راهنمایی در هر بازی

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی

سلام به همه دوستان
من توی یکی از مراحل بازی Call Of Dutty : Black Ops گیر کردم .
داستان از این قراره که توی اون مرحله که توی یک تونل جریان داره و بعد از رد شدن از چندتا راهرو که چندتا ازین ویتنامیها یه شبه اونها رو میکشیم و وقتی به اون اطافکی که نقشه و بیسیم و اینها توشن میرسم درست روبروم یک در هست که وقتی از اون در میخواهم رد بشم یه کلید انفجاری فعال میشه و بعد از چند ثانیه منفجر میشه و اونجا باید فرار کنیم و بدویم و در میون راه میگه باید سینه خیز بشیم یا یه همچین چیزایی تا بتونیم از اون تونل به سلامت رد بشیم و بیائیم بیرون ...
ولی من هرکاری میکنم نمیشه و مرتبا" بعد از انفجار تونل و در بین راه همه آوار تونل میریزن سرمو و میمیرم و مرحله رو دوباره باید از همون شبه اطقک توی تونل شروع کنم .
میشه راهنمائی کنید :x

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام به همه دوستان
من توی یکی از مراحل بازی Call Of Dutty : Black Ops گیر کردم .
داستان از این قراره که توی اون مرحله که توی یک تونل جریان داره و بعد از رد شدن از چندتا راهرو که چندتا ازین ویتنامیها یه شبه اونها رو میکشیم و وقتی به اون اطافکی که نقشه و بیسیم و اینها توشن میرسم درست روبروم یک در هست که وقتی از اون در میخواهم رد بشم یه کلید انفجاری فعال میشه و بعد از چند ثانیه منفجر میشه و اونجا باید فرار کنیم و بدویم و در میون راه میگه باید سینه خیز بشیم یا یه همچین چیزایی تا بتونیم از اون تونل به سلامت رد بشیم و بیائیم بیرون ...
ولی من هرکاری میکنم نمیشه و مرتبا" بعد از انفجار تونل و در بین راه همه آوار تونل میریزن سرمو و میمیرم و مرحله رو دوباره باید از همون شبه اطقک توی تونل شروع کنم .
میشه راهنمائی کنید :x

سلام.

وقتی که جلوتون مسدود میشه باید راه رو باز کنید که تو پی سی باید V رو تند تند پشت سر هم میزدیم تا میسون راه رو باز کنه. (اگه تو کنسول بازی میکنید احتمالا همون دکمه ای هستش که باهاش نایف میکرد گرچه بازی خودش میگه کدوم دکمه رو تند تند بزنید ) .

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
آقا یکی جواب مارو بده ممنون میشم
بابا چرا نمی فهمی؟ اگر با 360 بازی می کنی هرچی ماشین بغلت میفته با B بردار با LT زوم کن روش و با RT بزن بهش. این قدر بزن که گیج بشه و سرش بیفته پایین و بالای سرش علامت B بیاد بعد B رو بزن کور میشه و میان پرده نمایش پیدا می کنه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
وقت همگی به خیر
آقا ما تو این بازی vanquish همون اولش گیر کردیم
اون رباتی که اول مثل عنکبوته بعد تبدبل میشه
البته میدونم باید به اون ژنراتور قرمز شلیک کرد ولی تا نصفشم نمی تونم برم
اگه کسی مییتونه کمک کنه ممنون می شم
قلق خاصی نداره. چند تا نکته که ممکنه کمکت کنه: از کاور گرفتن استفاده کن، از سر خوردن سریع استفاده کن، از ماشین گان های رو برو استفاده کن.
اگه نشد درجه سختی رو بیار پایین. بعد از این چهار بار دیگه با همین غول که اسمش آرگوس هست رو به رو میشی

red blade

کاربر سایت
May 22, 2010
4
سلام.
کسی نمی دونه من از کجا باید راهنمای بازی lord of shadow رو پیدا کنم؟
راستش من چپتر سه اون قسمتی که باید سه تا پرنده رو پیدا کنم گیر کردم من یکی شو پیدا کردم اون دوتا دیگشو نمی تونم پیدا کنم.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

zaneti

کاربر سایت
Nov 8, 2009
10
سلام
کسی راهنمای بازی counter strike 1.7 را داره؟
می دونم بازی خیلی قدیمی هست.
توی اون قسمت گیر کردم که یکی پشت شیشه ضده ضربه هست و پل هم منفجر شده

arsenal club

کاربر سایت
Apr 20, 2010
49
نام
ALI
سلام بچه ها
من توی بازی vanquish توی قسمت ACT 3 - MISSION 6 گیر کردم . همون رباطی که وقتی بهش شلیک میکنی و بعد تیکه تیکه میشه ، هر کاری میکنم نمیتونم بکشمش .
لطفا یکی کمک کنه . چند روزه منو مشغول کرده .

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام بچه ها
من توی بازی vanquish توی قسمت ACT 3 - MISSION 6 گیر کردم . همون رباطی که وقتی بهش شلیک میکنی و بعد تیکه تیکه میشه ، هر کاری میکنم نمیتونم بکشمش .
لطفا یکی کمک کنه . چند روزه منو مشغول کرده .
منظورت اونیه که اسمش unknown هست؟
باید بزنی به اون گلوله قرمز سرش. از سر خوردن استفاده کن برای در رفتن از دستش و منتظر فرصت باش که بتونی با آهسته کردن زمان بزنیش. از آهسته کردن زمان زیاد استفاده کن و از دستش در برو. راهش همینه. برای اولین بار سخته ولی دو سه بار دیگه که بهش می خوری قلقش دستت اومده و راحت میمیره! اگر نتونستی درجه سختی رو بیار پایین چون غول آخر بازی که دو تا باگی هستند سخت تر و طولانی تر از این حرف هاست.

digiraiter

کاربر سایت
Feb 8, 2011
3
با سلام
من در قسمتی از بازی cold fear که بمب دوم و سوم را نصب کنم گیر کردم.
طبق راهنمای بازی من باید بمب را در اتاق کنترل قرار دهم ولی تعداد اتاق های پر از دوربین زیاد است.
البته یک محل ضرب در قرمز که محل نصب بمب است را پیدا کردم ولی وقتی می خواهم بمب را نصب کنم یک پیغام خطا می دهد.
طبق پیشرفت بازی من الان در محوطه ی پل متحرک هست و یک سیو هم به من داد یعنی راه را درست آمده ام..
مرحله ی قبلی گذاشتن بمب در آسانسور زیر آبی بود که انجام شد پس از منفجر شدن بمب آب تمام راه رو را فرا گرفت و من خودم را به سرعت به در خروجی رساندم..
با تشکر

آخرین ویرایش:

digiraiter

کاربر سایت
Feb 8, 2011
3
خودم راه حل را کشف کردم و بازی را هم تمام کردم.
باید سه پل را خراب می کردم پل اولی زیر آبی بود و بمب در آسانسور نصب می شد.
پل دوم همان پل متحرک بود که باید بمب را در پشت جعبه ها قرار می دادم.
پل سوم هم همان پل خراب پر از لیزر بود که باید بمب را روی یکی از دیوار های محوطه می گذاشتم و گذر از پل کار راحتی نبود.
بعد هم غول و پایان بازی

ircat

کاربر سایت
Nov 19, 2010
1
شاهزاده ایرانی » شن های فراموش شده

سلام دوستان گرامی
من برای بار صدم توی بازی سنتر درخواست کمک میکنم
خیلی وقته توی ی مرحله ی Prince Of Persia : The Forgotten Sands گیر کردم
خواهش میکنم اگر میتونید کمکم کنید
پرنس چندین بار توی طول بازی با راضیه (همون دختری که از جنس جنه و از آب میاد) ملاقات میکنه.بار اول راضیه قدرت Time رو (که زمان رو میتونی به عقب برگردونی)،بار دوم قدرت منجمد کردن آب رو،بار سوم قدرت حرکت سریع رو (همانند جن ها) ، بار چهارم قدرت مخفی و ظاهر کردن زمین و دیوار را و بار آخری که من توی همین گیر کردم ، خوش توی شمشیر شاهزاده میره (همون جایی که راضیه بهش میگه راتاش ی قدرته که داداشتو کشته و جسمشو دزدیده پس برو بکشتش پرنس بهش میگه چرا خودت کاری نمیکنی و اون توی شمشیر پرنس میره) و میگه حالا شمشیر تو قوی تر خواهد بود! راستم میگفت.یکم که میگذره به ی اتاقی میرسی که سه نفر (اون آدمک های برقی قرمز) وایستادن دور هم و همانطور که در تصویر میبینید تا پرنس رو میبینن شروع به بیرون آوردن اون مومیایی های وحشی از داخل زمین میکنن.
t5uoeajdicbfawo61cs.jpg

ابتدا روی یکی از اون دایره ها که روی دیواره میری تا نرده از روی اون دایره ی روی دیوار روبه روی اون بره کنار.بعد روی اون یکی دایراه میری،همین که روی اون یکی میره ی میله میاد پایین.از طریق اون میری بالا و اون سه تا شیطون رو میکشی و بعدش مومیایی ها رو نابود و بعدش پرنس میمونه و حوضش! یعنی دیگه نمیدونم چیکار باید کنم.اون دری که ازش اومدم توی این اتاق بسته شده و در بالا هم بستست.هر بارم که میام پایین این اسکلته میاد:
0sm9im61ls8jsdv56bdv.jpg

رو به رومم وقتی میرم بالا ی فضای بازه که بازم اگر این همون راه فرار از این اتاق باشه من راهشو پیدا نکردم!
n496wpch7qwlmqh2pf.jpg

خواهش میکنم سریع پاسخمو بدید
خیلی وقته دنباله جواب میگردم ولی کسی بلد نیست از این اتاق ببرم بیرون که ادامه ی بازی رو برم.داستانش خیلی قشنگه
با تشکر از همه ی شما بازی بازان عزیز

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
دوستان من در چپتر 7 dead space extarction گیر کردم کسی میتونه منو کمک کنه؟
راهنمای قدم به قدم این بازی موجود میباشد؟

GhostS

کاربر سایت
Mar 17, 2011
3
سلام دوستان
من توی Assassin's Creed II توی مموری 4 گیر کردم
چند تا سرباز کشتم بعد رسیدم به این تابوت که توی عکس معلومه
اما نتونستم این تابوت رو باز کنم
وقتی ایجل ویژن رو هم که فعال میکنم فقط تابوت و در خروجی میدرخشه
ولی نمیدونم باید چیکار کنم
لطفا یه نفر کمکم کنه

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم