راهنمایی مراحل بازی Castlevania Lords of Shadow

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
دوباره سلام چپتر 9 مرحله 3 داخل جعبه موسیقی بعد از اینکه 5 تا رنگو پیدا میکنم هیچ اتفاقی نمیفته!
سلام
ترتیب رنگ ها را به صورت زیر قرار بده و از راه وسط برو . رنگ هر فرش نشون میده که در زمان چه رنگی میتونی از اونجا عبور کنی .
قرمز ، آبی ، بنفش ( سرخآبی ) ، زرد ، سبز

ahmadtr

کاربر سایت
Nov 18, 2012
9
سلام ترتیب رنگ ها را به صورت زیر قرار بده و از راه وسط برو . رنگ هر فرش نشون میده که در زمان چه رنگی میتونی از اونجا عبور کنی . قرمز ، آبی ، بنفش ( سرخآبی ) ، زرد ، سبز
خب حالا توی چپتر 10 مرحله 1 یه جایی ازم دو تا کلید میخواد هر چه گشتم نیافتم میترسم باگ باشه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
خب حالا توی چپتر 10 مرحله 1 یه جایی ازم دو تا کلید میخواد هر چه گشتم نیافتم میترسم باگ باشه
باید تمام گیاهانی رو که داخل تابوت هستن رو بکشی تا کلید ها رو بگیری.
احتمالا شما جایی گیر کردید که دو تا کلید برای حرکت دادن تایتان نیازه . وقتی اولین کلید را پیدا کردی روی تایتان جایگذاریش کن تا دستش را تکون بده. بعد از روی دستش میتونی به یه جزیره ی دیگه بری . اونجا کلید بعدی را پیدا کنی .

ahmadtr

کاربر سایت
Nov 18, 2012
9
باید تمام گیاهانی رو که داخل تابوت هستن رو بکشی تا کلید ها رو بگیری.
احتمالا شما جایی گیر کردید که دو تا کلید برای حرکت دادن تایتان نیازه . وقتی اولین کلید را پیدا کردی روی تایتان جایگذاریش کن تا دستش را تکون بده. بعد از روی دستش میتونی به یه جزیره ی دیگه بری . اونجا کلید بعدی را پیدا کنی .

اره همونجاییم که 2 تا کلید میخواد ولی مشکل اینجاست که من کلید اول رو پیدا نمیکنم یه جا رفتم 3 تا تابوت بود فکر میکنم که کلید اول رو باید از اونجا بگیرم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و کلیدی هم در کار نیست اگه کلید رو باید از اونجایی که 3 تا تابوت هست بگیرم که فکر کنم باگه!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
اره همونجاییم که 2 تا کلید میخواد ولی مشکل اینجاست که من کلید اول رو پیدا نمیکنم یه جا رفتم 3 تا تابوت بود فکر میکنم که کلید اول رو باید از اونجا بگیرم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و کلیدی هم در کار نیست اگه کلید رو باید از اونجایی که 3 تا تابوت هست بگیرم که فکر کنم باگه!
یه جزیره ی دیگه هم هست ( که قبل از این جزیره ای که تایتان داخلشه ) سمت راستت هست . احتمالا کلید اونجا باشه .

6apadana9

کاربر سایت
Feb 5, 2010
5
سلام دوستان
این درو چطوری باید باز کرد
http://i39.tinypic.com/jqhmjs.jpg

تو مرحله Mountain Fortress
ممنون میشم راهنمایی کنین

jqhmjs.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم

peymantk

کاربر سایت
Nov 21, 2013
1
سلام من پیمان هستم
من تو چابتر 2 مرحله 8 (مبارزه باقول سنگی) گیر کردم هرکاری میکنم نمی تونم سنگی که خودش پرت می کنه به سمتش پرت کنم
اگر می شه کمکم کنید

- - -ویرایش - - -

سلام من پیمان هستم
من تو چابتر 2 مرحله 8 (مبارزه باقول سنگی) گیر کردم هرکاری میکنم نمی تونم سنگی که خودش پرت می کنه به سمتش پرت کنم
اگر می شه کمکم کنید
imgres

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
سلام من پیمان هستم
اگر می شه کمکم کنید
برای مبارزه با باس سنگی بهتره که از دسته استفاده کنی چون با کیبورد خیلی سخته که اون QTE را اجرا کنی .

ehsan61

کاربر سایت
Nov 16, 2010
10
دوستان منم همین مشکلی که دوستم گفتن دارم یعنی وقتی غول سنگی سنگی رو برام پرتاب میکنه و من میگیرمش و باید دوباره به طرف خودش بندازم تو کیبورد هر کاری کردم نشد.. دسته هم وصل کردم اما هر کاری کردم بازی دسته رو نمیشناسه چیکار کنم .. دارم دیونه میشم.:(()x

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
دوستان منم همین مشکلی که دوستم گفتن دارم یعنی وقتی غول سنگی سنگی رو برام پرتاب میکنه و من میگیرمش و باید دوباره به طرف خودش بندازم تو کیبورد هر کاری کردم نشد.. دسته هم وصل کردم اما هر کاری کردم بازی دسته رو نمیشناسه چیکار کنم .. دارم دیونه میشم.:(()x
آها نیگا کن دقت نکردی دیگه...با کیبورد انقدر آسونه که حد نداره;)
اونجا به ترتیب و سریع این کلید هایی که میگم رو بزن،یه دوباری فک کنم باید این کلیدها رو سریعا بزنی:
اول W بعد A بعد S بعدش D دوباره همین رو سریع بزن تا سنگ رو بزنه تو کله ی اون غول بی شاخ و دم:d

ehsan61

کاربر سایت
Nov 16, 2010
10
آها نیگا کن دقت نکردی دیگه...با کیبورد انقدر آسونه که حد نداره;)
اونجا به ترتیب و سریع این کلید هایی که میگم رو بزن،یه دوباری فک کنم باید این کلیدها رو سریعا بزنی:
اول W بعد A بعد S بعدش D دوباره همین رو سریع بزن تا سنگ رو بزنه تو کله ی اون غول بی شاخ و دم:d

قربون دستت داداش خیلی ممنون امتحان میکنم . فدات.:-*

نشد که نشد .. 10 بار بیشتر امتحان کردم ... راهی نداره دسته واسش تعریف بشه؟
:((

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر