راهنمایی در هر بازی

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

آقا ما تو gow2 یه مشکل کوچیک واسمون پیش اومده دیشب رسیدم به اون مجسمه های که اسب هستند یعنی همون چند تا اسبها یه نیم ساعتی با اون 4 تا دسته رنگی ور رفتم نفهمیدم باید چیکار کنم باید کدومها رو اول بکشم اگه کسی اونجا رفته لطف کنه به ما هم بگه اخه من سی دی gow2 رو از کسی قرض گرفتم سریع باید تمومش کنم بهش بدم این لطف رو در حق من بکنید و بگید چه جوری باید چیکار کنم :blushing:

pkr_legend

کاربر سایت
Sep 15, 2006
183
ببین باید دونه دونه بکشیشون عقب.
بعد به سرعت به سمت جایی که بعد از چرخوندن نشون میده بری(جایی که به همون رنگ نیروی الکتریسیته داره) بعد R1 رو فشار میدی همینطور به ترتیب.
بعد باید دو رنگ دیگه رو فعال کنی( به طرف پرنده ها بپر و R1 رو بزن)

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
Resident evil4

باسلام. دريكي ازمراحل بازي به يك كلبه رسيديم كه درآن يك غول بزرگ وجودداره كه غوله ميله هاي درب كلبه روبه هم مي تابونه و به اشلي حمله مي كنه واشلي باجاخالي دادن وشلبك به يك بشكه غوله روآتش مي زنه وازبدن غوله چندين چنگال بيرون مي زنه كه بااونها اشلي رومي زنه.باجندشليك به پشت غوله دوتيكه شدوتيكه بالاييش دوباره اشلي رومي زنه واراين به بعدنمي تونم جلوبرم.لطفآراهنمايي كنيد.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
برو بکس بازی god of war برای pc اومده یا نه ؟
فقط برای ps2 موجوده
در اینده هم برای پلتفرم دیگه ای به غیر از psp منتشر نمیشه

pkr_legend

کاربر سایت
Sep 15, 2006
183
تو God of WarII اونجاییش که یه پل نصفه هست که به خونه ی زئوس میرسه.
چجوری باید از رو پل رد شد؟!(قریب به صد بار امتحان کردم ولی نشد که نشد!)

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
سلام امین جان آقا سعید لطف دارن که احوال مارو میپرسن مرسی . من همیشه سر کارم اگه یه وقت اضافه هم داشته باشم هزار تا .... میریزن سرم که مارو ببر بیرون دیگه وقتی واسه کامپیوتر نمیمونه :biggrin1:ولی بعضی وقتها یه نگاهکی به تاپیکهای موبایل میندازم . این چند روز عید هم به بهانه مسافرت همه رو پیچوندم;) نشستم با ps2 دوستم سیر god of war بازی کردم یه جورایی عاشقش شدم حالا دوستم ps2 رو برده من موندم و یه دنیا بی god of war یا بهتر بگم god of game خلاصه ممنون از راهنماییتون خیلی ناراهت شدم وقتی نتوستم تمومش کنم ( تا کجا ها که نرفته بودم ):((

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام
vga همون کارت گرافیک؟
من مجله دنیای بازی خریدم تو مشخصات بازی نوشته بودvga64 درسته؟

حتما منظورشون این بوده که با گرافیک 64 (64 مگابایت حافظه) اجرا میشه بازی

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
بچز من تو بازی fable اونجای که 4 تا سنگ هست که هر کدومش یه حرفه وباید اسم یه طرف رو حدس بزنم موندم . یکی بگه :biggrin1: چه باید کرد

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بچز من تو بازی fable اونجای که 4 تا سنگ هست که هر کدومش یه حرفه وباید اسم یه طرف رو حدس بزنم موندم . یکی بگه چه باید کرد

تجربه میگه اگه توی تاپیک ِ خود بازی بپرسی بهتر جواب میگیری. ;)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بچز من تو بازی fable اونجای که 4 تا سنگ هست که هر کدومش یه حرفه وباید اسم یه طرف رو حدس بزنم موندم . یکی بگه چه باید کرد

تجربه می گه طوری به سنگ ها ضربه بزن که کلمه ی H I T S رو بخونن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر