راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
با سلام به همه دوستان
من میخام یه ایکس باکس بخرم و چیزی از ایکس باکس نمیدونم، میخاستم بدونم یه ایکس باکس نو رو باید چه هک هایی بکنم و کل کارای لازم واسه سی دی خور شدن و اینجور کارا بدونم میشه هر کس میدونه راهنمایی کنه؟ با تشکر

دوست عزیز فقط خریدنی بگین یه xbox 250 گیگ کپی خور میخام همین . و بگین حتما درایوش لایتوان باشه چون بهترین درایو موجود . همین موفق باشین .

sofd

کاربر سایت
Apr 17, 2009
247
نام
مهدی
سلام
من میخواستم بدونم این ایکس باکس های 99 دلاری ریجن پال دارن ؟؟ دبی ازش هست؟؟ و کلا میشه کپی خور بشن یا نه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
آقا ما هم 1175 داریم
یکی میگه جی تک بکن یکی میگه نکن
یکی میگه بفروش سر بده کپی خور بخر
خسته شدیم
کلا اشتباه کردیم از دبی آوردیم
1175 رو چیکار کنیم
بریزیم دور؟
من خودم داشتم می خریدم تحقیق کردم دربارش منصرف شدم چون واسه لایو میخواستم
در حال حاضر فعلا فقط جی تگ میشه . ولی باید صبر کنی تا کپی خور شه درایوش یا اینکه بفروشی با قیمت کمتر :-s

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آقا ما هم 1175 داریم
یکی میگه جی تک بکن یکی میگه نکن
یکی میگه بفروش سر بده کپی خور بخر
خسته شدیم
کلا اشتباه کردیم از دبی آوردیم
1175 رو چیکار کنیم
بریزیم دور؟

امکان داره کپی خورش بیاد دیرو زود داره سوختو سوز ندار . من جاتون بودم بی شک میدادم جی تگ میکردم و از بازیام لذت میبردم . وقتو هدر ندین خودتونم ناراحت نکنین ببرین جی تگش کنین .

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
سلام دوستان............
rose.gif

راستش من اصلا از کنسول بازی سر در نمیارم!....کلا تا الان با کامپیوتر بازی میکردم! اونم فقط جی تی ای و فیفا............. الان یه مدته لپ تاپ گرفتم که کلا با لپ تاپ حال نمیده بازی کنی....... اون سیستمم فروختم....... الان میخوام یه کنسول بازی بگم برام بیارن از خارج...میخوام یه چیزی باشه که دردسر نداشته باشه و راحت بشه کپی خورش کرد تو ایران و دردسر نداشته باشه و بازیهایی هم که میاد زود به زود بشه تهیه اش کرد....یه راهنمایی میخوام و میخوام بدونم ایکس باکس بگیرم یا پی اس 3 ؟؟؟؟؟ ............................
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
از قیمت هاشون هم اگه خبر دارین به قیمت ایران لطف کنید و بگید یه دنیا ممنون میشم...مرسی

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان............
rose.gif

راستش من اصلا از کنسول بازی سر در نمیارم!....کلا تا الان با کامپیوتر بازی میکردم! اونم فقط جی تی ای و فیفا............. الان یه مدته لپ تاپ گرفتم که کلا با لپ تاپ حال نمیده بازی کنی....... اون سیستمم فروختم....... الان میخوام یه کنسول بازی بگم برام بیارن از خارج...میخوام یه چیزی باشه که دردسر نداشته باشه و راحت بشه کپی خورش کرد تو ایران و دردسر نداشته باشه و بازیهایی هم که میاد زود به زود بشه تهیه اش کرد....یه راهنمایی میخوام و میخوام بدونم ایکس باکس بگیرم یا پی اس 3 ؟؟؟؟؟ ............................
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
از قیمت هاشون هم اگه خبر دارین به قیمت ایران لطف کنید و بگید یه دنیا ممنون میشم...مرسی

اگه کپی میخوای فکر میکنم ایکس باکس گزینه مناسب تری هستش قیمت هم حدود 900 تومن هست

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
سلام دوستان،
من یه پی اس 3 درام. خانومم کچلم کرده که من کینکت می خوام.
چون خودم آنلاین زیاد بازی می کنم، می خواستم ببینم اکس باکس اگه کپی خور بشه میشه باهاش به لایو وصل شد و بازی کرد. یا چه می دونم داشبورد جدید که اکس باکس اسمارت گلس و ... رو بی دردسر و بدون پریدن قابلیت کپی خوری روش نصب کرد؟
در ضمن اگر کسی خواست تعویض کنه من در خدمتم. لینک تعویض بازارجه -- لینک خرید در بازارچه

سوال دیگه این که من از این اسلیم ها بگیرم یا الیت و آرکید جاسپر؟
به این آرکید یا الیت ها کینکت وصل میشه؟

ممنون میشم جوابمو بدین.

سلام به همشون میخوره الان فقط اسلیم تو بازار هست قیمتشم با کینکت 1 میلیونو صد میشه

داداش لذته بازیش شاید یه هفته باشه بعده یه هفته یه چیزه تکراری میشه مگر اینکه دوستان یا کسی باشه با هم بازی کنی

سوء تفاهم نشه ولی بدرده بچه های 9 10 ساله میخوره بخری خودن حالش ازش به هم میخوره

بری پایتختم بخری بصرفه تره به لایوم وصل میشه ولی بازیای لایوش دونه ای هشت تومنه برای هر ماه لایوم یه پولی باید بدی

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
درود...................:)
.
میخواستم بدونم اگه یه ایکس باکس بخوان برام از خارج بیارن! مدلش چی باشه که اینجا بشه راحت کپی خورش کرد؟:-/.....................
.
اگه لطف کنین و چند تا مدل خوب معرفی کنین ممنون میشم............b-)
.
مرسی:x

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
درود...................:)
.
میخواستم بدونم اگه یه ایکس باکس بخوان برام از خارج بیارن! مدلش چی باشه که اینجا بشه راحت کپی خورش کرد؟:-/.....................
.
اگه لطف کنین و چند تا مدل خوب معرفی کنین ممنون میشم............b-)
.
مرسی:x

.

.

یعنی کسی نیست که راهنمایی کنه و به من بگه مدل اسلیم:
1- چه سری هاییش رو میشه کپی خور کرد؟
2-درایو هم باید کپی خورد بشه؟!(چه سری هایی از اسلیم هنوز کپی خور نشده درایوش؟) و فقط همین درایو باید کپیخور بشه؟! دیگه بعد راحت میشه بازیهای کپی رو اجرا کرد؟
3- به نظرتون از خارج بگیرم میشه راحت کپی خورش کرد؟ یا از همین ایران بگیرم؟
.
بسیار ممنون میشم اگه راهنمایی کنید دوستان:|
.......
سوال 4 رو لطفا دوستانی که از شیراز هستن جواب بدن،مرسی
4- دوستانی که شیراز هستن میتونن بگن از کجا خریدن و آیا راضی بودن؟(احتمالا از داریوش خرید کردین، اگه امکانش هست اسم مغازه و حتی الامکان آدرس دقیق بدین؟)
مرسی:)

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
کسی نیست؟!
واجبه..عجله دارم...اگه ممکنه یکی جواب بده!8-|
....
بازم به انجمن پلی استیشنی ها!... از اینجا کمترن ولی جواب ها رو میدن........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر