راهنمایی در هر بازی

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
راهنمای هر بازی

این سایتی که لینکش رو براتون می ذارم
یکی از سایتهای خوب در زمینه ی walkthrough (راهنمای قدم به قدم)
بازی هاست .
این هم لینکش :www: :
http://www.lunabean.com/
توی هر بازی که گیر کردین می تونین از این سایت راهنمایی بگیرین
(البته اگه حال ترجمه کردن متن انگلیسی رو داشته باشین:yes: )
موفق باشین .:bye:
:clap: :clap:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
کمک در onimusha 3 در pc

من این بازی رو نصبش کردم.....خداییش ته بازیه...
به جز کنترلر هاش که مضخرفند.....
الان یه جا رسیدم که باید با اون یارویی که از زمان حال رفته به گذشته باید از یه دره بپری....
تو راهنماش میگه:r1+x رو بزن...(دکمه های کنسولی)
حالا یکی کمک کنه و بگه هر کدوم از دایره و ضربدز و ..... و r1 تو pc کدوم دکمه های کیبورد میشن....
با تشکر.....

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
نقل قول :
باسلام.من درمراحل ابتدایی بازی گیرکردم.جایی که کارلا و تايلربرای تجسس درموردقتل وارد رستوران میشن وکارلابعدازتجسس ازرستوران خارج میشه ولی تایلرازرستوران خارج نمیشه وهرکاری میکنم بازی جلوترنمیره .خواهش میکنم راهنمایی کنید.

:) باباتوروخدایکی هم پیدابشه به ماکمک کنه.توی تاپیکه مخصوص این بازی هم پیام دادم ولی کسی جواب نداد.کمک کنیددیگه.باتشکر:)

ebi360

کاربر سایت
Aug 31, 2006
27
سلام تا اونجایی که من یادم میاد شما باید همه جارو بگردید توی دوتا توالت ها رو روی میزتوی رستوران رو خوب چک کن مخصوصا پشت رستوران یه ولگرد نشسته با اون حتما صحبت کن و سعی کن ازش حرف بکشی این کارها رو بکنی حله
موفق باشی

ebi360

کاربر سایت
Aug 31, 2006
27
نقل قول :
باسلام.من درمراحل ابتدایی بازی گیرکردم.جایی که کارلا و تايلربرای تجسس درموردقتل وارد رستوران میشن وکارلابعدازتجسس ازرستوران خارج میشه ولی تایلرازرستوران خارج نمیشه وهرکاری میکنم بازی جلوترنمیره .خواهش میکنم راهنمایی کنید.

:) باباتوروخدایکی هم پیدابشه به ماکمک کنه.توی تاپیکه مخصوص این بازی هم پیام دادم ولی کسی جواب نداد.کمک کنیددیگه.باتشکر:)

سلام تا اونجایی که من یادم میاد شما باید همه جارو بگردید توی دوتا توالت ها رو روی میزتوی رستوران رو خوب چک کن مخصوصا پشت رستوران یه ولگرد نشسته با اون حتما صحبت کن و سعی کن ازش حرف بکشی این کارها رو بکنی حله
موفق باشی

ebi360

کاربر سایت
Aug 31, 2006
27
ماله منم همینطور حسن جون سیو درستی یا فهمیدی باید چیکار کرد برای منم!
23hatlk.jpg

بچه ها تو prey
اینجا باید چیکار کرد که جریان تو اون یکی هم وصل بشه تو 3 تاش هست تو یکیش نیست!

با سلام
شما باید سعی کنی جریان اون یکیا رو قطع کنی به این صورت که اول به وسط اون سازه هایی که توی عکس روبه روتن شلیک کن بعد که خراب شد برو جلو و با راست کلیک اون جعبه رو از داخلش بکش بیرون بقیه رو هم به همین صورت
موفق باشی

ares

کاربر سایت
Sep 1, 2006
19
سلام
می دونین اون کمدی که 5 سکه می خوره تو بازی silent hill 2سکه هاشو باید از کجا پیدا کرد
من تو اون قسمت گیر کردم فقط کمد باز نشده و گاو صندوق حالا باید چیکار کنم

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
نقل قول :

برای این که ماموریت تموم بشه لزومی نداره هیچ کار خاصی بکنی البته پیدا کردن یا پیدا نکردن بعضی مدارک تاثیر ظریفی روی سیر داستان میذاره اما به هر حال فقط کافیه به سمت تایلر بری (اگه کاراکتر کارلا رو کنترل میکنی) و با اون در مورد رفتن صحبت کنی . تایلر میگه شاید چیزهای دیگه ایم برای پیدا کردن وجود داشته باشه اما اگه رو رفتن پافشاری کنی قانع میشه و میره سوار ماشین میشه و بعد تو هم برو سوار شو و ماموریت تموم میشه.(اگه در نقش لوکاس چاقو رو قایم کردی یا توی یکی از دستشویی هاست یا تو کانال دستشویی اولیه ولی اگه قایم نکردی کنار همون جایی که پیرمردرو کشتی افتاده روی زمین)

ares

کاربر سایت
Sep 1, 2006
19
سوال

بابا یه نفر هم یه حال به ما بده تو بازی silent hill 2گیر کردم اونجا که یه گاو صندوق هست و یه کمد 5 سکه سکه هاش نمی دونم کجان حالا باید چیکار کنم

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
igi2

سلام بچه ها اون مرحله ای دیوید جونز از داحل هلیکوپتر پرت میشه پایین و بعدش رادارش میشکنه رو حتما یادتونه؟
من که یادم نبود اما یکی از بچه ها میگه همه رو کشته اما آخرش که می خواد سوار هلی کوپتر بشه نمیشه تازشم یه تانک هست که نابود نمیشه! جان من بگین آخرش چه جوریه؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا من میخواستم بدونم تو بازی COD2 میشه نارنجک هایی رو دشمن به طرفمون پرت میکنه رو به طرفشون پرت کرد؟ آخه رفیقامون تو بازی این کارو میکنن:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر