راهنمایی در بازی Hunting Ground

.BahaRe.

کاربر سایت
Jul 17, 2009
53
نام
bahARe
سلام
بعد از این که اون پسره میوفته توی آتیش و به اسکلت آتشین تبدیل میشه باید چیکار کرد؟
دنبالم میکنه و من در میرم تا جایی که به یه مجسمه میرم که میوفته و بعد اون اسکلت بهم دست میزنه و میبازم
لطفا راهنماییم کنید

وقتی مجسمه میوفته تودستات یه کم باید مقاومت نی .خود فیونا بعد ا یه مدت مسم رو پرت مینه و به راهش ادامه میده.فقط تنها کاری که باید بکنی اینه که خیلی سریع فرار کنی تا باتوجه به مدت زمانی که مجسمه تو دستته لورنزوی آتیشی نتونه بهت برسه.

من قسمت اخر اون قول رو با قلتک کشتم و کلید رو گرفتم . و کلید رو روی در امتحان کردم . همون دری که پیشه قلتکه . در باز میشه اما راه دیگه ای نیست . من نمی دونم باید چی کار کنم .
اون جایی کهشما هستی قسمت آخر بازی نیست.هنوز خیلی راه داریتا به آخرش برسی.همونجایی رو میی که لورنزی پیر میره زر یه دستگاه بزرگ دیگه؟مشخصات بیشتری از محیطت بدهت تا یادم بیاد با کلید باید چیکارکنی.آخه جزئیات مراحلو یه مقدار فراموش کردم.اونجا که یه قسمت دیوارو منفجر میکنی رو رد کردی یا نه؟!

سلام من اونجاي بازي گير كردم كه يه lunar از توي كشوي ميز درمياره نميدونم بايد چه كار كنم هر كجا رفتم نشد كمكم كنيد ممنون
منظورت از lunar چیه؟!
اون قطعه الماس رو میگی؟ یا یه کلید؟
اگه منظورت الماسه که باید بری توی اتاقی که معمای رنگها رو حل کردی والماس توی اون دستگاه! بزاری.یه کم که با اون دستگاها و دستگاه! ی که توی اتاق موسیقی! هست وربری! در مخفی اتاق رنگها! که روش عکس ماه و ستاره هست باز میشه و طبقه پایینش باید با دبلیاس رو به رو بشی.فقط یادت نره وقتی که در باز شد بازی رو حتمآ سیو کنی.
موفق باشی.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
عجب بازیه خفنی بود
یادش بخیر
خیلی دوسش داشتم.فیونا و هیویی.اصلا اسمه این سگه خیلی به قول خارجیا کچی بود!:D
گرچه فیونا رو توی همون سکانس آغازین یه زن کامل نشون میده به جای یه دختر 13-14 ساله(!) و کلی رو فیزیک بدنیش مانور میده بخصوص لباسهای آخر بازی که آزاد میشن که من به شخصه خیلی سره این موضوع و این کاراهای ژاپنی ها خندم گرفت!:D
یه سوال از دوستانی که بازی کلاک تاور رو هم بازی کردن
چون من شماره سوم ازون بازی رو بعد ازین بازی شروع کردم و دیدم کپ همین بازی هست و اصلا گیم پلی بازی مو نمی زد.بیخیال کلاک تاور شدم
حالا می خوام بدونم چرا اینجوریه؟جفته بازیا ماله کپکام هست چه دلیلی داره 2 تا بازی با یه سیستم کاملا شبیه هم ولی دو اسمه جداگانه بیرون بده؟

TheMonster

کاربر سایت
Aug 14, 2010
3
توضیحات بیشتر بدین لطفا

اقا لطفا یکی در مورد این بازی توضیح بده و بگه سبکش چیه؟
اگه خوب بود منم میگیرم. در ضمن کسی در بازی کد داوینچی گیر کرده بره تو پست مربوطه من راهنمای کامل بازی رو گزاشتم.:)):)):)):)):)):)):)):)):):):):):)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ترسی که تو کلوک تاور 3 هست تو هانتینگ گراند نیستش هر دو تا بازی فوقالعاده هستند

من یه خورده از اول بازی رو رفتم
هیچ تفاوتی با هانتینگ گراند نداشت.جلوتر تغییر می کنه؟
هانتینگ گراند حداقل یه سگ هم داشت ولی این اونم نداشت:d

.BahaRe.

کاربر سایت
Jul 17, 2009
53
نام
bahARe
من یه خورده از اول بازی رو رفتم
هیچ تفاوتی با هانتینگ گراند نداشت.جلوتر تغییر می کنه؟
معلومه که تغییر میکنه.
این دو تا باز اصن قابل مقایسه نیستن.
هانتینگ گراند بعد از کلاک تاور تولید شد.ونسخه ی خیلی کامل تریه
اون چیزی که توی کلاک تاور میبینیم ترس بیخودیه.خیلیم زود تمونم میشه.
اما توی هانتینگ گراند بجز ترس دلهره هم قاطیه بازی میشه.دلهره و عذاب از اینکه باید از دست دشمنی فرار کنی که حتی نمیدونی ماهیتش چیه و چرا دنبال توئه.و حتی نمیدونی کی و کجا باید منتظرش باشی.
عذاب و اعصاب خوردی از اینکه نمیتونی بهش آسیبی بزنی و از بین ببریش اما با کوچکترین اشتباهت نابودت میکنه.

.BahaRe.

کاربر سایت
Jul 17, 2009
53
نام
bahARe
صد در صد هانتینگ گراند.
هانتینگ گراند نصل جهش یافته ی کلاک تاوره!
همه چیش کامل تر و شامل تره.
شما اصن هانتینگ رو بازی کنی و کلاک تاورم نری چیزی رواز دست ندادی که هیچ.
تازه کلیَم تو وقتت صرفه جویی کردی که الکی پای کلاک3 هدرش ندادی.

ezhak

کاربر سایت
Aug 6, 2010
6
خب عزيزان بحث نكنين بهاره جون من مراحل رو رفتم رسيدم به
اونجايي كه فيونا ريكاردو رو ميبينه و ريكاردو با اسلحه ميفته دنبالش يه سري آدم سفيد رنگم هستن كه هر كدومشون يه كار ميكنن نميدونم بايد چه كار كنم هر جا گشتم راهي نبود

لارا

کاربر سایت
Mar 5, 2014
6
سلام، من تو این بازی بعد از اینکه لورنزو جوون میشه و بعد از گذشتن از درهای رنگی بعدش میاد دوباره تو قصر و پایین پله ها غار و یه چاه بزرگ و اینا داره، از اونجا به بعد چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

pouya0125

کاربر سایت
Mar 18, 2016
1
سلام
من یه جا گیر کردم که توی قبرستون هستش بعد از پله ها میره پایین ( پله ها خیلی کمه ) بعد یه جای تاریک هست میزنی بعد یه دست میاد تکون میخوره انگار میگه بیا بیا

من نمیدونم باید چیکار کنم بد جور گیر کردم میشه راهنمایی کنید :):):):(:(

آخرین ویرایش:

Pooyaking

کاربر سایت
Mar 10, 2018
2
سلام آقا من توتاونجایی که پل چوبی رو صاف میکنی و میری جلو جعبه های رنگی رو میزاره سر جاش و از پله ها میری پایین گیرکرده باید چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر