راهنمایی در بازی Bioshock

Matrix_Phd

کاربر سایت
Sep 24, 2009
7
سلام دوستان. ببخشید ما از قافله عقبیم:biggrin1:
من این بازی رو تا یه جایی رسیدم ولی گیر گردم بدجور، یعنی اگه راهنمایی نکنین
مجبورم بازی رو پاک کنم.
یه جای بازی که باید دو تا محلولِ lot 192 رو بخوره، اولیش که طبقه بالای اون آسانسوره که کد ورودش 5744 بود. دومیش تو Appolo ... هستش. که اولی رو میگیرم، plasmid هاش ناپایدار میشه، یارو هی سرگیجه میگیره:cheesygri وقتی دومین محلول lot 192 رو که میخوام بردارم پیغام میده که:
you can not carry anymore of item lot 192
چیکارش کنم. لطفاً راهنمایی کنید.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
تا اونجاییکه یادمه یا باید یکی یکی اونارو برداری وببری Big Daddy رو کامل کنی یا همرو یجا.احتمالا اونو داری اشتباه بر میداری.اونجا یکم گیج کنندس.

Matrix_Phd

کاربر سایت
Sep 24, 2009
7
تا اونجاییکه یادمه یا باید یکی یکی اونارو برداری وببری Big Daddy رو کامل کنی یا همرو یجا.احتمالا اونو داری اشتباه بر میداری.اونجا یکم گیج کنندس.

ممنون از پاسختون
والا من طبق راهنمایی خود بازی دارم پیش میرم. با فلشی که میزنه، مسیر رو دنبال میکنم.
big daddy چیه؟ آدمه؟ یا چیه؟ یه راهنمایی کنید. اصلاً بدجور منو گیج کرده.

Matrix_Phd

کاربر سایت
Sep 24, 2009
7
Big Daddy همون محافظای دختر بچه هان(Little Sister ).اونجا باید لباس بیگ ددی رو کامل کنی تا بتونی اونو بپوشی.
آخه این آقای Big Daddy لباسش کجاست؟ من همه نقشه رو گشتم. دارم دیوونه میشم.
اگه جاشو یه جوری بگین خیلی خوب میشه.
دستت طلا

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
یه جایی بود که میرفت پایین و باید C رو میزدی تا بشینه و رد بشه.من خودمم دارم Bioshock رو دوباره بازی میکنم ولی هنوز به اونجا نرسیدم.
اگه یه عکس بزاری میتونم بیشتر کمکت کنم.

Matrix_Phd

کاربر سایت
Sep 24, 2009
7
یه جایی بود که میرفت پایین و باید C رو میزدی تا بشینه و رد بشه.من خودمم دارم Bioshock رو دوباره بازی میکنم ولی هنوز به اونجا نرسیدم.
اگه یه عکس بزاری میتونم بیشتر کمکت کنم.
بازم تشکر میکنم از پاسختون.
چند تا عکس آپلود کردم. اسم عکس ها مشخصه که مربوط به چیه. فقط یه عکس هست که اسمش machine هستش. میخواستم بدونم با این دستگاهها چیکار میشه کرد. عکس نقشه Apollo square هم هستش. جای هر دو item های lot 192 رو هم عکس گرفتم. دیگه اگه بخواید،
میتونم فیلمبرداری هم بکنم.
اینم لینک دانلود عکس ها:
http://rapidshare.com/files/286372893/PICS.zip.html

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
من الان به همون جایی رسیدم که شما هستی ولی هر دو تا محلول رو بدون هیچ مشکلی برداشتم.
با اون دستگاه هم میتونی جای Plasmid هاتو عوض کنی یا چیزهای دیگتو جابجا و تعویض کنی.

Matrix_Phd

کاربر سایت
Sep 24, 2009
7
من الان به همون جایی رسیدم که شما هستی ولی هر دو تا محلول رو بدون هیچ مشکلی برداشتم.
با اون دستگاه هم میتونی جای Plasmid هاتو عوض کنی یا چیزهای دیگتو جابجا و تعویض کنی.
ای بابا، شما اون عکسی که گذاشتم رو بیبینین. اسم عکس lot 192 شماره 2
بالا همون جمله ای که گفتم رو نوشته، موقعی که E رو میزنم اینو میگه.
با این حساب فکر کنم بازی من مورد داره. هیچی دیگه پاکش میکنم:((:((:((:((
بازم تشکر

Matrix_Phd

کاربر سایت
Sep 24, 2009
7
این Save رو بگیر و بریز.بعد از گرفتن دومین محلول از اون محوطه اومدم پایین. بعد ادامه بازی رو برو.:)همه عکساتم نگاه کردم.
امیدوارم مشکلت حل بشه.http://rapidshare.com/files/286522608/9_28_2009_4_18_56.bsb.html

خیلی خیلی ممنونم. با save شما رفتم، big daddy رو هم کامل کردم، همه رو نجات دادم:laughing:
بازی تموم شد. عجب بازیه گیج کنندۀ جالبی بود. باید برم سراغ bioshock 2:)

ata.royalfalcon

کاربر سایت
Apr 26, 2007
15
سلام دوستان
من در مرحله Arcadia اون قسمتی که زنه توسط دود کشته میشه و یه کدی روی شیشه مینویسه من این کد رو روی گاو صندوق وارد میکنم و گاوصندق باز میشه اما خالیه
دیگه چی توی اتاق هست
لطفا راهنمایی کنید چند ماهه که علافم:crying1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر