راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

حداقل تا سه یا چهار سال دیگه!!! از این بابت خیالت راحت!!! اگه قرار بود XBOX360 به خاطر مدیای با ظرفیت پایینش شکست بخوره تا حالا خورده بود!!!

راستی یه سوال هم از دوستان داشتم: از بین کابل هایی که اینجا هست کدومش به درد XBOX360 میخوره!!!؟؟
1.8 بگیر - اگر فاصله کنسولت تا مانیتور یا تلویزیون زیاد ه نهایتا 3

ولی به نظر من از اینا نگیر- برو یک مارک دارش رو بخر 20-30 تومن پاش بده که بصرفه و بعدا اذیتت نکنه-
اینا دست سازه-همه جا هم یک قیمته-پرسی(سیم و فیش بهم پرس باشن و دست ساز نباشند) و معتبرش بهتره
بازم خودت میدونی

حداقل تا سه یا چهار سال دیگه!!! از این بابت خیالت راحت!!! اگه قرار بود XBOX360 به خاطر مدیای با ظرفیت پایینش شکست بخوره تا حالا خورده بود!!!

راستی یه سوال هم از دوستان داشتم: از بین کابل هایی که اینجا هست کدومش به درد XBOX360 میخوره!!!؟؟

من که نظرم همون 12 تومنی است! هزینه ای اضافی است اگه بری یه مدل 150 تومنی بخری!

سلام

چند تا سوال فني از اهل فن داشتم...

من ميخوام يه مانيتور HDMI دار بگيرم ولي طرف ميگفت اگه مانيتور اسپيكر نداشته باشه نميشه ازش صدا گرفت و بايد از كابل VGA استفاده كرد.
حالا اگه از كابل VGA استفاده كنم تاثيري تو كيفيت نداره؟
راهي هست كه بشه از كابل HDMI استفاده كرد و صدا هم از اسپيكر گرفت؟
مانيتور بايد چه مشخصه اي داشته باشه كه بشه از كابل VGA استفاده كرد؟
قضيه اين f engine چيه؟

مثلا مانيتورهايي مثل:
LG w2261vp-pf
samsung p2250
samsung p2350

آخرین ویرایش:
سلام

من ميخوام يه مانيتور HDMI دار بگيرم ولي طرف ميگفت اگه مانيتور اسپيكر نداشته باشه نميشه ازش صدا گرفت و بايد از كابل VGA استفاده كرد.

مثلا مانيتورهايي مثل:
LG w2261vp-pf
samsung p2250
samsung p2350

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
می تونی از کابل hdmi برای تصویر استفاده کنی و یه audio kit هم تهیه کنی و صدا رو هم از اون بگیری.

سلام

قضيه اين f engine چيه؟

مثلا مانيتورهايي مثل:
LG w2261vp-pf
samsung p2250
samsung p2350
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17851&page=135

تو این تاپیک بپرسی بهتره-
هر چیزی تاپیک مخصوصش هست که هم بهتر جواب میدن هم متخصص هاش توش پلاسن:biggrin1::love:

دوستان من چند ساعت پیش برای اولین بار به live وصل شدم از من درخواست اپدیت کرد من هم قبول کردم;)
پنجره اول که اومد 10 دقیقه نشد که تمام شد ولی یه پنچره دیگه باز شد که 2 ساعت وقت میخواست:eek:
من هم همون اوایلش که اومد back رو زدم وخارج شدم ولی الان اواتارم سیاه شده:(
دوستان لطفا کمکم کنید من وایرلس 128 دارم و هیچ بازی در درون دستگاه نبوده:-"

دوستان من چند ساعت پیش برای اولین بار به live وصل شدم از من درخواست اپدیت کرد من هم قبول کردم;)
پنجره اول که اومد 10 دقیقه نشد که تمام شد ولی یه پنچره دیگه باز شد که 2 ساعت وقت میخواست:eek:
من هم همون اوایلش که اومد back رو زدم وخارج شدم ولی الان اواتارم سیاه شده:(
دوستان لطفا کمکم کنید من وایرلس 128 دارم و هیچ بازی در درون دستگاه نبوده:-"

آقا نترس بیخودی اینا فقط آپدیت دستگاه هست بن شدن که ازش میترسی ربط به این نداره ربط به بازیت داره که استیلت هست یا نه .بزار آپدیت بشه از منم خواسته بود از همه می خواد .2 ساعتم نیست اولش شاید بگه 2 ساعت ولی آروم آروم زمانش کم میشه.

1.8 بگیر - اگر فاصله کنسولت تا مانیتور یا تلویزیون زیاد ه نهایتا 3

ولی به نظر من از اینا نگیر- برو یک مارک دارش رو بخر 20-30 تومن پاش بده که بصرفه و بعدا اذیتت نکنه-
اینا دست سازه-همه جا هم یک قیمته-پرسی(سیم و فیش بهم پرس باشن و دست ساز نباشند) و معتبرش بهتره
بازم خودت میدونی
با عرض سلام و خسته نباشید ،
متاسفانه باور های اشتباه در اینترنت بسیار فراوان هستند .
شما ندیده و نگرفته و تست نکرده می فرمایید کابل ها پرسی هستند !!
عزیز این کابل ها مارک Digitus می باشند و اهل فن و عمده فروش می دونه که این کابل یکی از بهترین برند های تو بازار هست !!
http://www.digitus.info/en/products/accessories/?c=2003&p=13543
بعدشم شما این کابل نرخ شلغمی رو با سونی خدا تومانی مقایسه کنی متوجه می شوی که هیچ فرقی با هم ندارند و فقط پولتو دور ریختی !!

آخرین ویرایش:
کمک

سلااااااااااااااااااااام به همه ی برو بچ... خوبید ایشاللا... میلاد امام رضا رو هم به همه تبریک میگم

آقایون اهل فن و حرفه ای XBOX 360 چنتا سوال داشتم که اگه جواب بدید لطف بزرگی در حق من کردید:exclaim:
من میخوام یه آرکید جاسپز بگیرم ولی تلویزیون LCD ندارم:( میخواستم بدونم آیا میتونم با کابل VGA به مونیتور معمولی وصلش کنم؟؟؟ مونیتورمم SAMSNUG SYNC MASTER FLAT هستش....
بعدن میخواستم بدونم گرافیک و کیفیت تصویر چطور میشه؟؟؟ اکه خیلی بد میشه که از خریدنش منصرف بشم......
ممنونم:love:

سلااااااااااااااااااااام به همه ی برو بچ... خوبید ایشاللا... میلاد امام رضا رو هم به همه تبریک میگم

آقایون اهل فن و حرفه ای XBOX 360 چنتا سوال داشتم که اگه جواب بدید لطف بزرگی در حق من کردید:exclaim:
من میخوام یه آرکید جاسپز بگیرم ولی تلویزیون LCD ندارم:( میخواستم بدونم آیا میتونم با کابل VGA به مونیتور معمولی وصلش کنم؟؟؟ مونیتورمم SAMSNUG SYNC MASTER FLAT هستش....
بعدن میخواستم بدونم گرافیک و کیفیت تصویر چطور میشه؟؟؟ اکه خیلی بد میشه که از خریدنش منصرف بشم......
ممنونم:love:
اره با كابل VGA به خوبي جواب ميده.
مطمئن با بدت نمياد . به فرض گرافيك PES 10 رو مانيتور از PES10 PC رو مانيتور خيلي بيشتر بود.

سلام بچه ها
در مورد سوال این دوستما
ینی اگه مانیتور از این مانیتورا هیفده ال جی (از همونایی که واسه هفت هشت سال پیشه)نسبت به یه تلوزین فلترون تصویر بهتری داره:eek:
ممنون

سلام
اگه میتونید مدلها و قیمتهای کنسول xbox360 هم بگیدلطفا میزان هاردشون رو هم بگید ممنون میشم
راستی قیمت بازیهاش و از کجا میتونم با قیمت پایین و خوب بهمراه کاور وقاب پیدا کنم
در ضمن من شنیده بودم که بازی رو روی هاردش میشه نصب کرد میشه توضیح بیشتری در اینباره بدید یعنی وقتی بازی رو نصب کردیم دیگه احتیاجی به دی وی دیش نداریم؟
با تشکر
Rainy

سلام
اگه میتونید مدلها و قیمتهای کنسول xbox360 هم بگیدلطفا میزان هاردشون رو هم بگید ممنون میشم
راستی قیمت بازیهاش و از کجا میتونم با قیمت پایین و خوب بهمراه کاور وقاب پیدا کنم
در ضمن من شنیده بودم که بازی رو روی هاردش میشه نصب کرد میشه توضیح بیشتری در اینباره بدید یعنی وقتی بازی رو نصب کردیم دیگه احتیاجی به دی وی دیش نداریم؟
با تشکر
Rainy

انواع مدل هاش

1- ارکید (ابته یک دونه بازی باشون هست و دیگه مموری 512 داخلی دارن و مموری باشون نیست) (بدون هارد هستن)

x360.arcade.holi.mu.490w.jpg

2-پریمیوم 20گیگ و 60گیگ (که دیگه تولید نمیشه)

x360_premium.jpg

3- الایت قدیم

4328-xbox360elite.jpg

4- الایت جدید

xbox-360-elite-1.jpg

بازی هاشون هم با قیمت 2500 تا حداکثر 3000 تومان فروشنده های زیادی هستن که میفروشن (اگه خواستی فروشنده بت معرفی میکنم)

راجع به قیمت هم باید از فروشندگان کنسول بپرسی! چون قیمت ها فراز و نشیب زیادی داشته!

راجع به نصب بازی روی هارد هم باید بتون بگم ، بله بازی نصب میشه اما این به این معنی نیست که دیگه به دیسک احتیاج نداشته باشید! (اگه اینطور بود یه نفر بازی را میخرید و هزار نفر نصبش میکردن که نمیشد) (الان بازی را که نصب کردی بعدش باید دیسک توی دستگاه باشه که بازی اجرا بشه ، اما دیسک نمیچرخه و درنتیجه عمر لنز افزایش پیدا میکنه و همچنین لودینگ ها کمتر میشن)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or