راهنمایی در بازی final fantasy XIII-2

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام دوستان.اگه کسی این بازی رو پلی کرده لطفا به من کمک کنه.تو کشتن یکی از باس ها دچار مشکل شدم.
تغریبا میتونم بگم اوایل بازی ام.بعد از کشتن همون باس بزرگ به اسم اطلس و سوار ماشین زمان شدن به یه جنگل رسیدم.تو دمو نشون داد که سارا سرش درد گرفت و تو مغزش SNOW رو دید که داره میجنگه.بعد سریع فرار دوید رفت جلو.در اینجا ما کنترل پسر رو در دست گرفتیم.جلو تر میرم SNOW و سارا رو پیدا میکنم و یه دمو نشون میده که با یه باس میجنگن.در اینجا جنگ با باس شروع میشه.این باس بر خلاف باس های دیگه که وقتی میزدمشون مثلا مینوشت -300 تا از خونش رفته,تو این وقتی میزنم مینویسه +300 تا به خونش اضافه شد!یعنی به جای اینکه ضرباتم خونشو کمتر کنه یکمی هم به خونش اضافه میکنه.من اصلا نتونستم یه ذره هم از خونش رو ببرم.لطفا اگه کسی اینجا رو رد کرده یه کمکی هم به ما بکنه.ممنون.

---------- نوشته در 12:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:20 AM ارسال شده بود ----------

راستی یادم رف بگم.باس یه باس خیلی بزرگ و به رنگ نارنجیه.و در کل شبیه گوجه فرنگیه و دهنش هم همیشه بازه!دستاش ژله ای ان و خیلی زشته!(:d)

mhs

کاربر سایت
Aug 29, 2011
29
نام
منصوره
سلام
درسته به خونش اضافه میشه ولی به مبارزه کردن ادامه بده خونش کم میشه بعدشم چند تا علامت میده
بعد راه باز میشه ولی باس از بین نرفته فعلا نمیتونی باهاش مبارزه کنی چون ضعیفی
yahoo_1.gif

آخرین ویرایش:

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام
درسته به خونش اضافه میشه ولی به مبارزه کردن ادامه بده خونش کم میشه بعدشم چند تا علامت میده
بعد راه باز میشه ولی باس از بین نرفته فعلا نمیتونی باهاش مبارزه کنی چون ضعیفی:)

آخه من نمییتونم زیاد بزنمش.چون بعد از یکم مبارزه میزنه منو میکشه.مشکلم اینه که خون ندارم تا موقعی که خونم کم شد استفاده کنه.از کجا میتونم خون به دست بیارم؟!:-/

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
من خیلی تلاش کردم ولی موفق نشدم.لطفا راهنمایی کنید دیگه؟
هر چه قدر به مبارزه ادامه میدم فرقی نمیکنه اصلا...همش به خونش اضافه میشه و یکمی هم کم نمیشه.کمممممممممک!:((

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
من خیلی تلاش کردم ولی موفق نشدم.لطفا راهنمایی کنید دیگه؟
هر چه قدر به مبارزه ادامه میدم فرقی نمیکنه اصلا...همش به خونش اضافه میشه و یکمی هم کم نمیشه.کمممممممممک!:((
من ffxiii-2 رو بازی نکردم ولی ffxiii رو بازی کردم به طور کامل
paradigm رو بذار رو medics وقتی جونت کمه به خودشون heal بدن
وقتی هم boss میخواد ضربه قوی بزنه بذار رو sentinal
نمیدونم sentinal داری یا نه ولی 99% باید medic باشه

mhs

کاربر سایت
Aug 29, 2011
29
نام
منصوره
1.commando,ravager
2.sentinal,sentinal
3.medicine,medicine
شایدم خیلی ضعیفی leveleto بالا ببر hp زیاد بشه ازsab ام اگه داری استفاده کن
من خودم همین طوری رفتم
از دشمنا میتونی به عنوان نفر سوم استفاده کنی هر کدوم یه مهارت داره

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اون یارو ژله ای رو تو بار اول میگی؟اونو که چندتا ضربه بهش بزنی میره رو دمو که :d جادو چی استفاده میکنی؟تا اونجا که یادمه آتیش رو جذب میکنه . آب بزنه روش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر