راهنمایی در هر بازی

saeid1733

کاربر سایت
Nov 19, 2005
21
آقا من همه اینارو رد کردم.مشکل سر مبارزه است! اونقدر میزنمش که تیرهام تموم میشه،میره زیرزمین ولی نمیمیره! همینطوری باید مبارزه کنم؟ راه خاصی نداره؟
گیر کردم،لطفاٌ بازم کمک کنین:blushing:

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
مشکل سر مبارزه است! اونقدر میزنمش که تیرهام تموم میشه

دوست خوبم كاري نداره كه بايد بايكي ازاسلحه هايي كه تاآخرآپديتش كردي اونو بزني اگه اسلحه killer7روداري باهمون چندتابهش شليك كن يانه اگه اسلحت زيادقوي نيست يه rpgبخربااون بكشش البته بعدازپريدنونشون دادن دمو

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا مرحله 3 بازي هيتمن 4 وقتي agent esmith رو ميكشي بايد بري به اون دره ميرسي كه بازي رو از اونجا شروع كردي ولي اين دره قفله بايد چه جوري در رو باز كنيم(يا اگه كليد داره كليدش كجاست) در اول مرحله رو ميگم(من تمام كارهاي اين مرحله رو انجام دادم ولي اين دره باز نميشه؟ بايد چي كار كرد با اين در تو حياط؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط saeid1733:
آقا من همه اینارو رد کردم.مشکل سر مبارزه است! اونقدر میزنمش که تیرهام تموم میشه،میره زیرزمین ولی نمیمیره! همینطوری باید مبارزه کنم؟ راه خاصی نداره؟
گیر کردم،لطفاٌ بازم کمک کنین:blushing:

ببین دوسته عزیز از اون قسمت قفسه ها ردش کردی یعنی بیایین بیرون باهاش بجنگی چون اخه تو اون قسمت قفس ها هر چی با تیر بزنیش نمی میره باید اون قسمتشو رد کنی دمو شه بعد که وسط یه میدون می یاد جلوت بکشیش !!!

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
HL2-GF خیلی امضات بزرگه همه چی رو بهم ریخته :cheesygri میشه یکم فسقلی ترش کنی؟​

mgs3 شما هم که حسابی همه فن حریفیا, ایول ;)

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
بچه ها قرار شد تواين تاپيك به همه كمك كنيم ديگه يكي هم مارو درياب تويه كدورونيكا وقتي پيانو شروع به نواختن ميكنه بهم يه مورچه آبي ميده اونو سرجاش ميزارم ولي اتفاقي نميفته همه جارو هم گشتم ولي چيزي پيدا نكردم لطفا راهنماييم كنيد

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
نوشته شده توسط mgs3:
سلام خوب بازی کردم ببین اینجا رو سریع باید برگردی طرف دری که ازش وارد شدی از روی سکو های وسط باید بری نه با طناب بعدشم که بر می گردی اخرش لبه صخره رو که می گیره دمو می شه و می ره مرحله اخر و رییس اخر خیلی سادست به طرفی که عکس گذاشتی باید خلاف جهتی که تویه عکس وایستادی بری و سری صخره ها رو رد کنی که از زیر پات نریرن پایین !!! :d :) این راهنما بورو حالشو ببر

ايول بالاخره بازي رو تموم كردم
ولي اين راهنمايي اخرت زيا درست نبود من اون تيكه رو يه جور ديگه رد كردم

در هر صورت مرسي

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
بچه ها در بازی هاف لایف اون قسمتی که با ماشین پرت میشی داخل برج ...اونجا باید کجا بری...من کلی این ور اون ور ر فتم ولی راهی یافت نکردم.....کجا باید می رفتم/.؟

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام
بچه ها در بازی هاف لایف اون قسمتی که با ماشین پرت میشی داخل برج ...اونجا باید کجا بری...من کلی این ور اون ور ر فتم ولی راهی یافت نکردم.....کجا باید می رفتم/.؟

سلام

اون قسمت اگه به روبرو بری گودالی بزرگ هست که زیرش نور هست و روبروش یه در ولی راهی نیست که به در برسی. سمت دیگه یه گوشه آتیش گرفته. یه کم جلو بری یه در میبینی که جلوش دره ماننده ولی روبروش ی پل معمولی هست.

من چون کارت گرافیکم پایین بود(5200) نمیتونستم بعضی از اجزا و عناصر بازی رو ببینم. برای همین پل اصلا دیده نمی شد. ولی بعد روی سیستم بالاتری بازی کردم دیدم اونجا کلی خرت و پرت بوده که سیستمم نشون نمیداده. و البته یه پل هم بوده .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ببینم برای شما هم دیوار ها شطرنجی بود؟
بعد هم دو طرفه بود
یه طرف می ره جایی که نئون آبی داخل یه گودال بود
یه طرف هم یه در می بینم که بهش نمی دونم چجوری بسم
حالا من از این دو طرف کدوم راه رو باید برم
همین اول منو گیج کرده....وای به بقیه بازی !!!!!

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
قا مرحله 3 بازي هيتمن 4 وقتي agent esmith رو ميكشي بايد بري به اون دره ميرسي كه بازي رو از اونجا شروع كردي ولي اين دره قفله بايد چه جوري در رو باز كنيم(يا اگه كليد داره كليدش كجاست) در اول مرحله رو ميگم(من تمام كارهاي اين مرحله رو انجام دادم ولي اين دره باز نميشه؟ بايد چي كار كرد با اين در تو حياط؟
بعد از تزریق اون سرنگ به مامور اسمیت و کشتن سه تارگت. باید بری جلوی در که بازی شروع شد. روبروی پاسگاه! پلیس یه در دیگه هم هست. اون تو جسد مامور اسمیت رو میبینی یه بار دیگه بهش تزریق میکنی تا زنده شه. بعد میزنی به چاک. ;)

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط Behzadr:
ببینم برای شما هم دیوار ها شطرنجی بود؟
بعد هم دو طرفه بود
یه طرف می ره جایی که نئون آبی داخل یه گودال بود
حالا من از این دو طرف کدوم راه رو باید برم
همین اول منو گیج کرده....وای به بقیه بازی !!!!!

بله. ماله منم دیوارها شطرنجی دیده میشه. اینجوری بهت پیشنهاد میکنم بازی نکنی. چون خیلی از آبجکت های توی صفحه رو نمیبینی. خیلی سریع هم به مشکل میخوری.

همون دری که نمیدونی چه جوری برسی بهش رو باید بری. جلوی پات یه پله. دیده نمیشه.

این مشکل برای کارت گرافیکه پایینه. شاید براش پچی چیزی بیاد. چون HL2 با همین گرافیک رو من راحت اجرا کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر