راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
با سلام.
من مشهد هستم و تازه 2 روز هست که 360 خریدم.
میخواستم بازی بخرم و ونبال چند فروشگاه اینترنتی میگردم که:
1- کیفیت دیسکها و بازیها بالا باشد.(دیسک Verbatim ORGINAL)
2- چاپ روی دیسک و کاور با کیفیت داشته باشد.
3- روی دیسک و کاور هیچگونه لوگو و یا نام سایت یا ... وجود نداشته باشد.(دقیقا مانند Orginal Game)
4- بازی ها Full stealth باشند.
کلا بازی بدون مشکل باشد.
دوستان لطفا راهنمایی کنید که ماندم بدون بازی.
لطفا اگه فروشگاهی را که نام میبرید خودتان تجربه خرید داشتید ، لطفا نظر خود را اعلام کنید در مورد کیفیت کار و ...
با تشکر.
یه سر به این فروشگاه بزن...

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام یه راه میگید که بدون باز کردن کنسول بفهمیم جاسپره؟
ببخشید من دیروز یک پریوم جاسپر خریدم اما چند تا سوال داشتم 1- پشت دستگاه من نوشته 12v اما تاریخ ساخت را زده 2008 حالا این جاسپر هست یا نه 2- با 360 جاسپر بدون فن 12 ولت میشه حدودا چند ساعت مداوم بازی کرد 3- من بعد از یک ساعت بازی دیدم که پشت 360 یکم داغ شده اشکال داره یا نه
1-پشت کنسول اونجایی که تاریخ ساخت رو نوشته نگاه کن اگه این عدد رو دیدی جسپره:12.1A .
2-هر 2-3 ساعت یه استراحت بده.
3 خیر مشکلی نداره فن هوای گرم رو میکشه بیرون طبیعتا باید قسمت پشت دستگاه گرم بشه!

تا حالا سوختن جاسپر گذارش نشده ؟ یعنی تا حالا هیچ دستگاهی نسوخته ؟
توی این سایت که فعلا نه.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
درود!
دوستان یکم راهنمایی میخوام!
زیاد درمورد 360 اطلاعات ندارم چون نه داشتم نه فکر میکردم یه روز بگیرمش برای همین ببخشید اگه سوالام ساده و تکراری بودن:
فرق آرکید و پرمیوم فقط هارد؟
میخوام دستگاهو وصل کنم به LCD و اسپیکر کامپیوترم. چه کابلی لازمه؟
جریان این cd key چیه که میگن از کسی که میخری بگیر؟!!
کنسول چه ریجنی بگیرم؟ (البته چند صفحه ی قبل گفتین PAL بهتره ولی اینایی که فروشگاه فتحی میده که ریجنش گفته نشده برای چیه؟)

خب همینا دیگه.
البته با عرض شرمندگی!(یکی منو شطرنجیم کنه)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
درود!
دوستان یکم راهنمایی میخوام!
زیاد درمورد 360 اطلاعات ندارم چون نه داشتم نه فکر میکردم یه روز بگیرمش برای همین ببخشید اگه سوالام ساده و تکراری بودن:
فرق آرکید و پرمیوم فقط هارد؟
میخوام دستگاهو وصل کنم به LCD و اسپیکر کامپیوترم. چه کابلی لازمه؟
جریان این cd key چیه که میگن از کسی که میخری بگیر؟!!
کنسول چه ریجنی بگیرم؟ (البته چند صفحه ی قبل گفتین PAL بهتره ولی اینایی که فروشگاه فتحی میده که ریجنش گفته نشده برای چیه؟)

خب همینا دیگه.
البته با عرض شرمندگی!(یکی منو شطرنجیم کنه)
تاپیک رو زدن برای سوال کردن دیگه!:biggrin1:
1-فرق ارکید با پرمیوم اینکه:هدست برای لایو داره.کابل Ethernet داره.کابل component داره که توی ارکید composite هست.اون قسمت جلوی درایو برای پرمیوم نقره ای هست که برای ارکید سفیده.
شما باید یه کابل Vga بگیری بعد دو تا فیش audio (سفید و قرمز)رو با یک تبدیل ساده به فیش های استاندارد تبدیل کنی بعد میتونی به اسپیکر متصل کنی.
DVD Key یک کد هستش که فقط درایو مخصوص خودتون رو به برد کنسول میشناسونه و اجازه نمیده هیچ درایو دیگه ای به برد وصل کنی.شما اگه این کد رو داشته باشی میتونی درایوت رو عوض کنی.اگه درایوت بسوزه و این کد رو نداشته باشی کنسول رو باید بندازی بیرون.
پال خوبه بازیهاش هم زود میاد.توی ایران همه پال دارن مگر جاها خاص که گرونتر هم هست. کنسولای فتحی ریجنش پال هست.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
یه سوال میخواستم بدونم که ایا میتونم بازی های ایکس باکس رو با این دی وی دی های عادی تو بازار می تونم رایت کنم:confused::-"
بازی های xbox 360 روی DVD9 هست.یعنی حجمش 8.5 گیگه.اگه DVD 9 بخری میتونی رایت کنی.

Shakhi

کاربر سایت
Jun 13, 2008
9
نام
شاهرخ
با تشکر ولی من که گفتم میخوام بازی بدون لوگو و ... باشه. و در ضمن روی verbatim orginal
دوستان من منتظرم.زودتر لطفا

تو صفحه اولشون نوشتن که!

دیسک : Verbatim ، سرعت رایت : 2.4X ، کاور رنگی( برگه کوتد 120 mm ) با کیفیت چاپ عالی ،چاپ روی دیسک ، قاب شیشه ای بیرنگ لوکس یا قاب مشکی لوکس

تو صفحه اولشون عکس نمونه هم گذاشتن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر