راهنمایی در برنامه smart lunch

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
سلام به بچه های بازیسنتر. من به تازگی برنامه مدیریت گیم نتما از game port به smart lunch تغییر دادم و به یه سری مشکلاتی برخوردم .یکی اینکه وقتی یکی از یوزرها پسوردشا فراموش میکنه نمیدونم از کجا میشه پیداش کرد یا تغییرش داد چون پسورد برای دفعه اول از خود client وارد میشه .و مشکل دیگم اینه که وقتی خواستم ویندوز عوض کنم از لیست یوزرها و بازیها چطور بک آپ بگیرم و چطور بک آپهای گرفته شده رو دوباره به برنامه وارد کنم. از دوستانی که تو این زمینه وارد هستن خواهش میکنم کمک کنند.

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
سلام به بچه های بازیسنتر. من به تازگی برنامه مدیریت گیم نتما از game port به smart lunch تغییر دادم و به یه سری مشکلاتی برخوردم .یکی اینکه وقتی یکی از یوزرها پسوردشا فراموش میکنه نمیدونم از کجا میشه پیداش کرد یا تغییرش داد چون پسورد برای دفعه اول از خود client وارد میشه .و مشکل دیگم اینه که وقتی خواستم ویندوز عوض کنم از لیست یوزرها و بازیها چطور بک آپ بگیرم و چطور بک آپهای گرفته شده رو دوباره به برنامه وارد کنم. از دوستانی که تو این زمینه وارد هستن خواهش میکنم کمک کنند.
تا شب تمام جوابهات رو میگم

siahell

کاربر سایت
Jul 17, 2011
2
نام
سیامک
سلام به همه بچه های عزیز ،
یک سوال کوچیک درمورد اسمارت لانچ دارم اگه راهنماییم کنین تا ابد
دعاتون میکنم...میخوام بدونم چجوری زمانیکه یوزر میخواد یه بازیو
استارت کنه توی اسمارت لانچ روی اسم بازی که کلیک میکنه
عکس بازی بیاد تو صفحه سمت راستی؟:-/
چیکار کنم که عکس بازیام بیاد تو صفحه؟؟؟
با تشکر فراوان...

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
آقایون اخطار می دم به کسایی که از این سیستم استفاده می کنند با این که چند ماه قبل یه پست دادم بالا می تونید مشاهده کنید ولی الان فهمیدم راه نفوذش یکی دو تا نیست صد تاست !

چند شب پیش زدم بقیه ی راه های نفوذ رو امتحان کنم و همش منتهی شد به ادمین بدون این که پرمشین داشته باشم و یا چیزی جالب این جاست یکی دو فایل اضافه و کم و زیاد کردم و .... و دیگه هیچ یک از بازی های سیستم + سمارت لانچ بالا نیومد پیشنهاد می کنم خیلی با این سیستم مواظب باشید !

---------- نوشته در 04:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:32 AM ارسال شده بود ----------

بهتره Esc رو هم بنندید :)

gamenetmolavi

کاربر سایت
Aug 9, 2013
5

برو اکانت طرف رو باز کن . تو قسمت account که بزنی (بالا دست چپ) یه سری گذینه میاد برو تو قسمت at next login اونجا گذینه ی ask for password رو بزن

MOHSENxXx

کاربر سایت
Apr 14, 2013
4
سلام به همه بچه های عزیز ،
یک سوال کوچیک درمورد اسمارت لانچ دارم اگه راهنماییم کنین تا ابد
دعاتون میکنم...میخوام بدونم چجوری زمانیکه یوزر میخواد یه بازیو
استارت کنه توی اسمارت لانچ روی اسم بازی که کلیک میکنه
عکس بازی بیاد تو صفحه سمت راستی؟:-/
چیکار کنم که عکس بازیام بیاد تو صفحه؟؟؟
با تشکر فراوان...

اول باید عکس با فرمت .JPG داخل هارد کامچیوتر سرور باشه بعد همون محلی که بازی رو به CLIENT ها معرفی می کنی رو همون صحفه چندتا تب است که می تونی از اون جاه عکس رو بزاری

MOHSENxXx

کاربر سایت
Apr 14, 2013
4
سلام دوستان
من از برنامه smartlauch استفاده می کنم بعضی بازی مثل swat4 . call of duty5. pes 2014 . sniper داخل client ها اجرا نمی شه اگه کسی راه حلی داره بگه
مثلاً برای call of duty5 ارور syscheck.cfg رو می ده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر