راهنمایی در بازی AC III

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
سلام من الان در مرحله نوجوانی کانر هستم از یک درخت میکشه بالا بعدش هیچ علامتی نیست معلوم نیست بیاد چه کار کنی لطفا راهنمایی کنید

hamid_00a

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
آقا من یهجا تو سکشن 5 گیر کردم بعد اینکه اون مرده که پاش میلنگه بهش این سلاح هایی که از زیر دستش میادبیرون رو میده بعد این دیگه هیچ ماموریتی نیست میشه بگین باید چیکار کرد
ممنون

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
بعضی مواقع روی نقشه هیچ ماموزیتی نمیاد.تو این شرایط مپ رو بیارید و یکی از شهر هایی که با fast travel میشه رفت رو انخاب کنید.وقتی رفت تو اون شهر ماموریت میده

juggler_die

کاربر سایت
Nov 17, 2012
12
بچه ها من سکانس 12 رو که میرن گردنبنده رو از تو قبر میارن برمیگردن تو غار که بزارن رو منبع باید بره دنبال یه چیزی بگرده کلیده رو بزاره تو منبع هرجا میرم چیزی نیس 2 روزه گیر کردم کمک لطفا...کمککککککککککککککککک� �ککک...

hamid_00a

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
بعضی مواقع روی نقشه هیچ ماموزیتی نمیاد.تو این شرایط مپ رو بیارید و یکی از شهر هایی که با fast travel میشه رفت رو انخاب کنید.وقتی رفت تو اون شهر ماموریت میده

من اینکارم کردم ولی بازم هیچی نیست
ایا میشه باید دنبال چیزی بگردم مثلا روی برجا برم ؟ اصلا هیچ کد.م از مرحله هاش اینجوری هست که باید سرچ کنی منظقه رو تا ماموریت بده؟

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
من اینکارم کردم ولی بازم هیچی نیست
ایا میشه باید دنبال چیزی بگردم مثلا روی برجا برم ؟ اصلا هیچ کد.م از مرحله هاش اینجوری هست که باید سرچ کنی منظقه رو تا ماموریت بده؟
ببین علامت لنگر هست یا نه اگه هست باید به اونجا بری و سوار کشتی بشی اگه نبود باید بازی رو از اول شروع کنی خودم هم اینجوری شدم منتها کمی قبل سکانس ۵ مشکل از کرکاست از skidrow استفاده کردم سر سکانس ۱۱ has stop working داد الان دارم از کرک روه reloaded استفاده میکنم فعلا مشکلی نداشتم

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
بچه ها من سکانس 12 رو که میرن گردنبنده رو از تو قبر میارن برمیگردن تو غار که بزارن رو منبع باید بره دنبال یه چیزی بگرده کلیده رو بزاره تو منبع هرجا میرم چیزی نیس 2 روزه گیر کردم کمک لطفا...کمککککککککککککککککک� �ککک...
عزیز باید برید سمت چپ اون تختی که روش می خوابید یه پل سنگی است که به یه غاره دیگه ختم می شه وارد اون بشید همین:d

---------- نوشته در 03:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 PM ارسال شده بود ----------

آقا من یهجا تو سکشن 5 گیر کردم بعد اینکه اون مرده که پاش میلنگه بهش این سلاح هایی که از زیر دستش میادبیرون رو میده بعد این دیگه هیچ ماموریتی نیست میشه بگین باید چیکار کرد
ممنون
چرا ماموریت میده اگه درست یادم باشه یه جایی تو بستونه;)

---------- نوشته در 03:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

سلام من الان در مرحله نوجوانی کانر هستم از یک درخت میکشه بالا بعدش هیچ علامتی نیست معلوم نیست بیاد چه کار کنی لطفا راهنمایی کنید
درست یادم نمیاد یکم بیشتر توضیح بدید

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

hamid_00a می تونید یه کاری کنید استارتو بزنید و گزینه reload to last... رو انتخاب کنید شاید درست شه

---------- نوشته در 04:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:55 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها اگه سوالی دارید در بخش http://forum.bazicenter.com/thread71713/ مطرح کنید

آخرین ویرایش:

NimA JooN

کاربر سایت
Feb 22, 2012
63
نام
نیما
باید راه رو به جلو و البته روی درخت ادامه بدی :D
این مرحله ی آموزش تردد روی درخت ها و سنگ که الان شما تو قسمت درختا هستی...

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:49 PM ارسال شده بود ----------

ممنون​
شما بعد از اینکه اونارو گرفتی از در اصلی خونه بیا بیرون...دم پنجره ی سمت چپ در اصلی یکی هست کمک میخواد اون ماموریت شماس که توش باید یکی رو از رودخونه نجات بدی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر