راهنمایی در بازی WARRIORS OROCHI

Don Corleone

کاربر سایت
Mar 28, 2007
8
دوستان هر سئوالی درباره این بازی دارید بپرسید تا جواب بدم. من خودم نسحه PC رو بازی کردم و همه چیزش رو آزاد کردم، فکر نکنم بین نسخه کنسولها و PC فرقی باشه. در هر حال به امتحانش می ارزه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ahoai

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
فقط ET و Takin این بازی رو آوردن که میتونید از نمایندگی های اونا خیلی راحت تهیه کنید.البته ET یا همون DC تمام عناوین Warriors رو عرضه کرده.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
نقل قول:
میشه بگی چرا یکدفه وسط بازی مینویسه defeast ?

من که چنین نوشته ای تا حاللا ندیدم.اصلا یعنی چی؟!

منظورم defeat بود که مثل اینکه نباید بذاری یارات بمیرن و موقعی که کمک میخوان بپری رو اسب بری کمکشون . بازی جالبی بود استراتزی تو این بازی اینکه باید کاپیتان های هر دروازه رو بکشید که در کنار نقش ها هستند تا یارای شما اونجا رو بگیرند بد برید سراغ گنده ترا . اگر تو بازی یکی از یارای شما زرد رنگ باشه باید دنبال زرده برید نه ابی ها . این طوری شاید بتونید 30 ساعته بازی رو تموم کنید .

• Like
Reactions: Soul hunter

omidshalaki

کاربر سایت
Oct 23, 2008
1
دوست عزیزلطفاازابتدای بازی تاآخربازی راکه چگونه 77بازیگرظاهرمیشودراتوضیح داده وخواهشا"بصورت فایل رریازیپ بروی سایت قراردهید

parmis 2009

کاربر سایت
Jul 15, 2010
2
میشه بگی چرا یکدفه وسط بازی مینویسه defeast ?
سلام من تازه عضو گروه شدم برا این مینویسه که شما احتمالا از کسی که باید محافظت می کردی نکردی و اون مردم ه سوالی داشتید من درخدمتم من فقط نمی دونم چه جوری مراحل اخر اخرو باز کنم مال بعضی گروها باز میشه برا بعضی ها هم نمی شه:d

Black.Fox

کاربر سایت
Dec 27, 2011
8
da ji,orochi,lubu,zhen ji,keiji aeda.اینها رو چه جوری میشه unlockable کرد؟میخوام قابل بازی باشن.واینکه چه طور باید از مراحل پایین آخرین مرحله رو باز کرد؟توی همه ی storyها.

Black.Fox

کاربر سایت
Dec 27, 2011
8
من نسخه ی pc رو ازشرکت عصر بازی های مدرن دارم.سایتش هست:
Index of /
عصربازی

---------- نوشته در 09:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:08 AM ارسال شده بود ----------

من وقتی از بازکردن خیلی از کاراکترها ناامید شدم یه گشتی تو دهکده زدم،یه سایت باحال برای بازی بود که نسخه pcقسمت دوم orochiبه نامMusou orochi zرو داشت.اسم سایتش اینه:
http://pc.eshooop.com>:)
بازی جالبیه علاوه بر بازی اصلی جدید خودorochi1هم توش هست.کاراکترها خیلی بیشتر شدن.تازه مسابقه اسب سواری ومسابقه های دیگه ای هم داره .داجی،ژن جی و کل کاراکترها به راحتی باز میشن.فقط مشکلش اینه که زبانش ژاپنیه.برای همین زیاد ازش نمیشه فهمید.

Xeon75

کاربر سایت
Jul 15, 2012
1
ببخشید . می خواستم بدونم چه جوری میشه سلاح جدید بدست آورد ؟ آخه وقتی مراحل تموم می شن یه سلاح های جدید میان اما تو قسمت انتخاب اسلحه نیستند . خواهشاً زودتر پاسخ بدبد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر