راهنمایی در هر بازی

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
سلام
من تو بازی شاهزاده فارس 2 wariror within اونجایی که برای بار دوم از کالینا شمشیر میگیرم گیر کردم و نمی دونم کجا برم لطفا کمکم کنید
متشکرم
یا علی مدد

بعد از اینکه شمشیر پیچ پیچیه رو از کالینا میگیری یه اهرم می یاد بالا که به چهار طرف می چرخه و هر طرف هم یک راه رو برات باز می که راه های اصلی تو طرف شرقی و طرف غربی قلعه هستن که هر طرفشو تموم کنی یه دمو از باز شدن یه درو بهت نشون می ده
تا جایی که یادم هست در طرف شرقی آب رو باز می کردی و در طرف غربی چرخ دنده ها رو درست می کردی

موفق باشی:cool:

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
من تو double agent بعد از کشتن لمبرت میرم جایی که اون دختره هم میاد بعد میره درو باز میکنه بر میگرده وای میسن هم دیگه رو نگاه میکنن تکان نمیخورن چی کار کنم؟

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
بعد از اینکه شمشیر پیچ پیچیه رو از کالینا میگیری یه اهرم می یاد بالا که به چهار طرف می چرخه و هر طرف هم یک راه رو برات باز می که راه های اصلی تو طرف شرقی و طرف غربی قلعه هستن که هر طرفشو تموم کنی یه دمو از باز شدن یه درو بهت نشون می ده
تا جایی که یادم هست در طرف شرقی آب رو باز می کردی و در طرف غربی چرخ دنده ها رو درست می کردی

موفق باشی:cool:

منظور شما ابنه که اهرم رو بچرخونم تا اون دیوارها بالا بیاد ؟

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
به مومن خدا بیاد لغتای کلاس انگلیسی Bully رو بذاره داره رو اعصابم پیاده روی میکنه.
آره خیلی اعصاب خورد کنه;)
شما بهتره از دیکشنری برای پیدا کردن کلمات استفاده کنید.البته لازم نیست تمام کلمات رو بنویسید.درصدش که به 50 برسه امتحانتون رو پاس کردید ;)

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
منظور شما ابنه که اهرم رو بچرخونم تا اون دیوارها بالا بیاد ؟

آره همون جاست
اگر توجه کرده باشی به چهار طرف می چرخه
و هر طرف که بچر خونیش یه سری از دیوارها بالا می رن و تعدادی پایین می یان

...........................................1..... ..(( 1 ))..........1
.................(( 3 )).................1...........................1.............(( 4 ))
...........................................1..........................1
...........................................1.........(( 2 ))........1
.................(( 5 )).................1...........................1.............(( 6 ))

1 - دری که به سمت اتاق ساعت می ره (( طرف شمال ))
2 - اهرم
3- راهی که به سمت شرق می ره (( طرف فواره ها ))
4 - راهی که به سمت غرب می ره (( طرف چرخ دنده ها ))
5 - راهی که به طرف اول بازی می ره
6 - راهی که به طرف جایگاه افزایش خون می ره

حالا را های اصلی تو راه های شماره ی 3 و 4 هستن که باید آنها رو تموم کنی که بعد از تموم کردن هر قسمت یه دمو از باز شدن یه در بهت نشون می ده که بعد از تموم کردن هر دو راه باید به سمت اتاق ساعت شنی بری
برای تموم کردن راه های 3 و 4 ترتیب خواصی نیاز نیست هر کدوم رو که تموم کردی باید سراق دومی بری

آخرین ویرایش:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من توی eragon اولین مرحله ای رو که با اژدها میری رو گیر کردم........!!!!
میدونم که باید کفتر شکار کنم ولی نمیدونم چه طوری؟
لطفا یکی هم به من کمک کنه.........
با تشکر

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام بچه ها
من سایلنت هیل 4 رو تازه شروع کردم
تقریبا همین اولاش گیر کردم (البته قبلا اولش رو رفته بودم)
جایی که دختر حالش بهم میخوره میره دستشویی ... بعد چند تا کفتار (سگ یا ...) هستن ... من هرکاری میکنم نمیتونم از این باتومی که دستم هست استفاده کنم و اینا رو بکشم ... بعد از چند تا حمله منو میکشن و ....!
کدوم دکمه هارو باید بزنم برای استفده از اسلحه؟!! یا شایدم بازی که نصب کردم ایراد داره!؟ آخه یادم میاد قبلا که این قسمت رو رد کرده بود و اینا رو با باتوم میزدم؟؟؟!!

1- بايد B يا CTRL رو بگيري و SPACE بزني.
2- ميتوني راست كليك بگيري و چپ كليك بزني

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام در بازی شاهزاده فارس 2 wariror within در قسمتی که با کایلینا مبارزه میکنم چجوری باید شکستش بدم؟
هر کاری میکنم نمیتونم

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اگه دفعه اوله باید بگم قلق خاصی نداره فقط سعی کن قبل از اینکه بری سراغش مخزن های شنت پر باشه هر وقتم اون روح ها رو احضار کرد از قدرت چی بود اسمش ... همون که صفحه قرمز میشد استفاده کن تا اون دوتا رو بکشی برای خود کایلنا هم از آهسته کردن زمان استفاده بکن گاردتم همیشه بسته باشه.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام دانته جان گفتی وقتی روح احضار کرد از اون قدرتی که صفحه رو قرمز میکنه استفاده کنم
چجوری این کار رو کنم؟
متشکرم
یا علی مدد

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
سلام دانته جان گفتی وقتی روح احضار کرد از اون قدرتی که صفحه رو قرمز میکنه استفاده کنم
چجوری این کار رو کنم؟
متشکرم
یا علی مدد

گارد(دفاع) دکمش هرچی که هست نگهش دار بعد یه تقه بزن رو R اگه نگرش داری از یه قدرت دیگش استفاده میکنه که اینجا به کارت نمیاد.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دوستان تو بازی R6 Vegas تو مرحله ای که کنار یه سد بزرگ انجام میشه من یه جایی گیر کردم اونم اینکه به یه جایی میرسه که باید تیم رو بفرستی تا یه کامپیوتر رو هک کنن بعد یه دری باز میشه و دشمنا میریزن بعد از چند ثانیه درگیری حدود 40 ثانیه میزنه شما موفق نشدی دروازه رو باز کنی و ماموریت رو میبازی خیلی داره رو اعصابم راه میره لطفا یکی کمک کنه

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام دانته جان همون طور که گفتی کایلینا رو شکست دادم
اما در مرحله بعد جایی که داهاکا دنبالم میکنه وقتی از روی میله سوم می پرم و دیوار رو می گیرم همون جا من رو می گیره هر چقدر هم که تند میرم نمی تونم از دستش فرار کنم لطفا من. راهنمایی کن که چکار کنم؟
متشکرم
یا علی مدد

carter

کاربر سایت
Oct 31, 2006
26
دوستان تو بازی R6 Vegas تو مرحله ای که کنار یه سد بزرگ انجام میشه من یه جایی گیر کردم اونم اینکه به یه جایی میرسه که باید تیم رو بفرستی تا یه کامپیوتر رو هک کنن بعد یه دری باز میشه و دشمنا میریزن بعد از چند ثانیه درگیری حدود 40 ثانیه میزنه شما موفق نشدی دروازه رو باز کنی و ماموریت رو میبازی خیلی داره رو اعصابم راه میره لطفا یکی کمک کنه

shoma fekr konam compiotere otag balayi ro hack nakardi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر