راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ایرانی جماعته دیگه ولی فکر کنم همون مشکلاتو داشته باشه نه طراحی کنسول تغییر کرده نه فن ها زیاد شده و نه پردازنده ها تغییر کردن
مادربورد دستگاه به علاوه ی یه سری چیز دیگه مثل خازن و ... تغییر کردن! باید ببینیم چی میشه...

نه نداره اگه کسی هم میگه داره بیاد با من!
بابا Gartall جون آخه این همه مدت با این فروشنده ما داریم سرو کله می زنیم هنوز نشناختیش که هر دفعه که قیمت میگیری یه چیز میگه و قیمت واقعا نمیده . تا Money دستت نبینه این عادت چرتو پرت گفتنو رو ترک نمی کنه . :laughing:

سلام به همه
آقا من میخواهم 360 بگیرم.....به نظر شما از همین premium ها(که الان خیلی ارزون شده) بگیرم یا صبر کنم elite دور و بر 550 یا 600 شد elite بگیرم در ضمن Full HD هم ندارم:confused:

سلام به همه
آقا من میخواهم 360 بگیرم.....به نظر شما از همین premium ها(که الان خیلی ارزون شده) بگیرم یا صبر کنم elite دور و بر 550 یا 600 شد elite بگیرم در ضمن Full HD هم ندارم:confused:

به نظر من تو premium بگیر چون ارزونتره

در مورد تلویزیون هم اگه HD نیست میتونی به مانیتور وصل کنی که خیلی بهترهو کیفیت بالاتری داره:cool:

سلام به همه
اقا به نظر من شما الیت بخر چون هم خیالت از لحاظ سالم بودن دستگاه راحت و هم خوشگلتره:p راستی بچه ها این الیت hd dvd player هم هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟{ به احتمال 99 درصد نیست}

به نظر من تو premium بگیر چون ارزونتره

در مورد تلویزیون هم اگه HD نیست میتونی به مانیتور وصل کنی که خیلی بهترهو کیفیت بالاتری داره:cool:
سلام به نظر من premium بگیر چون تا یه هفته پیش شاید هارد 120 به درد میخورد به خاطر ایکس باکس لایو ولی الان که لایو برای ما ایرانی ها تعطیل شد در مورد مشکل گرمایی هم اگه از همون روز اول فن بزنی هیچ مشکلی پیش نمی یاد پس فقط:love: premium

بابا فعلا الیت رو بیخیخ شید میبینید که این فروشنده های به اصطلاح مسلمون چه کرده اند ظاهزا تا اولشه و تنور داعه میخوان نون رو بچسبونن و یه پول مامانی به جیب بزنن

fekr konam beshe vali bayad ye mobadel bekhari ke ye dastgahe kochik hast va taze sakhte shode baraye x360 gheymatesham vaghti saro kalash to iran peyda beshe dorovare 130 tomane
man ye soal daram mishe ba x360 bedon internet tahte shabake bazi kard?
mesle gamenet
masalan 6 ta dastgaho be ham vasl konim?

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or