راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

برا آپدیت کردن کنسول باید چیکار کنم؟
بعد چطوری بازیا رو باید توی هارد بریزم؟ برای این کار چه جور هاردی لازمه؟
در این مورد هم توضیح بدید یا یه لینک بدید برم بخونم.
بازم ممنون...:smile:

برا آپدیت کردن کنسول باید چیکار کنم؟
بعد چطوری بازیا رو باید توی هارد بریزم؟ برای این کار چه جور هاردی لازمه؟
در این مورد هم توضیح بدید یا یه لینک بدید برم بخونم.
بازم ممنون...:smile:
هارد خود کنسول لازمه!با اپدیت جدید رو فلش هم میشه ریخت!
دیسک رو تو درایو میزاریم،بعد از بازی خارج میشیم وارد داشبورد میشیم- در قسمت درایو Y رو میزنیم- 3 تا گزینه میاد-گزینه ی اخر نصب بازی هست!

-اپدیت درایو کاره خودت نیست!ولی اگه اپدیت کنسول رو میگی -اموزشش تو سایت هست!

سلام رفقا
میخوام یه 360 بگیرم
قیمتش چنده ؟
چی بگیرم ؟
نهایت پولمم 350 تومنه
اگه اینقدر پول داری!حتما الیت بگیر!
330- تا 340 قیمتشه!
ریجن پال(همشون پال هستن )
مادر برد جسپر(تاریخ ساخت که پشت کنسول نوشته 2009 به بعد باشه!)

اینم مشخصات و چیزهاییه تو پک الیته
Xbox-360-Elite-No-Longer-Includes-HDMI-CableOr-Component-Cables.jpg

دوستان اگه من آرکید بگیرم و واسش هارد نگیرم میتونم بازی هارو سیو کنم ؟؟؟

مموری داخلی داره!روی فلش USB هم میتونی سیو هات رو بریزی!

آخرین ویرایش:
دوستان اگه من آرکید بگیرم و واسش هارد نگیرم میتونم بازی هارو سیو کنم ؟؟؟
آرکید ها جدیدا روی خودش مموری داخلی دارن !!
و همین آپدیت جدید هم امکان وصل کردن فلش مموری رو به شما میده که میتونی بازیا رو هم نصب کنی و هم سیو !!

هارد خود کنسول لازمه!با اپدیت جدید رو فلش هم میشه ریخت!
دیسک رو تو درایو میزاریم،بعد از بازی خارج میشیم وارد داشبورد میشیم- در قسمت درایو Y رو میزنیم- 3 تا گزینه میاد-گزینه ی اخر نصب بازی هست!

-اپدیت درایو کاره خودت نیست!ولی اگه اپدیت کنسول رو میگی -اموزشش تو سایت هست!

منظورم از چه جور هارد , هک شده یا هک نشده بود! بعد این هاردهای هک شده با هک نشده چه تفاوتی دارن؟ یعنی بازیها رو هم میشه رو هارد هک نشده و هم هک شده نصب کرد؟
اصلا فرق اینکه بازی رو از روی هارد یا دیسک اجرا کنیم چیه؟ :confused:
آپدیت درایو دیگه چی بید؟!:-" این درایو lite on همون درایو 360های ELITE هست؟
من اگه الان یه XBOX 360 ELITE ریجن PAL بگیرم,میتونم بازیها رو بی دردسر روش اجرا کنم یا دنگ و فنگ داره؟! مثلا همین آپدیت درایو برامون شاخ نشه! (PS3 خدا رو شکر این داستانا رو نداره, وگرنه دهنم صاف بود!!!):biggrin1:
دوستان, همون طور که احتمالا فهمیدین من هیچی از 360 نمیدونم! ولی قراره شنبه برم یه دونه بخرم و ENJOY کنم!:biggrin1: اگه سوال زیاد میپرسم عذر میخوام.:smile:

آخرین ویرایش:
درایو Lite-on درصد خرابیش تا چقدره؟؟
من همش دیسک هام T-gate و Rydata هست
هارد ندارم که نصب کنم بازی هارو
خراب میشه اصلا یا نه...اخه وسط بازی ها Error میده دیسک مشکل داره میترسم براش مشکلی پیش اومده باشه...من هر 2 کنسول قبلیم مشکل خرابی لنز رو داشتم

سلام
بچه ها من یه چنتا سوال داشتم
من دیشب Xbox خریدم مدل آرکید که پال هستش مادربوردش جسپر هستش تاریخشم برای برج 10 سال 2009 هستش درایورشم Lite on هستش
اول اینکه مدل ارکید ورودی HDMI هم داره ؟
سوال بعدیم اینه که دکمه کنسول دورش چراغ داره میخواستم ببینم این چراغ 1 وقتی میره رو 2 و.. منظورش چی هستش ؟
سوال بعدیم اینه که وقتی کنسول به برق وصل نیست و اشتباهی دکمه On روی دسته رو میزنی بخوایی خاموشش کنی حتما باید باتریش رو جدا کنی ؟
سوال دیگرم اینه که من تو TV سامسونگ 21 اینچ بازی میکنم که مال حدودا 7 یا 8 سال پیشه
وقتی FIFA رو من تو این بازی میکنم رزولشن بازی خیلی بالاست بازیکنا ریز هستن مخصوصا کلمه ها که واقعا به سختی قابل خوندن هستش میخواستم ببینم نمیشه یه کاریش کرد ؟(بازی های دیگه مشکلی نداره)
و اینکه کنسول رو من به صورت عمودی روی زمین میزارم مشکلی که نداره ؟منظورم پایه اینا هست لازم نداره ؟
ببخشید سوال ها زیاد شد
ممنون

درایو Lite-on درصد خرابیش تا چقدره؟؟
من همش دیسک هام T-gate و Rydata هست
هارد ندارم که نصب کنم بازی هارو
خراب میشه اصلا یا نه...اخه وسط بازی ها Error میده دیسک مشکل داره میترسم براش مشکلی پیش اومده باشه...من هر 2 کنسول قبلیم مشکل خرابی لنز رو داشتم
شما که نیش خورده ای!چرا هارد نمیخری؟
مطمئن باش لنز درایوت خراب میشه!20 تومن هی باید بدی لنز عوض کنی!
بهتره LT1.1 ؤو بریزی- اگه لنزت درست نشد یک هارد بخری!پس فردا درایوت خراب میشه!اونوقت باید 50 تومن بدی!بهتره هارد بگیری!هروقت پولش رو دم دست داشتی!

سلام
من دیشب Xbox خریدم مدل آرکید که پال هستش مادربوردش جسپر هستش تاریخشم برای برج 10 سال 2009 هستش درایورشم Lite on هستش
سوال بعدیم اینه که دکمه کنسول دورش چراغ داره میخواستم ببینم این چراغ 1 وقتی میره رو 2 و.. منظورش چی هستش ؟
سوال بعدیم اینه که وقتی کنسول به برق وصل نیست و اشتباهی دکمه On روی دسته رو میزنی بخوایی خاموشش کنی حتما باید باتریش رو جدا کنی ؟
سوال دیگرم اینه که من تو TV سامسونگ 21 اینچ بازی میکنم که مال حدودا 7 یا 8 سال پیشه
وقتی FIFA رو من تو این بازی میکنم رزولشن بازی خیلی بالاست بازیکنا ریز هستن مخصوصا کلمه ها که واقعا به سختی قابل خوندن هستش میخواستم ببینم نمیشه یه کاریش کرد ؟(بازی های دیگه مشکلی نداره)
و اینکه کنسول رو من به صورت عمودی روی زمین میزارم مشکلی که نداره ؟منظورم پایه اینا هست لازم نداره ؟
ببخشید سوال ها زیاد شد
ممنون

سلام.
بله رفیق HDMI دارن.
منظورش اینه که چندتا دسته به کنسول وصل هست.

صبر کنید خود دسته خاموش میشه بعد از چند دقیقه.

منم با fifa همین مشکل رو داشتم فکر نکنم درست بشه باید یه TV خوب بخرید

منظورم از چه جور هارد , هک شده یا هک نشده بود! بعد این هاردهای هک شده با هک نشده چه تفاوتی دارن؟ یعنی بازیها رو هم میشه رو هارد هک نشده و هم هک شده نصب کرد؟
اصلا فرق اینکه بازی رو از روی هارد یا دیسک اجرا کنیم چیه؟ :confused:
آپدیت درایو دیگه چی بید؟!:-" این درایو lite on همون درایو 360های ELITE هست؟
من اگه الان یه XBOX 360 ELITE ریجن PAL بگیرم,میتونم بازیها رو بی دردسر روش اجرا کنم یا دنگ و فنگ داره؟! مثلا همین آپدیت درایو برامون شاخ نشه! (PS3 خدا رو شکر این داستانا رو نداره, وگرنه دهنم صاف بود!!!):biggrin1:
دوستان, همون طور که احتمالا فهمیدین من هیچی از 360 نمیدونم! ولی قراره شنبه برم یه دونه بخرم و ENJOY کنم!:biggrin1: اگه سوال زیاد میپرسم عذر میخوام.:smile:
-شما اگه الیت بگیری-هارد اورجینال داره!منتها اگه بخوای جدا بگیری-و کنسول ارکید بگیری2تا انتخاب جلوته!یا هارد اورجینال!یا هارد هک شده!از لحاظ کیفیت و ساختار و نصب بازی فرقی ندارند فقط قیمت هک شده ارزونتر از اورجینال هست!

-اگه از روی هارد اجرا کنی-کنسول داغ نمیشه- به درایو فشار نمیاد!کنسولت بیشتر عمر میکنه-درایوت خراب نمیشه- پسفردا لنز نمیخواد خراب کنی بری 20تومن پول بدی!در کل با نصب بازی توی هارد به خودت کمک کردی!

-اپدیت درایو رو تعمیر کار انجام میده!مثلا اگه بخوای انلاین بازی کنی باید فریم ویر درایوت رو اپدیت کنی!و هر چند وقت یکبار اپدیت جدید میاد و اگه لایو بخوای باید اپدیت کنی!در کل زیاد روش فکر نکن!بعدا همه چیز دستت میاد!

-PS3 اگه کپی خور میشد!از این داستانها داشت!اون مسئله اپدیت رو برای خودت اینقدر بزرگ نکن!
براحتی قابل هضمه!بله یه الیت بگیر حله!اگه لایو بازی میکنی LT باشه فریم ویر درایو اگه لایو هم بازی نمیکنی None stealth ّگیر خودت رو راحت کن!

سلام
ببخشید سوال ها زیاد شد
ممنون

-بله داره!همه کنسولهای 2007 به بعد XBOX خروجی HDMI دارند!
-دقیقا چیه منظورت؟وقتی یک کنترلر روشن کنی!1 چراغ روشن میشه!وقتی 2تا دسته روشن کنی 2 تا روشن میشه!وقتی دسته 1 رو خاموش کنی فقط چراغ 2 روشن میشه!
در کل اون چراغهای کنسول برای دسته ها هست!چراغ کنرلر وقتی چشمک زن بشه هم یعنی باتریت داره تموم میشه!

-با دسته خاموش کن!مسئله ای نیست!

-اون مشکل TV هست!وضوهش قابل افزایش نیست!خود EA گفته تو شماره بعدی رسیدگی میکنه!انشاا.. بکنه دوستان راضی تر بشند!

-اگه تونستی دوتا پایه عقب جلو کنسولت بزار
مثل این عکس

شما که نیش خورده ای!چرا هارد نمیخری؟
مطمئن باش لنز درایوت خراب میشه!20 تومن هی باید بدی لنز عوض کنی!
بهتره LT1.1 ؤو بریزی- اگه لنزت درست نشد یک هارد بخری!پس فردا درایوت خراب میشه!اونوقت باید 50 تومن بدی!بهتره هارد بگیری!هروقت پولش رو دم دست داشتی!
خیلی وقته اینطوری هسته ها....3 ماهه کنسول رو خریدم الان 2 ماهه که اینطوریه
بعد اقا همه ی دیسک هارو میخونه 1 یا 2 بعضی وقتا ارور میده خیلی از بازی هارو راحت میره
LT نصبه رویه درایو...
بنظرت USB 16 گیگ بگیرم بهتره یا هارد؟؟
Save بازی هارو میریزم رویه مموری داخلی کنسول بازی هارو میریزم رویه USB
اقا سکته دادی مارو :biggrin1: ترسیدم دیگه کنسول رو روشن کنم

خیلی وقته اینطوری هسته ها....3 ماهه کنسول رو خریدم الان 2 ماهه که اینطوریه
بعد اقا همه ی دیسک هارو میخونه 1 یا 2 بعضی وقتا ارور میده خیلی از بازی هارو راحت میره
LT نصبه رویه درایو...
بنظرت USB 16 گیگ بگیرم بهتره یا هارد؟؟
Save بازی هارو میریزم رویه مموری داخلی کنسول بازی هارو میریزم رویه USB
اقا سکته دادی مارو :biggrin1: ترسیدم دیگه کنسول رو روشن کنم
سکته چیه مرد مومن!:دی اگه بخوای اینطوری فکر کنی-از در خونت نباید بیای بیرون شاید زبونم لال بمیری!:دی

USB بدرد نمیخوره!چون کارایی HDD رو نداره-
USB خوب هم قیمت HDD هست!در نتیجه HDDبهتره!

دیسک های Verbatuim خوبن -ولی باز به مشکل میخوری در اینده!من 2 تا از رفیقام بعد از تعویض لنز رفتن HDD گرفتن!!!

در کل تا لنزت سالمه ازش استفاده کن!:دی- نکته مفید اینجاست

براحتی قابل هضمه!بله یه الیت بگیر حله!اگه لایو بازی میکنی LT باشه فریم ویر درایو اگه لایو هم بازی نمیکنی None stealth ّگیر خودت رو راحت کن!
من میخوام تو خرداد ADSL بگیرم و اگه همه چی جور بشه برم لایو یه حالی بکنم!
حالا این LT و None stealth چیه؟:biggrin1: واسه ONLINE بازی کردن لازمه؟!:confused: برا آنلاین زدن چجوری باشه, بهتره؟
lite on درایوهای 360های elite هست؟ قبلا میگفتن hitachi و benq و samsung و از این جور چیزا بود! این lite on از درایوهای قبلی بهتره؟! مشکل خاصی نداره؟ مثه دیر لود شدن تکسچرها توی بعضی بازیها که میگفتن به خاطر درایو هست؟:confused:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or