راهنمایی در هر بازی

Sunny-M

کاربر سایت
Nov 22, 2007
6
Splinter Cell 4

راست گفتی داداش اینجا باگ داشت ، منم سر هر حرکت کوچیکه سام یه سیو کردم و ....
خلاصه به طرز معجزه آسایی !؟! از این باگش رد شدم ، حالا جالبه بگم یه جای دیگه اش هم گیر کردم هه هه هه ..... :cheesygri چیکار کنیم آماتوریم دیگه !!!!!
من اونجایی گیر کردم که سام باید از صحبتهای اون سه نفر جاسوسی کنه ، وقتی که به وسیله طناب میام پایین جلوی پنجره ( تازه اینم بگم که من این کارو خیلی به سرعت انجام میدم یعنی با دکمه پرش بلند و تا جایی که امکان داره سریع ) و سام میکروفنو در میاره و مشغول ضبط می شه هنوز 60% نگذشته که یهو سر و کله یه هلیکوپتر پیدا میشه و محل وصل طناب سامو پیدا می کنه و شروع میکنه طنابو دنبال کردن تا به سام برسه یه 10 ثانیه ای هم طول میکشه تا سامو پیدا کنه ، اینم بگم که همینکه محل وصل طنابو پیدا کنه ضبط سام قطع میشه و یه نفر توی ساختمون پرده رو می کشه و Trust Lost میشه و ماموریت شکست می خوره . البته بازی گیم اور نمیشه و می تونی بیای پایین و از طریق پنجره لباسشویی بری داخل آسمان خراش و قسمت جدیدو شروع کنی اما من می خوام این ماموریتو کامل انجام بدم .
شما که این بازی رو انجام دادی بگو این جا چیکار کردی ما هم بکنیم بلکه هم این مشکل رفع شه:blushing:
مرسی

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
اقامن در silent hill : origins گیر کردم همونجایی که 4 تا عروسک است و 4 تا ظرف قرص رنگی جلوشه و به ترتیب باید بازاریش او دهنشون لطفا" کمک کنید
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllppppppppppppppppppppp

اگه عروسکا رو از چپ به راست شماره گذاری کنی:
عروسک 1 -> قرص سبز
عروسک 2 -> قرص آبی
عروسک 3 -> قرص آبی
عروسک 4 -> قرص قرمز
عروسک 5 -> قرص زرد
در ضمن سوالتو اینجا
مطرح کن تا زودتر به جواب برسی.
سلام به بروبچ گل بازی سنتر من تو بازی Prince of Persia The Sands of Time گیر کردم اگه میشه منو راهنمایی کنید .اینم عکس جاییی که توش گیر افتادم
هر چی فکر کردم یادم نیومد کجائی. اگه می تونی یه مشخصاتی از مرحله ای که هستی بده.

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
من تو یه زیر زمین بودم که کفش رو آب گرفته بود و باید از طریق یه سری طناب از اونجا خارج میشدم یکی از طنابها منو به بیرون از زیرزمین رسوند و از داخل یه چاه آب بیرون اومدم یه سیو داره بعد یه دالون داره که میرسه به اینجا من هرچی میپرم شاسی رو فشار میدم و در باز میشه ولی طناب میره عقب و من در بازگشت نمیتونم بگیرمش و میمیرم :(

vasef

کاربر سایت
May 14, 2007
14
resident evil 1

من تو resident evil 1 قسمت اتاق تابلوها اونجایی که چندتا تابلو تو اتاق و چندتا کلاغ هم بالاست گیر کردم و وقتی سراغ تابلوی اخر میرم و yes رو میزنم کلاغ ها میریزن سرم کسی میدونه اینجا باید چی کار کرد؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
من تو resident evil 1 قسمت اتاق تابلوها اونجایی که چندتا تابلو تو اتاق و چندتا کلاغ هم بالاست گیر کردم و وقتی سراغ تابلوی اخر میرم و yes رو میزنم کلاغ ها میریزن سرم کسی میدونه اینجا باید چی کار کرد؟
با سلام
پشت هر نقاشی یه کلیده اونا رو به این ترتیب بزن:
2 4 5 3 1 6 <-
احتمالن یه طلسم در آخرین نقاشی ظاهر می شه. از اون استفاده کن.

vasef

کاربر سایت
May 14, 2007
14
با سلام
پشت هر نقاشی یه کلیده اونا رو به این ترتیب بزن:
2 4 5 3 1 6 <-
احتمالن یه طلسم در آخرین نقاشی ظاهر می شه. از اون استفاده کن.
اینکارو کردم ولی وقتی رفتم سراغ تابلوی آخری بازم کلاغ ریختن سرم و هیچی بهم نداد :(

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دستت درد نکنه کار کرد فقط شما اینو از کجا فهمیدی تو خود بازی بهت میگه؟:love:

نه خیلی راحته, تو باید به ترتیب سن انتخاب کنی:
تابلوی 2 نقاشی یه نوزاده پس این اولین انتخابه.
تابلوی 4 متعلق به یه کودکه پس این دومیه
و به همین ترتیب.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
با سلام
آقا من تو بازی ندای خوارز تو اپیزود 3 ( اونجا که پیرمرد کشیش که ما نقشش رو بازی میکنیم اسلحه میکشه )
تقریبا باید آخرای ایپزود باشم اونجا تو دفتر کلانتر که حبس میشیم و دفتر رو آتیش میزنند بعد میرم طبقه بالا و بعد میرم رو پشتبون و میرم سمت شهر 2 تا آدم اون پایین هستن میکشمشون و بعد از بین آتیش ها میرم تو ساختمون بغلی ( فکر کنم طویله هست !!! ) در اونجا دو نفر دیگه میان در رو میکوبن و میگن اون ایجاست . بعد میرم کنار اون یکی پنجره و اونا رو از بالا میکشمشون ولی دیگه اونجا حبس شدم نه درهای طویله!!! بازی میشن و نه میشه از اون بالا پرید پایین .
چی کار باید بکنم بتونم از اونجا بیام بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Don Corleone

کاربر سایت
Mar 28, 2007
8
با سلام
آقا من تو بازی ندای خوارز تو اپیزود 3 ( اونجا که پیرمرد کشیش که ما نقشش رو بازی میکنیم اسلحه میکشه )
تقریبا باید آخرای ایپزود باشم اونجا تو دفتر کلانتر که حبس میشیم و دفتر رو آتیش میزنند بعد میرم طبقه بالا و بعد میرم رو پشتبون و میرم سمت شهر 2 تا آدم اون پایین هستن میکشمشون و بعد از بین آتیش ها میرم تو ساختمون بغلی ( فکر کنم طویله هست !!! ) در اونجا دو نفر دیگه میان در رو میکوبن و میگن اون ایجاست . بعد میرم کنار اون یکی پنجره و اونا رو از بالا میکشمشون ولی دیگه اونجا حبس شدم نه درهای طویله!!! بازی میشن و نه میشه از اون بالا پرید پایین .
چی کار باید بکنم بتونم از اونجا بیام بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست من
همین اول بگم که من این بازی رو تا آخر نرفتم و علتش هم سلیقه ای بود، ولی اولین بار که بازی رو گرفتم تا امتحان کنم تقریبا تا همینجایی که شما رفتید من هم رفتم، و تا اونجایی که یادمه راهش داخل طویله از بالا از روی چوبهاست که از طرف دیگه سقف طویله خارج میشه .خوب بالای سرت اون گوشه های سقف طویله رو نگاه کن ببین سوراخ سنبه ای میبینی یا نه.
اگر اشتباه بود به بزرگی خودت میبخشی چون همون طور که گفتم کامل بازی نکردم ولی خوب یادمه اونجا رو رد کردم.

hossein1987

کاربر سایت
Oct 4, 2007
80
resident evil4

دوستان من در قسمتextra gameرزیدنت گیر کردم اونجا که ایدا لباس ارتشی تنش هست:biggrin1:
فکر میکنم که اخر بازی هستش که جک دوباره سر و کله اش پیدا میشه.دوستان این دفعه جک عین:-"رم کرده.
چیکارش باید کرد؟!:cheesygri:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر