راهنمایی در مراحل Darksiders II

2028

کاربر سایت
Nov 25, 2011
18
من یه مشکل تو یکی از مراحل دارم جایی که میره توی Death tree و وقتی می خواد بیرون بیاد توی زمین یه صفحه ی دایره ای سیاه پیدا می شه بعد از اینکه رفت اون تو و مرحله رو به پایان رسوند (همونجایی که یه روح رو که سواره عنکبوت یزرگی هست شکست میده) بعد اون نمی دونم چه جوری باید از مرحله خارج بشم توی محیط دایره بسته س لطفا اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
من یه مشکل تو یکی از مراحل دارم جایی که میره توی Death tree و وقتی می خواد بیرون بیاد توی زمین یه صفحه ی دایره ای سیاه پیدا می شه بعد از اینکه رفت اون تو و مرحله رو به پایان رسوند (همونجایی که یه روح رو که سواره عنکبوت یزرگی هست شکست میده) بعد اون نمی دونم چه جوری باید از مرحله خارج بشم توی محیط دایره بسته س لطفا اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

شما باید وارد نقشه بشی بعد از اون Space رو بزنی تا از حالت زوم دربیاد بعد اون کادر کوچیک وسط نقشه رو ببر روی یکی از علامت ها مثل در ها و فروشنده ها بعد Enter رو بزن بعد Yes رو تا از اونجا خارج بشی و بری به اونجایی که توی کادر هست OK.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا من تو مرحله 3 گیر کردم اب باز کردم از یه طرف اومده از اون ور نمیدونم چه کنم
همونجایی که یه مجسمه بزرگ هست؟ شیرجه بزنین به آب، برین تهش، از اونجا یه راهی‌ هست، اونو ادامه بدین اون یکی‌ هم باز می‌شه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از قدرت دو تا شدن استفاده کنین رو اون کاشی‌ای که در رو باز می‌کنه، بعدا با یکی‌ از کپی‌ها برین دنبال بمب و از انور پنجره رو باز کنین، با یکی‌ هم بیاین وایستین جلو پنجره اینوری، بمب رو از طریق اون یکی‌ کپی، از پنجره انور پرت کنین دست این یکی‌ که جلو پنجره هست.و تموم دیگه :D

abed babadi

کاربر سایت
Oct 9, 2012
2
سلام من خم dedlord سوم رو شکست دادم، ولی راه خروج رو بلد نیستم نمیشه زد بیرون

---------- نوشته در 03:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

من سیو تا level 16 ro ham daram ye Email bedeh ta bart befrestam
در ضمن فکر نمیکنم باگ باشه چون چند نفر دیگه هم اینجا گیر کردن

---------- نوشته در 03:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

حالا کسی هست به psychameron رسیده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

---------- نوشته در 03:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 03:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

باید با استفاده از Fast Travel بیرون برین.

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار

به Map بازی برو Space رو بزن تا از حالت زوم دربیاد اون کادر کوچیک وسط نقشه رو ببر روی یکی از علامت ها مثل در ها یا فروشنده ها Enter رو بزن بعد Yes رو تا Fast Travel انجام بشه OK.

sina-ssd

کاربر سایت
Jun 7, 2012
58
نام
sina
سلام دوستان من یه جای این بازی گیر کردم یه غولی هست بزرگ و سبز رنگ در جایی به شکل دایره از توی یه چاله یا چاهی بیرون میاد بعد از درگیری اول به درون چالش برمیگرده و دوباره بالا میاد وقتی میزنمش بیهوش میشه در این حالت
بیهوشی هرچی اون رو میزنم نمیمیره و دوباره بهوش میاد امیدوارم شما دوستان کمکم کنید راه حلش چیه؟
اسم monster:the wailing host

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر