راهنمایی در هر بازی

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان تر و به خدا یکی بگه اینجاش چه جوریه!
توی اون مرحله هستیم که دختره رو دزدین من نجاتش دادم تنفس مصنوعی بهش دادم خوب شد!
بعدش توی یه اتاق هستیم!
می ریم جلو تر از این چشمیای در هستش که نور قرمز دارن!
چند تاشو رد می کنم اونجا می رسیم که توی یه اتاق پر این تخمه مرغاست که جونور تولید می کنن اونجا رو هم رد کردم!
جلو تر از همون یه در هستش!
که یه دونه از این تخمه مرغا دقیقا روبه روی چشمی نشسته در هم قفل هستش!
نمیشه رفت جلو!
بعد یه دونه از این جونورا از اون سوراخای مثل سوراخه هوا بقله دره هستش می یاد خون می خوره باز از همون میره تو و باز بر میگرده!!
من هر کاری کردم نشد اینجاش و رد کنم تر و خدا چه جوری دره باز میشه؟
خدایی بگید دقیقا 2 ساعت بازی کردم آخر سر بازیش قفل کرد!همون یه تیکه رو از بس رفتم!
جانه من منتظرما دمتون گرم خدایی!

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
سلام خدمت همه آقایون من واقعا روم نمیشه بگم تو moh airborne گیر کردم اون مرحله 4 فکر کنم تو هلند جایی که یه ساختمون وسطه (فکر کنم کلیساس) یه تانکم دورش میچرخه میگه تانکو باید نابود کنی آخه با کدوم ارپیجی

برو تو نقشه اونجا ها که ستاره داره قطعات بازوکا رو ÷یدا کن سر هم کن بفرستشون جهنم

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
من تو بازی viking همون مرحله اول گیر افتادم فقط تو نقشه یه نقطه سبز هست ومن میرم اونجا و با یه یارو صحبت میکنم ولی نمیدونم چی میخاد از من اگه میشه یه راهنمائی کوچولو بکنید
دوستان گرامی چرا کسی جواب من رو نمیده؟؟؟

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
کسی راهنمای بازی SPLINTER CELL 4 DOUBLE AGENT رو داره؟؟؟
من این بازی رو تازه گرفتم و نسخه های قبلش رو هم بازی نکردم....
یه مشکل اساسی هم که دارم نمیدونم چجوری می دوه ؟!؟:cheesygri

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
کسی راهنمای بازی SPLINTER CELL 4 DOUBLE AGENT رو داره؟؟؟
من این بازی رو تازه گرفتم و نسخه های قبلش رو هم بازی نکردم....
یه مشکل اساسی هم که دارم نمیدونم چجوری می دوه ؟!؟:cheesygri

سری بازیهای اسپلینتر سل رو معمولاً نمیشه راهنمایی کرد! منظورم اینه که ابجکتها شما اگه منظورشو نمی فهمی اینجا تایپ کن تا بگیم باید چیکار کنی. برای دویدن هم اول بازی مگه توتورال نداره؟

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
برای دویدن هم اول بازی مگه توتورال نداره؟
توتورال چیه ؟:confused:
مظورم اینه که همش داره قدم میزنه ...فقط یه بار نمی دونم چی زدم داشت سریع راه می رفت!!:cool: باید چکار کنم بدوه؟
حداقل میتونید یه کم مرحله اولش که وقتی از یه کانال میره تو و دوستش رو میکشن و بعد یه زمانی میده باید چکار کنم ؟ (فقط میخوام سبک بازی دستم بیاد)

http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=20991
شرمنده عزیز که انیقدر تو این بازی مبتدی هستما:blushing:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
مظورم اینه که همش داره قدم میزنه ...فقط یه بار نمی دونم چی زدم داشت سریع راه می رفت!!:cool: باید چکار کنم بدوه؟
حداقل میتونید یه کم مرحله اولش که وقتی از یه کانال میره تو و دوستش رو میکشن و بعد یه زمانی میده باید چکار کنم ؟ (فقط میخوام سبک بازی دستم بیاد)

توتورال منظورم اموزش اولیه بازیهاست، اموزشی که کاربرد کلیدهای صفحه کلید رو میگه، کجا استفاده میشن و کاربردشون چیه؟
از شانس شما من 3 نسخه قبل رو بازی کردم ولی این یکی رو هنوز نه!:biggrin1: فکر کنم تو نسخه های قبل Space یا Shift بود که باید بگیری دکمرو.
سبکشم به قول بچه ها گفتنی اکشن از نوع مخفی کاریه خوف!:biggrin1: مطمئن باش پشیمون نمیشی بازی کنی.
موفق باشی.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107

باید mouse Wheel رو بچرخونی تا تندیه راه رفتنشو کنترل کنی.

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
با عرض سلام من توی بازی kane and lynch گیر کردم اون مرحله که با همه افرادش kane میره توی جنگ
به دنبال the 7
اگر ممکنه کمک کنید که توی اونجا که هلکوپتر میاد باید چیکار کنم
ممنون

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
با عرض سلام من توی بازی kane and lynch گیر کردم اون مرحله که با همه افرادش kane میره توی جنگ
به دنبال the 7
اگر ممکنه کمک کنید که توی اونجا که هلکوپتر میاد باید چیکار کنم
ممنون
به هلکوپتر کاری نداشته باش برو جلو یه جا مجسمه هست یه سری می ریزن سرت و بقیه ماجرا ...

anti_spy_swat

کاربر سایت
Feb 16, 2008
7
سلام دوستان من داخله بازی echo secrets of the lost cavern (راز غار گمشده) به مشکل خوردم میخواستم ببینم کسی این بازی رو کرده یا کسی راهنمای این بازی رو داری یا نه ممنون میشم اگه کمکم کنید چون من هرجا که گشتم نتونستم پیدا کنم اگر هم نمیتوانید حداقل آدرس سایتی که راهنماشو داره بهم بدین با تشکر سحر ای دی=>sahar_sheraz

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام دوستان من داخله بازی echo secrets of the lost cavern (راز غار گمشده) به مشکل خوردم میخواستم ببینم کسی این بازی رو کرده یا کسی راهنمای این بازی رو داری یا نه ممنون میشم اگه کمکم کنید چون من هرجا که گشتم نتونستم پیدا کنم اگر هم نمیتوانید حداقل آدرس سایتی که راهنماشو داره بهم بدین با تشکر سحر ای دی=>sahar_sheraz

سلام :

اين راهنما با عكس
راهنما با عكس 2
اينم سيو

راهنما انگليش هست . هر جاش رو متوجه نشدي بگو برات بترجمم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر