعن باش قیمتش کاهش پیدا کنه تو ایران هم کم میشه و حتی همین نداشتن نمایندگی درسته تو تابستون قیمتو بالا میبره ولی در بقیه سال چی؟ حتی فروشنده ها به دلیل رقابت بیشتر سودشونو کمتر میکنن و همیتن 360 2 ماه پیش بعضی جاها 420 30 تومن بعضی جاها هم470 80 تومن بود پس نمیشه حدود قیمت رو تخمین زذ البته تو تابستونا قیمتا همیشه میره بالا که این هم یه عیب عدم نمایندگی در ایرانه

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
مدل core هم همه بازیا رو اجرا میکنه ;)
قیمت ellite تو ایران فعلا اصلا به صرفه نیست و خریدش به هیچ وجه توصیه نمیشه

تشكر .. مي خواهم بدونم همه بازيها را جواب مي دهد يا نه من خودم در دبي هستم مي خواهم از دبي بگيرم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
بچه ها بهترین داریو چی آخر؟و آیا قیمت 360 اوایل مهر میاد پایین؟بهترین رجیون چی؟

به نظر من هيچ فرقي نميكنه هر كي هر چي داره ميگه اون بهترينه;)
فكر كنم بايد پايين..
j asia الان بهترينه..

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
تشكر .. مي خواهم بدونم همه بازيها را جواب مي دهد يا نه من خودم در دبي هستم مي خواهم از دبي بگيرم
گفتم که آره !
ولی شنیدم (مطمئن نیستم )بازی هایی دارن میان که نیاز به هارد دارن
شما که تو دبی هستی پریمیوم به صرفه تره براتون و الیت هم تا 500 تومن میرزه
البته تا 15 آگوست وایسین قیمتا 50 دلار کاهش میابند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر