راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من تصمیمم رو گرفتم با توجه به قیمتها می خوام j-premium بگیرم ولی نگران اینم که بعدا یه بازی برای uc بیاد که انگلیسی باشه , ولی برای j ژاپنی باشه خیلی برای این نگرانم لطفا یکی با جواب نهایی به من نگرانیمو برطرف کنه
مثلا همین winning eleven x که فکر کنم حرفمو تایید کنه

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام
من 500 تومن پول دارم خیلی زور بزنم 550 تومن بتونم جور کنم!!! میخوام 360 بخرم ، ولی از هیچ لحاظی نمیخوام مشکل ساز بشه.
میخوام یا نخرم یا اگه می خرم اذیتم نکنه!
مثلا مشکل حرارتی نداشته باشه بازیهاش هم از فروشگاههایی که بازی هاشون کیفیت بالا دارن مثل وست گیم و نکست جن میخرم.
نمی خوام زیاد ارور بده
خودتون بگید دیگه از کجا بخرم ، پیش کی کپی خور کنم ، کدوم ورژن بخرم و ... قیمت هم بدید.
بعد ببینم می صرفه وایسم360 جدیده بیاد؟ همین Zephyr که دم ودستگاه زیاد داره!:cheesygri
مچکرم:blushing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
سلام
من 500 تومن پول دارم خیلی زور بزنم 550 تومن بتونم جور کنم!!! میخوام 360 بخرم ، ولی از هیچ لحاظی نمیخوام مشکل ساز بشه.
میخوام یا نخرم یا اگه می خرم اذیتم نکنه!
مثلا مشکل حرارتی نداشته باشه بازیهاش هم از فروشگاههایی که بازی هاشون کیفیت بالا دارن مثل وست گیم و نکست جن میخرم.
نمی خوام زیاد ارور بده
خودتون بگید دیگه از کجا بخرم ، پیش کی کپی خور کنم ، کدوم ورژن بخرم و ... قیمت هم بدید.
بعد ببینم می صرفه وایسم360 جدیده بیاد؟ همین Zephyr که دم ودستگاه زیاد داره!:cheesygri
مچکرم:blushing:
سلام.
اولا تا 360 رو نگیری نمیشه فهمید که چه مشکلی داره رو پکش که ننوشته مشکل داره:)

360 جدیده هنوز معلوم نیست کی بیاد شاید 2008 یا ...

uc یا j بگیر;) قیمتش هم حدود 450 هست

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
شاید جای این خبر اینجا نباشه ، ولی خوب مجبورم ، مدیران محترم هم اگه پاکش کردن ناراحت نمی شم :
یه فایل PDF راجع به BurnOut 5 تو خود سایت Criterion وجود داره ! جالبه ! در مورد نحوه تخریب ماشینها هم عکس هایی وجود داره ! نقشه شهر محل بازی هم توش هست ! حجمش 1 مگابایته! امتحانش ضرر نداره :
http://www.criteriongames.com/burnout/b5/pdf/b5_opm_oct2006.pdf

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
پیش به سوی دیسکهای رایتی

بالاخره بعد از کلی دردسر و تعویض 360 قبلی دیشب 360 جدید رو تحویل گرفتم. وقتی تو خونه بازش کردم حالم گرفته شد:mad: چون با اینکه من از فروشنده تقاضای 360 با درایو سامسونگ کرده بودم , باز هم از عدم حضورم در هنگام خرید,سو استفاده کرده بود ویه j ژاپن با درایو lg برام فرستاده بود.
با توجه به اینکه خیلی از بچه ها یی که LG داشتند ,گفته بودند که با دیسکهای رایتی مشکل دارند,به
خودم گفتم که دیگه باید قید خرید دیسکهای رایتی که هم ارزونترند و هم کیفیت خوددیسک بالاتره , رو بزنم.:mad:
امروز با نامیدی بازی saint row رو که روی یه دیسک hp رایت شده بود , خریدم تا درایوم رو تست کنم.حالا با کمال خوشحالی:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri باید بگم که درایو LG من اونو اجرا کرد.خیلی روانتر و بی سرو صدا تر از کپیهای مالزی.:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
پس پیش به سوی دیسکهای رایتی:love:
اینو برای این نوشتم که کسایی که میخان 360 بخرن بی خودی نرن 50 تومن پول اضافی بابت uc/samsung بدند.j/LG هم همون کارو میکنه:-" :-" :-"

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
در پاسخ به جناب D.D.S بگم که کنسول من هم مثل مال شما هم J هستش و هم درایوش Hitachi/Lg هست!
من خودم کپی خورش کردم ، که بر خلاف اون چیزی که فکر می کردم خیلی راحت بود و مطمئن هستم که اگه سامسونگ بود به این راحتی ها هک نمی شد! با توجه به راهنماهای موجود دارم میگم ! فقط به من بگو که کی بتو گفته که درایو های الجی مشکل دارن چون مال من هم مالزی رو راحت اجرا می کنه و هم کپی ایران رو!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با توجه به اینکه خیلی از بچه ها یی که LG داشتند ,گفته بودند که با دیسکهای رایتی مشکل دارند,به
خودم گفتم که دیگه باید قید خرید دیسکهای رایتی که هم ارزونترند و هم کیفیت خوددیسک بالاتره , رو بزنم.
فقط در ادامه صحبت های شما این موضوع را برای جلوگیری از گمراهی دوستانی که قصد خرید دارند ذکر کنم که درایو های lg/hitachi هیچ گونه مشکلی با دیسک های کپی ندارند و همه آنها را بدون مشکل اجرا می کنند. اگر هم گاها موردی برای دوستان بوده اکثرا به خاطر بد رایت شدن خود بازی بوده نه دستگاه! در ضمن این نکته رو هم توجه داشته باشید که تمامی این درایو ها هر مدلی هم باشه تقریبا شانیسه و بعضی هاشون کیفیت خواندن بهتری دارند!
در حال حاضر تنها برتری مشخصه درایو های سامسونگ فقط در آپدیت های فریم ورشه که خیلی سریعتر از ال جی به بازار می یاد و ویژگی های بیشتری رو در اختیار مصرف کننده می زاره!

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
در پاسخ به جناب D.D.S بگم که کنسول من هم مثل مال شما هم J هستش و هم درایوش Hitachi/Lg هست!
من خودم کپی خورش کردم ، که بر خلاف اون چیزی که فکر می کردم خیلی راحت بود و مطمئن هستم که اگه سامسونگ بود به این راحتی ها هک نمی شد! با توجه به راهنماهای موجود دارم میگم ! فقط به من بگو که کی بتو گفته که درایو های الجی مشکل دارن چون مال من هم مالزی رو راحت اجرا می کنه و هم کپی ایران رو!
چند نفر خیلی شاکی بودند .اسمهاشون یاد نیست .تو این 350 صفحه که آدم اسم یادش نمیمونه.در ضمن به فروشنده هم که زنگ زدم اعتراض کردم , گفت 50 بیشتر باید برای سامسونگ میدادی چون این LG ها با دیسک رایتی مشکل دارند.(که البته معلوم شد که چرت و پرت گفته)
بهر حال منکه مشکلی ندارم:biggrin1: :biggrin1: (این مهمه)

آخرین ویرایش:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
بالاخره بعد از کلی دردسر و تعویض 360 قبلی دیشب 360 جدید رو تحویل گرفتم. وقتی تو خونه بازش کردم حالم گرفته شد چون با اینکه من از فروشنده تقاضای 360 با درایو سامسونگ کرده بودم , باز هم از عدم حضورم در هنگام خرید,سو استفاده کرده بود ویه j ژاپن با درایو lg برام فرستاده بود.

از کجا فهمیدی که LGهست و SAMSUNGنیست؟؟؟؟

otacon

کاربر سایت
Jan 8, 2007
84
سلام دوستان. من عضو جدید هستم.
من همین دیروز اکس باکس 360 گرفتم. NTSC/UC گرفتم از یگانه - 520 تومن.
1. نکته ای که هست اینه که من کابل vga گرفتم و دستگاه رو به مانیتورم وصل کردم. مانیتورم LGL1730 - یه LCD 17 اینچ. حالا تو انتخاب رزولوشن مشکل دارم. اگه 1280*1024 انتخاب کنم تصویر خیلی کوچیک میشه - مثل فیلم دیویدی. اگرم 1280*768 وردارم تصویر کش میاد. بنظر شما چیکار کنم؟ من یه laptop widescreen دارم ولی ورودی vga نداره. کارت کپچر هم دارم. نظر شما چیه؟
2. من کلی بازی میخواستم. ولی هم یگانه هم nextgen چندتا بیشتر نداشتن. کجا برم؟ (اگه جایی باشه که امروز عید باز باشه خیلی خوب میشه! آخه من طاقت ندارم!) بیشتر این بازیهارو میخوام: Rumble Roses XX, Dead or Alive 4, Dead or Alive Ultimate, DOA Xtreme Beach Volleyball, Oblivion, Nighty-nine Nights
3. این maxgame کجاست؟
پیشاپیش ممنونم.

آخرین ویرایش:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
سلام دوستان. من عضو جدید هستم.
من همین دیروز اکس باکس 360 گرفتم. NTSC/UC گرفتم از یگانه - 520 تومن.
1. نکته ای که هست اینه که من کابل vga گرفتم و دستگاه رو به مانیتورم وصل کردم. مانیتورم LGL1730 - یه LCD 17 اینچ. حالا تو انتخاب رزولوشن مشکل دارم. اگه 1280*1024 انتخاب کنم تصویر خیلی کوچیک میشه - مثل فیلم دیویدی. اگرم 1280*768 وردارم تصویر کش میاد. بنظر شما چیکار کنم؟ من یه laptop widescreen دارم ولی ورودی vga نداره. کارت کپچر هم دارم. نظر شما چیه؟
2. من کلی بازی میخواستم. ولی هم یگانه هم nextgen چندتا بیشتر نداشتن. کجا برم؟ (اگه جایی باشه که امروز عید باز باشه خیلی خوب میشه! آخه من طاقت ندارم!) بیشتر این بازیهارو میخوام: Rumble Roses XX, Dead or Alive 4, Dead or Alive Ultimate, DOA Xtreme Beach Volleyball, Oblivion, Nighty-nine Nights
3. این maxgame کجاست؟
پیشاپیش ممنونم.

این شماره maxgame

021-88945795

021-88936076
,

اینم شماره ******

این 2 تا جا بیشتر بازی هارو دارن و من از این 2 تا بیشتر خرید میکنم ! اگر سی دی های مالزیش رو میخوای فقط به maxgame زنگ بزن چون ****** زیاد نداره ! امروز هم که عید هست و 80% بازی نیست اما ی زنگ بزن شاید باز بود ! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر