راهنمایی در هر بازی

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
Coc : dark Corners Of Earth

با سلام. ببخشید که دوبار پست دادم@@ الان توی هتل هستم و چند نفر میخوان دخلم رو بیارن .. چیکار کنم دوستان ؟؟

mosi

کاربر سایت
Oct 16, 2005
104
نام
مصطفي
بر و بچ تو بازي oblivion توي ايمپريال سيتي بعد از اين كه اون چهار جلد كتاب رو به تار منا توي يونيورسيتي نشون دادم چكار كنم
در ضمن خونه اي كه توي ايمريال سيتي ميخري كجاست

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xfaild:
با سلام. ببخشید که دوبار پست دادم@@ الان توی هتل هستم و چند نفر میخوان دخلم رو بیارن .. چیکار کنم دوستان ؟؟

عزیز من آخه اینم سوال داره خوب فرار کن. هر دری هم میبندی از پشت قفلش کن.
همینطور که پیش بری میرسی به یه کمد هل میدی میری تو بعد دوباره میری جلوتر به یه کمد میرسی هل میدی پشتش یه پنجره هست باز میکنی فرار میکنی. افتاد الآن.;)

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام دوستان .

Call of cthulhu
من هنوزهم تو همون گاو صندوق گیر کردم . یکی یه راهنمایی کامل می کنه !!! خواهش می کنم .

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
سلام.
من توي دزدان دريايي كاراييب 2 براي پي اس پي گير كردم.توي مرحله ي دوم كه توي جزيره ايم.چهارتا صورتك آبي-سبز-قرمر و سبز دورتا دور محيط هستن و روبروي هر كدومشون يه صورتك عين خودشون هست و يكي از جفت ها از خودش تير توليد ميكنه(!)و پرت ميكنه طرف رو به رويي اش.ميدونم بايد يه كاري بكنم ولي چي نميدونم!
آها‏ جلوي درب خروجي هم چهار تا سراميك هست به رنگ هاي اونا و وقتي تير يكيشون ميخوره به جفتش سراميكا بالا پايين ميرن!
كسي فهميد كجا رو ميگم؟!!

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
نوشته شده توسط monster:
عزیز من آخه اینم سوال داره خوب فرار کن. هر دری هم میبندی از پشت قفلش کن.
همینطور که پیش بری میرسی به یه کمد هل میدی میری تو بعد دوباره میری جلوتر به یه کمد میرسی هل میدی پشتش یه پنجره هست باز میکنی فرار میکنی. افتاد الآن.;)
خوب وقتی از پنجره میپرم اونها هم میپرن و از پشت با تیر میزننم... میگم ترایلری .. نسوز کننده ای نداره ؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بر و بچ تو بازي oblivion توي ايمپريال سيتي بعد از اين كه اون چهار جلد كتاب رو به تار منا توي يونيورسيتي نشون دادم چكار كنم
در ضمن خونه اي كه توي ايمريال سيتي ميخري كجاست
تو تاپیک خود بازی میپرسیدی سریعتر جواب میگرفتی
حالا جواب
سوال اولت اینکه :
باید یک روز ( 24 ساعت ) بری واسه خودت بگردی ! فرداش دوباره برمیگردی پیش اون . باهاش صحبت میکنی . دوباره 24 ساعت دیگه هر کاری میخوای میکنی . فرداش میری پیشش . آدرس یه جایی رو بهت میگه . باید بری اونجا . یه مقبره مانند هست . دقیقا ساعت 12 ظهر میری اونجا . بقلش وای میسی و Space رو میزنی . بعد تو نقشه علامت میاد که باید بری توی یه غار ...
سوال دوم :
توی Imperial City Waterfront
دقیقا میشه جنوب غربی شهر امپریال سیتی !
;)

alireza16

کاربر سایت
Aug 6, 2006
4
civcity rome کمک کمک

لطفاً یک نفر به من بگوید که چرا در بازی ( آخر متن نوشتم ) چرا جنسهایی که می خریم به انبار منتقل نمی شود یا اینکه کوزه ها-شمشیرها ساخته شده به انبار نمی رود و سازنده ی آنها همینطوری نشسته است . کمکم (civcity Rome کنید .( :((

pixel

کاربر سایت
Aug 4, 2006
1
سلام
وقتي كه خبر به تاخير افتادن بازي resident evil 4 رو براي pc شنيدم تصميم گرفتم يك بار ديگه بعد از دو سه سال resident evil 3 رو تموم كنم ... ولي اين بار يه جايي گير كردم . اگه كمك كني ممنون مي شم ....
توي پارك يه جايي هست كه زمين سوراخ مي شه و جيل مي افته توي اون و يه كرم خيلي بزرگ
اون رو مي خوره ... البته توي نقشه يه در هست كه توي تونل پيداش نمي كنم ...
خواهشن كمك كنين....

alireza16

کاربر سایت
Aug 6, 2006
4
لطفاً یک نفر به من بگوید که چرا در بازی ( آخر متن نوشتم ) چرا جنسهایی که می خریم به انبار منتقل نمی شود یا اینکه کوزه ها-شمشیرها ساخته شده به انبار نمی رود و سازنده ی آنها همینطوری نشسته است کمکم (CIVCITY ROME کنید .( :((

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط Dante Is Alive:
سلام دوستان .

Call of cthulhu
من هنوزهم تو همون گاو صندوق گیر کردم . یکی یه راهنمایی کامل می کنه !!! خواهش می کنم .

2612
راست چپ راست چپ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر