راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

NextGen

کاربر سایت
Dec 3, 2006
34
جدي ميگي ؟ حالا كسي ميدونه ارور چي هست ؟ دمتون گرم سريع جواب بدين كه من دارم سكته مي زنم ! وسط Gears يه 10-15 دقيقه كه بازي ميكنم اين جوري ميشه !:( ممكنه از بازي باشه ؟
مطمئن هستید که دو تا چراغ بالا قرمز چشمک زن میشن ؟ یا یک چراغ بالا و یک چراغ پایین ؟ چون این چیزی که شما دارید میگید (دو چراغ بالا) تو لیست Error ها نیست !
ممکنه که از گرما باشه، جای کنسول چطوره ؟ مناسبه ؟

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
!:داش اه شما ميدونيد ارور 2 چراغ قرمز چشمك زن بالا ( دستگاه در حالت ايستاده) واسه چيه ؟ وسط بازي gear بعد از 10 -15 دقيقه بازي ، اين ارور رو ميده & صفحه سياه ميشه !
ممكنه از بازي باشه ؟ آقا بهتره برم اين كنسول رو پس بدم ، نه ؟:confused: :confused: confused: :confused:

جون هر كسي كه دوست داريد زود جواب بديد ، اين تن بميره :love:

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
مطمئن هستید که دو تا چراغ بالا قرمز چشمک زن میشن ؟ یا یک چراغ بالا و یک چراغ پایین ؟ چون این چیزی که شما دارید میگید (دو چراغ بالا) تو لیست Error ها نیست !
ممکنه که از گرما باشه، جای کنسول چطوره ؟ مناسبه ؟

اگه دستگاه رو خوابيده در نظر بگيريم دو چراغ سمت چپ ميشه و اگه ايستاده باشه ميشه دو چراغ بالا ! بله مطمئنم ! جاي كنسول هم خنكه و زيرش هم كتاب گذاشتم ، اتاق من عينه زمهريره ! در ضمن اين قضيه 10 دقيقه بعد از روشن كردن كنسول اتفاق مي افته :confused:

آهان پيداش كردم !
13.jpg

ميگه مشكل OverHeating هست ! عجيبه ! دستگاه من يخ يخه ! بعد از 10 min بازي كردن اين ارور رو ميده

آخرین ویرایش:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
امتحان كردم ولي نشد تو نمايشگاه توكيو همه با هدفون بود كه فك كنم به پشت 360 وصل ميشه ولي نميدونم كجاش

باید از تلویزیون خروجی صدا بگیرید و از دسته نمیشه،چون نیاز به پهنای باند زیادی داره و مصرف برق دسته شدیدا میره بالا.....

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
سلام
امیدهایی در دلم واسه jump in روشن شده:)
خطه من 6 دی میاد:cool: اگه اهل بیت گزاشتن! میفروشمش خودم هم یه 150 تومنی دارم یکمیم از بابام میگیرم 500 تومن دستم میاد:love:
فقط باید مامانم رو راضی کنم;) سخته یکم!:p:(

میگم سیم کارت الان چنده؟؟

شرمنده که این سوال ها رو اینجا پرسیدم!!
بای

میگم خدات شفات بده:biggrin1: ;)
اخه خط موبایل به اینجا چه ربطی داره:confused: :eek:

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
واقعا؟
بازیت اریجینال هست؟ چه فریموری رو درایوت ریختی؟ اخه فک کنم یه طور خاصی باید رایت بشه و روی DVD9 !

با Xtreme firmware 5.0 میشه :
Features
-----------------
(V5.0) Single Layer DVD disc support(+/-R) for both Xbox1 and 360
(V5.0) Xbox1 file ISO support - burn just game files to disk in ISO format
(V5.0) Xbox1 file ISO capacity increase to utilise full disk space for single layer
(v5.0) 360 file ISO support (Work in progress. New QWIX tool to come)
(V5.0) Supports older style XBox1 disk format (just burn game.iso)
(v5.0) Enable0800 disk now supported on single layer disk
(v5.0) New 5.0a (fast always) and 5.0b (slow always) read speed option (Originals unaffected)

ولی من هنوز نریختم

carter

کاربر سایت
Oct 31, 2006
26
help plz

سلام دستم به دامنتون.داشمspilintel cell بازی میکردم game over که شدم بازی که اومد تصویر شروع کرد به پریدن روشن خاموش کردم کابلارو چک کردم هاردو در اوردم ولی تصویر ثابت نشد
فکر میکنید مشکل از چیه باید چیکار کنم دستگاه هم هیچ اروری نداده ولی خودم دارم سکته میکنم لطف کنید یه کمکی به ما بکنید ثواب داره :(

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
آهان پيداش كردم !
13.jpg

ميگه مشكل OverHeating هست ! عجيبه ! دستگاه من يخ يخه ! بعد از 10 min بازي كردن اين ارور رو ميده

ببین یه کاری می گم انجام بده ببین مشکلت حل می شه یا نه!

اون منبع تغذیه (آداپتورش رو) بذار روی یک جعبه به طوری که زیرش خالی باشه مثل عکس زیر

xbox-360-power-supply.jpg

اینجوری جلوی گرم شدن زیاد از حد کنسول گرفته می شه؟ ببین تاریخ تولید دستگاهت کیه؟ پشت کنسول می نویسه!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر