راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

بچه ها من الان یه arcade خریدم ولی توی جعبه اش هیچ کارتی برای وصل شدن به live نیست. مگه نباید یه کارت 1 ماهه مثل اینایی که سایت میفروشه توش باشه؟

آخرین ویرایش:
بچه ها من الان یه arcade خریدم ولی توی جعبه اش هیچ کارتی برای وصل شدن به live نیست. مگه نباید یه کارت 1 ماهه مثل اینایی که سایت میفروشه توش باشه؟

نه نیست! وقتی که کنسول رو به اینترنت وصل کردی و تو لایو ثبت نام کردی یک ماه مجانی بهت میده:)

البته اگه گیمر تگ جدید بسازی یک ماه دیگه هم میده البته برای 3 تا گیمر تگ هر کدوم یک ماه:smile:

فکر می کنم بیش از 100 بار این موضوع بحث شده در موردش.همین جمله خودتون رو سرچ کنید حتی توی گوگل به پست هایی که اینجا پاسخ داده شده بهشون راهنمایی میشید.

شما وقتی برای اولین بار به XBox Live متصل میشید این 1 ماه فعال میشه و بهتر هست فعلا هم به XBox Live متصل نشید.

خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم. فقط یه چیز دیگه فقط یعنی با این کنسول 3 ماه میتونم با تعویض گیمر تگ به live وصل بشم؟ یعنی بعد از 3 ماه اگر گیمر تگمو بازم عوض کنم دیگه وصل نمیشه؟

خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم. فقط یه چیز دیگه فقط یعنی با این کنسول 3 ماه میتونم با تعویض گیم ترگ به live وصل بشم؟ یعنی بعد از 3 ماه اگر گیم ترگمو بازم عوض کنم دیگه وصل نمیشه؟

بله همینطوره:smile: وصل میشه ولی اکانت شما سیلور میشه که شما نی متونید بازی کنید با بقیه و ....... باید حتما xbox live gold بخرید.

بله همینطوره:smile: وصل میشه ولی اکانت شما سیلور میشه که شما نی متونید بازی کنید با بقیه و ....... باید حتما xbox live gold بخرید.

بازم از راهنماییتون ممنون
راستی همه جاش نوشته برو دستگاهتو رجیستر کن این کارو بکنم؟ یا مشکل ساز میشه؟

یعنی چی مگه مال شما کپی خور شده نیست؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
نه ببین /
مدتی هست که MS کارهایی کرده که اگه به live وصل شی می فهمه که دستگالت کپی هست و بنت می کنه و علاوه بر بن دیگه نمی تونی رو هارد بازی بریزی و ...

که الان تیمی که دستگه رو هک می کنه داره روی فریمور جدید کا می کنه که جلوی این شناسایی رو بگیره تا همچین مشکلات پیش نیاد

الانم وصل شی به live احتمالش هست که بنت کنه

.

سلام به همه ی بازی خورای حرفه ای xbox از نوع 360!!!
اول یه تشکر جانانه میکنم از همه ی بچه های که کمک کردن من این ایکس باکس و بخرم... از صمیم قلب ممنونم
بچه ها اعصابم به هم ریخته, یه آدم با حوصله پیدا بشه این سوالای منو جئاب بده
و اما سوالات...!:
1_ من ایکس باکس و وصل کردم به مونیتور, ئلی به قوله ما ترکا امااااااااا... وقتی Evil5 بازی میکنم یه خطای (خط های) نامریِِی میفته رو تصویر, البته وقتی تصویر ثابت میشه یعنی RS رو تکون نمیدم تصویر خیلی عالیه... در حد دمو! , ولی وقتی تکون میخورم مشکل داره. نمیدونم بهش چی میگید ولی یه چیزی تو مایه های نیزه (nois).
البته فقط تو بازی اویل این مشکل و دارم.
تو رو خدا راهنماییم کنید, بدجوری اعصابمو بهم ریخته.
ممکنه از دی وی دی بازی باشه؟؟؟ من که گیج شدم.
2_ ... والا دیگه سوال ندارم فقط جهت تاکید اهمیت مشکلم 2 زدم...!
ممنون از زحمات همه.

سلام به همه ی بازی خورای حرفه ای xbox از نوع 360!!!
اول یه تشکر جانانه میکنم از همه ی بچه های که کمک کردن من این ایکس باکس و بخرم... از صمیم قلب ممنونم
بچه ها اعصابم به هم ریخته, یه آدم با حوصله پیدا بشه این سوالای منو جئاب بده
و اما سوالات...!:
1_ من ایکس باکس و وصل کردم به مونیتور, ئلی به قوله ما ترکا امااااااااا... وقتی Evil5 بازی میکنم یه خطای (خط های) نامریِِی میفته رو تصویر, البته وقتی تصویر ثابت میشه یعنی RS رو تکون نمیدم تصویر خیلی عالیه... در حد دمو! , ولی وقتی تکون میخورم مشکل داره. نمیدونم بهش چی میگید ولی یه چیزی تو مایه های نیزه (nois).
البته فقط تو بازی اویل این مشکل و دارم.
تو رو خدا راهنماییم کنید, بدجوری اعصابمو بهم ریخته.
ممکنه از دی وی دی بازی باشه؟؟؟ من که گیج شدم.
2_ ... والا دیگه سوال ندارم فقط جهت تاکید اهمیت مشکلم 2 زدم...!
ممنون از زحمات همه.

دوست عزيز اين مشكل تو اويل 5 هست و هيچ كاريش هم نميشه كرد نگران نباش.

دوستان من وقتی دستگاهمو تکون میدم یه صدای تق تق فکر کنم از تو درایوش میاد
این صدا طبیعیه؟ انگار یه چیزی توی کنسول تکون میخوره!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or