راهنمایی در هر بازی

Gamer #07

کاربر سایت
Jul 1, 2010
7
مشکل در بازی The Darkness

The Darkness
من اوایل بازی اونجا که داخل مترو هست ، گیر کردم و نمیدونم باید برم کجا .
در توضییحات نوشته باید جنی رو در آپارتمان شماره 11 ملاقات کنی ، اما نمی دونم از کجا باید برم اونجا .
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که مسیر و راش کجاست .

Ashkan Eghdami

کاربر سایت
Jul 1, 2010
2
سلام به دوستان من تو اون قسمتی که با فرمانروا روبرو میشوم و باید اهرمها را بچرخانم تا چرخدنده را به حرکت درآورم گیر افتادم 2تا اهرم در سمت راست است و یک اهرم در سمت چپ برای چرخاندن چرخ دنده اهرم ها را به چه شکلی بچرخانم تا شکل روی دیوار درست بشود

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
سلام به دوستان من تو اون قسمتی که با فرمانروا روبرو میشوم و باید اهرمها را بچرخانم تا چرخدنده را به حرکت درآورم گیر افتادم 2تا اهرم در سمت راست است و یک اهرم در سمت چپ برای چرخاندن چرخ دنده اهرم ها را به چه شکلی بچرخانم تا شکل روی دیوار درست بشود
ماله چه بازي اي؟

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
یاید اون دوتا چرخ دنده کوچیک هارو به هم یچسیونی و چون سمت چبی ثابته بس باید سمت راستی را بچرحونی و وقتی به هم چسبیدند چرخ دنده را بچرخونی. مرحله رد میشه.

ebrahim_mohi

کاربر سایت
Feb 24, 2009
6
یاید اون دوتا چرخ دنده کوچیک هارو به هم یچسیونی و چون سمت چبی ثابته بس باید سمت راستی را بچرحونی و وقتی به هم چسبیدند چرخ دنده را بچرخونی. مرحله رد میشه.

سلام دوست من من هم لینو میدونم مسئله اینجاست که چتوری چرخدنده رو حرکت بدیم من چرخدنده رو یه 90 درجه میبرم ولی دیگه بالاتر نمیره شما اگه میتونین بگید که دست گیره هارو دقیقا چطوری بچرخونیم که چرخدنده حرکت کنه ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
The Darkness
من اوایل بازی اونجا که داخل مترو هست ، گیر کردم و نمیدونم باید برم کجا .
در توضییحات نوشته باید جنی رو در آپارتمان شماره 11 ملاقات کنی ، اما نمی دونم از کجا باید برم اونجا .
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که مسیر و راش کجاست .

داداش اگه هنوز توی این بازی گیر کردی من میتونم یک چیزهایی که یادمه کمکت کنم.این بازی کلا از این گیرها که نمیدونی باید کجا بری زیاد پیش میاد ولی خیلی بازی قشنگیه.

ببین شما اسم شهر رو پیدا کن.الان درست یادم نیست بعدش توی شهر بغل باجه های تلفن یا چراغ راهنمای یک سری نقشه شهر هست که از روی اون میتونی آدرس ها رو پیدا کنی.(خیلی جالب بود نه)

بعدش به سمت بالا نگاه کن دختره که باهاش قرار داری صدات میزنه بعدش میری توی خونه(ببین توی خونه شب دارین با هم تلویزیون نگاه میکنید بعدش یک دکمه میاد که میتونی تلویزیون رو خاموش کنی و بری دیگه ولی تا آخر دکمه رو نزن و بزار دختره بیاد پیشت که ....میتونی یک اچیومنت بگیری)

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
اقايون خواهشنا يكنفر كمك كنه راهنماي قدم به قدم بازيه resonance of fate رو ممنون ميشم بذاريد يا حداقل كسي ميتونه بگه چپتر 14 چطوري رد ميشه خيلي خيلي سخت اين چپتر

gosht420

کاربر سایت
Aug 5, 2010
1
نام
جاوید
سلام دوست عزیز!
منم بازی virtual villager رو دارم ولی تو قسمت پازل فقط تونستم 3 تا رو فعال کنم اگه می تونی به من کممممممممک کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:o3
email:gosht420@gmail.com اگه می تونی برام ارسال کن.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
راهنمای قدم به قدم Red Dead redemption

راستش نمیدونم چه طوری در گاو صندوق رو باز کنم

بههه سلام والا من راهنمای قدم به قدمشو ندارم ولی برای باز کردن گاو صندوق اول باید اون دستگیرشو باید بچرخونی بعد وقتی دیدی دستت داره می لرزه همون جا صبر می کنی واگه دیدی ردش کردی باز این کارو می کنی تا یکی از قفلا باز بشه بعد از باز شدن اون همون طرفی که دسگیره رو چرخوندی برعکسشو می چرخونی تا مثل قبل قفل دوم باز بشه و برای بعدیم باز برعکس دومی می چرخونی . تا کلا باز شه . اگه پیدا هم کردن راهنمای قدم به قدمو می ذارم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر