راهنمایی در مراحل Darksiders II

hsgh

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4
سلام این تاپیک رئ زدم گفتم شاید یه زمانی بدرد بخوره :D
خودم در حال بازی کردنش هستم بسیار زیبا هست.:x
اینم یه راهنمایی از بازی که البته خارجی هست :D
darksiders-ii-walkthrough

سلام من تا قسمتی که
[h=1]Basileus روح سومی بود رفتم ولی راه برگشتو پیدا نمیکنم میشه راهنمای کنید[/h]

hsgh

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4
من تو
Chapter 11
با اون روحه جنگیدم وکشتمش ولی راه برگشت اصلا معلوم نیست کککککککککککککککمک:((
1129.jpg

آخرین ویرایش:

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
اول اون توپ رو نزدیک در بزار بعد یه بمب بردار بندازش به طرف توپ بعدش رو سکو وایسا تا در باز شه وقتی باز شد به اون توپ شلیک کن تا با فشار وارده بر اثر بمب توپ به اون سمت پرتاب شه

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
این gorewood کجاست؟
گاید میگه برو weeping crag بعد برو زیر آب.یه راهرو باریک پیدا میشه اما من پیدا نمی کنم؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

TheU3F

کاربر سایت
Aug 19, 2012
2
اول اون توپ رو نزدیک در بزار بعد یه بمب بردار بندازش به طرف توپ بعدش رو سکو وایسا تا در باز شه وقتی باز شد به اون توپ شلیک کن تا با فشار وارده بر اثر بمب توپ به اون سمت پرتاب شه

ممنون فهمیدم کجاست

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خیر مشکل از بازی نیست اول میرید تو نقشه و بعد نقشه رو از حالت زوم در میارید و و یه دایره زرد رنگ هست که باید به طرفش برید اگر نسخه 360 بود بهتر میتونستم توضیح بدم.

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
شما هایی که تو قسمت 11 گیر کردید باید نقشه رو باز کنید بعدش space بزید تا محیط کلی رو نشون بده بعدش نگاه کنید به نزدیک ترین قلعه به نقطه زرد بعدش روی اون قلعه کلیلک کنید و enter رو بزنید تا fast travel کنید به همین سادگی اصلا هم مشکل از کرک و این جور چیزا نیست
این gorewood کجاست؟
گاید میگه برو weeping crag بعد برو زیر آب.یه راهرو باریک پیدا میشه اما من پیدا نمی کنم
اصلا نیاز نیست به اونجا برید حرف اضافی زده اون قسمت زردرو با بمب بترکون بعدش بقیه شو از راهنما کمک بگیر اون واسه گرفتن نیرو میگه به اونجا برید که به مرور زمان پر میشه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منم اول تعجب کردم ولی بعد جهت پایین رو میگیری(انالوگ ها رو نمیگم کلید سمت چپی پایین) رو میگیری و بعد هر چیزی که خواستی انتخابش کنی مثلا روش میری LB+B رو مثلا میزی سمت جپ بازی نوشته.
--DARK-MAN--

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
من تا مرحله 12 این بازی رو برده بودم اما امروز اومدم دیدم سیوام پریده لطفا یکی از دوستان اگه سیو این بازی رو تا اینجا داره بزاره خیلی ممنون میشم حالا اگه لول 11 یا 10 رو هم بزارید ممنون میشم
محل سیو بازی
C:/ Users/اسم کامپیوترتون/AppData/Local/Darksiders2
خیلی ممنون میشم اگه سریعا بزارید همش حجمش 100 کیلو بایته

nord

کاربر سایت
Jan 7, 2012
86
من تا مرحله 12 این بازی رو برده بودم اما امروز اومدم دیدم سیوام پریده لطفا یکی از دوستان اگه سیو این بازی رو تا اینجا داره بزاره خیلی ممنون میشم حالا اگه لول 11 یا 10 رو هم بزارید ممنون میشم
محل سیو بازی
C:/ Users/اسم کامپیوترتون/AppData/Local/Darksiders2
خیلی ممنون میشم اگه سریعا بزارید همش حجمش 100 کیلو بایته

سلام
ببین این سیو ها درسته فکر کنم یک یا دو مرحله جلوتر باشه.
dssave4.dsav
dssave0.dsav

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر