راهنمایی در بازی just cause 2

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
سلام
just cause 2 بازی قدیمیه ولی من تازه میخوام بازی کنم:d
میخواستم بپرسم همون اول بازی وقتی که داره سقوط میکنه,تو نقشه یه نقطه وجود داره که باید بری اونجا.ولی هر کاری میکنم نمیتونم خودمو به اونجا برسونم(چترشم نمیدونم چطوری باید باز کنم)برای همین سقوط میکنه و میمیره.
خواستم بدونم کسی میدونه باید چی کار کنم:(

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
چترش که با e فکر کنم باز میشه:-/
خوب توی منو controls نگاه کن ببین active کردن چیه:-/
آقا نمیشه ...
تو کنترل گشتم چیزی بنام active نبود
interact E کردنه.کل کلیدای کیبوردم زدم هیچ کاری نشد.قربون دستت یکم بیشتر فکر کن شاید یادت بیاد:(

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
space ام زدم نشد:((
دقت میکنم فکر کنم اصلا چتر نداره:-/
امکان داره مثه بازی serious sam 3 سازنده ها یه کاری کردن که بازی کپی مشکل داشته باشه؟؟؟

نه الان میرم تو بازی خودم بهت میگم

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 PM ارسال شده بود ----------

بازی رو اجرا میکنی اینترو زدی میری داخل setting بعد رو گزینه ی keyboard\mouse option بعد key maping بعد jeneral بعد میبینی جلوی گزینه ی jump\parachuteچی نوشته اون مربوط میشه به پریدن وباز کردن چتر.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
نه الان میرم تو بازی خودم بهت میگم

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 PM ارسال شده بود ----------

بازی رو اجرا میکنی اینترو زدی میری داخل setting بعد رو گزینه ی keyboard\mouse option بعد key maping بعد jeneral بعد میبینی جلوی گزینه ی jump\parachuteچی نوشته اون مربوط میشه به پریدن وباز کردن چتر.
آقا درسته نوشته space ولی هر چی میزنم باز نمیشه
قربون دستت بازیت که بازی میتونی بازی رو از اول شروع کنی
آگه میخوای سیوتم پاک نشه از سیو بازی که توی document\square enix پشتیبان بگیر ...

آخرین ویرایش:

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
لطفا اگر کسی سیو بازی رو(اگر حتی 5 دقیقه هم بازی کرده)داره لینکشو بده ...
فقط میخوام از بعد فرود اومدن روی زمین باشه

soheil.m

کاربر سایت
Oct 5, 2011
167
نام
soheil
سلام دوستان شرمنده پست قدیمی رو بالا میارم من این بازی رو همون موقع که اومد گرفتم ولی یه مقدار بازی کردم حالا وقتی رفتم تو بازی یادم نمیاد چطور fast travel کنم ؟ اصن میشه این کارو کرد؟ محیطش بزرگه و عذاب کامله نقشه رو گشتن مخصوصا که میمیری هر جا که باشی بر میگرده اون قلعه ها ممنون میشم کمکم کنین

ebs3

کاربر سایت
Jun 3, 2013
2
سلام من 2 مرحله رد کردم بعد رفت تو شهر.سه علامت اومد تو نقشه هرسه رو رد کردم ولی میشه بگین که مراحل اصلی این بازی کدوما هستن؟

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
سلام من 2 مرحله رد کردم بعد رفت تو شهر.سه علامت اومد تو نقشه هرسه رو رد کردم ولی میشه بگین که مراحل اصلی این بازی کدوما هستن؟
وقتی چند ماموریت بری ماموریت 3 تا گروه شروع میشه که بیش تر ماموریت بازی رو شامل میشه وقتی تعدادی ماموریت از این 3 گروه رو بری ماموریتی با شکل ستاره ی سیاه رو نقشه پیدا میشه به داستان بازی مربوط میشه که تعدادشون نسبتا کمه

ebs3

کاربر سایت
Jun 3, 2013
2
وقتی چند ماموریت بری ماموریت 3 تا گروه شروع میشه که بیش تر ماموریت بازی رو شامل میشه وقتی تعدادی ماموریت از این 3 گروه رو بری ماموریتی با شکل ستاره ی سیاه رو نقشه پیدا میشه به داستان بازی مربوط میشه که تعدادشون نسبتا کمه
میشه بیش تر توضیح بدید نفهمیدم

sk_vegas

کاربر سایت
Sep 7, 2009
65
دوستان بازی رو نصب کردم این ارور میاد موقع اجرا کردنش

دایرکس هم اپ کردم

92018496219225561708.png

آخرین ویرایش:

erfanasa

کاربر سایت
Aug 17, 2013
2
سوال

سلام من در اولای بازی به یه جا می رسم که یه هلکوپتر میاد بالا سرم ولی هرچی با تیر میزنمش نمیوفته باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر