راهنمایی در خرید MP3 Player

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
راستش هر چی گشتم تاپیکی در این مورد پیدا نکردم. اگه این تاپیک قبلا ایجاد شده لطفا لینک بدین.
راستش من میخوام یه MP3 Player بگیرم حداکثر تا 100 تومن.
اول از همه بگم که من LCD رنگی نمیخوام. چون قصد دیدن عکس یا ویدئو رو نداشم باهاش. فقط در همین حد که MP3 پخش کنه کافیه.
فاکتورهام هم واسه خرید اول کیفیت و قدرت بالای پخش هست.
دوم کوچیک و کم حجم بودنش.
قیافه زیاد برام مهم نیست اما کیفیت صداش خیلی خیلی مهمه.
پیشنهاد شما چیه واسه خرید.
این دو مدل چطوره واسه خرید ؟ کدومو پیشنهاد میکنین ؟
Creative Zen Wav 4GB
Z-Cyber Zling Zeni 4GB
البته اینا جفتشون LCD رنگی دارن که به کار من نمیاد اما مدل دیگه ای پیدا نکردم.
اگه شما چیز بهتری سراغ دارین لطفا راهنمایی کنین.
خیلی ممنون. :blushing:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
نظر من کریتیو هست چون کریتیو یکی از بزرگترین برند های ساخت کارت صدا هست و کارش هم حرف نداره !!!

در مورد کیفیتش خیالت راحت ...

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
نظر دوستان راجع به Mp3 Player های Transcend چی هست.
مدل T.sonic 630 بدک به نظر نمیاد.
کسی داره از این مدل ؟

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
سلام
من خودم یه mp3 player مارک dell دارم (دارم ازش استفاده می کنم )
lcd رنگی نیست ولی 20 gb هارد داره خیلی هم نو نیست تقریبا هم اندازه آیفون ولی یکم کلفت تر
اگه خواستی pm بده
مدلش هم اینه
dell digital jukebox
MODEL NO : HVDIT

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
خوب راستش من یکی دو هفته ای هست که MP3 Player ام رو گرفتم.
مدلی که من گرفتم Sony NW-013F 1GiG به قیمت 70 تومن.
اما دلایلم از این انتخاب اینا بود.
تمامی شرایط مورد نیاز منو داشت. کیفیت صدای عالی. کوچیک و سبک و ...
این مدل دارای امکانات زیادی نسبت به محصول رقیب خود یعنی Creative Zen Stone Plus هست.
اول از همه اینکه طبق review های مختلفی که خوندم بهترین کیفیت صدا رو تو رنج قیمتی خودش داره. دارای LCD رنگی سه خطی هست که میتونین توی اون به Search تو آلبومها بپردازین و در حین پخش موسیقی آلبوم رو عوض کنین . در صورتی که رقیب کریتیوی این قابلیت رو نداره چون LCD معمولی تک رنگ داره.
سونی در مقابل رقیبش برتری های زیاد دیگه ای هم داره. یکیش پشتیبانی از دو حالت Clear Bass و Clear Stereo هست که باعث بهبود کیفیت صدا میشه.
Clear Bass رو باید خودتون امتحان کنین تا تأثیرشو ببینین. اگه از طرفدارای این موسیقی های آب دماغی تاپ و توپی و دارام دورومی هستین با یه جفت Earphone متوسط مثل Creative EP-630 که خودمم از همینا گرفتم میتونین قدرت واقعی باس آهنگ رو با تمام وجود حس کنین و احساس کنین 10 تا ساب رو ماشینتون بستین!
برتری دیگه (طبق گفته خود سونی) باتری با عمر 30 ساعت این پلیر هست که البته اینطوریا هم نیست و خودم که تست کردم اگه زیاد LCD اش رو روشن نزارین و Power Saver رو روی حالت Super بزارین یه چیزی حدود 20 ساعت براتون موسیقی پخش میکنه که عدد بسیار قابل توجهی هست.
برتری دیگه پشتیبانی از فرمتی هست به اسم ATRACK مخفف Advanced Track که حجم آهنگ ها رو تا سه برابر نسبت به فرمت MP3 فشرده میکنه و تقریبا میشه گفت شما تفاوت کیفیتی رو احساس نمیکنین. مثلا من الان روی همین 1 گیگ حدود 29 آلبوم موسیقی با این فرمت ریختم و هنوز حدود 95 مگ هم جای خالی دارم که میشه حدود 3 یا 4 آلبوم دیگه جا داد تو پلیر.
تنها بدی این پلیر اینه که میکروفون داخلی واسه ضبط صدا نداره !
و در آخر هم گوشه ای از جملات یکی از سایتها در مورد این پلیر و و یک عکس و خلاص ! :biggrin1:

The one area where the NW-E013 does shine is in sound quality, which is superior to most other players in its class, matching the more expensive iRiver T60 I was so impressed with, and surpassing Apple's nano​

n6qia8.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر