راهنمایی در مراحل | 2012 Tomb Raider

siavash752

کاربر سایت
Jun 24, 2010
6
سلام.دوستان تو 6 درصد اونجا که میزنه طرف و اسلحه اش رو میگیره بعد که میوفته روش من هرچی چپ و راست میکنم هیچی نمیشه اخرشم من رو میکشه.مگه کتر خاصی باید انجام داد جز چپ و راست؟
داداش منم اونجا گیر کردم .دیگه دارم ازش خسته میشم میخام پاکش کام شما چجوری رد کردی

hblue

کاربر سایت
Jul 23, 2009
10
نام
hossein
سلام
من توی این قسمت گیر کردم
71821250472506903077.jpg

از اینجا هم دیدم که میگه کلید اکشن و بزن ولی وقتی میزنم بازم دختره رو خفه میکنه![تو عکسی که گذاشتم رنگ زرد میگه کلیدو زدی ولی کار نمیکنه!}

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام
من توی این قسمت گیر کردم
71821250472506903077.jpg

از اینجا هم دیدم که میگه کلید اکشن و بزن ولی وقتی میزنم بازم دختره رو خفه میکنه![تو عکسی که گذاشتم رنگ زرد میگه کلیدو زدی ولی کار نمیکنه!}

دختره کیه حاجی، معروف ترین کاراکتر دنیاس!:D اسم داره!:D
شما وقتی که دایره بیرونی(در حال کوچیک شدنه) توی دایره درونی(دایره ثابته) افتاد، F رو بزن تا از دستش در بری، کلا اینجور جاها یکم تامل میخواد، نباید سریع دکمه رو بزنی، بعضی جاهام نمیگه چیو باید بزنی، مثلا موقع شلیک تفنگش باید E رو بزنی نه F.
موید باشی:D

arash0939

کاربر سایت
Oct 30, 2013
3
با سلام.

دوستان من تو مرحله ای که یه نفر پشت تیر بار وایساده و تیر میزنه و یه مرده هم داره نور میندازه و دختره هم باید پشت پناه گاه سنگر بگیره گیر کردم.
من پشت سنگیر کمین میگیرم و میرم جلو و اون سه تا مرده رو میکشم بعدش میرم سر یه پشت بوم و اون بند رو میگیرم و میرم تو یه اتاقی ولی اونجا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.
اینم عکس

http://gamecraft.ir/free-download2/wp-content/uploads/443037859.jpg

hani m2m

کاربر سایت
Apr 7, 2011
1
دوستان من تو مرحله ای که یه نفر پشت تیر بار وایساده و تیر میزنه و یه مرده هم داره نور میندازه و دختره هم باید پشت پناه گاه سنگر بگیره گیر کردم.
من پشت سنگیر کمین میگیرم و میرم جلو و اون سه تا مرده رو میکشم بعدش میرم سر یه پشت بوم و اون بند رو میگیرم و میرم تو یه اتاقی ولی اونجا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.
اینم عکس

http://gamecraft.ir/free-download2/wp-content/uploads/443037859.jpg

همین جور به وسیله کاورگیری بریدجلو تا برسید به دونفر که سمت چپ بالا به شما شلیک میکنن.اونارو ازبین ببرید.و سریع برید بالا(همون جایی که این 2نفر رو کشتید).بعدش یه طناب هست,ازاون سرمیخوری میرسی به یه اتاقک.یه در چوبی داره اتاقکه که اونو باشلیک خراب میکنید بعدش دیگه نزدیک یارو شدید با تفنگ بمب انداز یه بمب بندازی طرفش و خلاص:d

arash0939

کاربر سایت
Oct 30, 2013
3
همین جور به وسیله کاورگیری بریدجلو تا برسید به دونفر که سمت چپ بالا به شما شلیک میکنن.اونارو ازبین ببرید.و سریع برید بالا(همون جایی که این 2نفر رو کشتید).بعدش یه طناب هست,ازاون سرمیخوری میرسی به یه اتاقک.یه در چوبی داره اتاقکه که اونو باشلیک خراب میکنید بعدش دیگه نزدیک یارو شدید با تفنگ بمب انداز یه بمب بندازی طرفش و خلاص:d

با تشکر دوست عزیز.
ولی من هر چی با نارنجک و تفنگ و تیر کمان میزنم به اون در چوبی فایده نداره و دره خراب نمیشه

arash0939

کاربر سایت
Oct 30, 2013
3
سلام دوستان .من بازی رو تا 69 درصد بردم و بعد انگار فیلمی که تموم میشه یه سری نوشته میاد میره بالا . بعدش که از بازی میام بیرون و میرم داخل میره مرحله اولی.
یعنی این بازی فقط 69 درصده؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام دوستان .من بازی رو تا 69 درصد بردم و بعد انگار فیلمی که تموم میشه یه سری نوشته میاد میره بالا . بعدش که از بازی میام بیرون و میرم داخل میره مرحله اولی.
یعنی این بازی فقط 69 درصده؟

هوایسا نوشته‌ها تموم شن...:Dطول میکشه یکم!

call of duty0

کاربر سایت
Nov 22, 2013
3
آقا من اونجا گیر کردم که میره رو چندتا از ساختونا کا از رو پلم شلیک میکنن بعد رو هر کدوم از ساختمونا که میری میریزه من تا آخرین ساختمون میرم بعد میفتم پایین میمیرم ؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطفا!!!!!!!!

call of duty0

کاربر سایت
Nov 22, 2013
3
آقا من اونجا گیر کردم که میره رو چندتا از ساختونا کا از رو پلم شلیک میکنن بعد رو هر کدوم از ساختمونا که میری میریزه من تا آخرین ساختمون میرم بعد میفتم پایین میمیرم ؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطفا!!!!!!!! بازی رو 30%

454545

کاربر سایت
Mar 21, 2015
1
ربطی به پچ و کرک نداره هرچیم میشه زود شما به اینا گیر میدید

ببینید هروقت اون دایره اومد یه لحظه صبر کنید تا به رنگ زرد در بیاد و سریع تو اون لحظه کلید f رو بزنید

- - -ویرایش - - -

دختره کیه حاجی، معروف ترین کاراکتر دنیاس!:D اسم داره!:D
شما وقتی که دایره بیرونی(در حال کوچیک شدنه) توی دایره درونی(دایره ثابته) افتاد، F رو بزن تا از دستش در بری، کلا اینجور جاها یکم تامل میخواد، نباید سریع دکمه رو بزنی، بعضی جاهام نمیگه چیو باید بزنی، مثلا موقع شلیک تفنگش باید E رو بزنی نه F.
موید باشی:D

همون موقع که زرد میشه یهو بزن نه وقتی که علامت قرمز رنگ میاد

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
ربطی به پچ و کرک نداره هرچیم میشه زود شما به اینا گیر میدید

ببینید هروقت اون دایره اومد یه لحظه صبر کنید تا به رنگ زرد در بیاد و سریع تو اون لحظه کلید f رو بزنید

- - -ویرایش - - -

همون موقع که زرد میشه یهو بزن نه وقتی که علامت قرمز رنگ میاد

آفرین پسرم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر