راهنمایی در بازی نارنیا

arsniyas

کاربر سایت
Feb 4, 2006
59
من تو مرحله دوم هستم در توده برف عمیق میگه باید خواهر رو برادرش بیان می شه بگید چه جوری از کجا ؟ من با سکه ها اونا رو گرفتم اما داخل بازی نشدن چه کنم ؟

arsniyas

کاربر سایت
Feb 4, 2006
59
فکر کنم مرحله 4 هستم اون دستی که اون غوله رو توش خواب می کنیم . من رفتم جلو اون قسمتی که بالای درخت ها اون موجودات هستن وقتی برا غوله شمارش می کنه من نمی دونم چه کنم . چون بچه ها نمی تونن برگردن چه کنم ؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
خوب نسخه دارینوس رو باید از مراکز فروش بازی تهیه کنی بازی کاملا فارسی هست با دفترچه راهنما!
میتونی سفارش هم بدی برات بیارن ولی فکر کنم الان سایت این امکان رو نداشته باشه به هر حال برای اطلاعات ببیشتر به لینک زیر برو:
http://darinoos.net/SpC-sell/DPG-BASE/20s/Narnia.html

diml0rd

کاربر سایت
Mar 30, 2006
10
نام
Arash
کمک

سلام
توی بازی نارنیا مرحله دوم یا سوم گیر کردم
همون جایی که لوسی داره فرار میکنه و پیتر و سوزان دنبالشن میرم توی اتاق در پشت سرم بسته میشه بعد لوسی رو زیر یه میز پیدا میکنم دوباره فرار میکنه میره از اتاق بیرون وقتی میرم دنبالش پشت چند تا جعبس تا میخوام جعبه ها رو بشکنم لوسی میگه "باید مخفی بشیم"بعد ثانیه شمار میاد بالا 14 ثانیه وقت میده بعدش اون زنه پیدام میکنه .باید کجا مخفی بشم؟ :eek:

morteza78

کاربر سایت
May 13, 2012
1
جواب سوالت

اصلا نمی خواد خواهر و برادرشان را بياری فقط بايد خواهر و برادر كوچكه كه توی بازی هستن را به هم نزديك كنی تا يك هاله ی بنفش ايجاد شود و بالای هر دو تاشون هم يك دايره بنفش ، وقتی اين كار رو كردی آگر با دسته بازی می كنی كه نمی دونم ولی اگر با صفحه كليد بازی می كنی و در تنظيماتش دستكاری نكرده باشی كليد K را از صفحه كليد بزن اون وقت می بينی كه دست هم ديگر رو می گيرند بعد برو عقب و با سرعت به سمت اون كوه های يخ برو و وقتی نزديكش شدی كليد H يا عدد 1 رو از NumLook فشار بده تا كوه يخ بشكند البته بايد آن دايره های سبز را همگی خورده باشی قبلش

---------- نوشته در 07:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:17 PM ارسال شده بود ----------

مطمئنی که باید زیر میز یا توی صندوق مخفی شد؟

بايد تك تك جعبه ها را شكست و كم كم و يكی يكی زير ميز و صندوق قايم شد تا پيرزنه زمان دهی اش محو شود و ديگر نشمارد بعدش به اتاق ديگر می روی كه دختر كوچيكه اون جاست

---------- نوشته در 07:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:20 PM ارسال شده بود ----------

سلام
توی بازی نارنیا مرحله دوم یا سوم گیر کردم
همون جایی که لوسی داره فرار میکنه و پیتر و سوزان دنبالشن میرم توی اتاق در پشت سرم بسته میشه بعد لوسی رو زیر یه میز پیدا میکنم دوباره فرار میکنه میره از اتاق بیرون وقتی میرم دنبالش پشت چند تا جعبس تا میخوام جعبه ها رو بشکنم لوسی میگه "باید مخفی بشیم"بعد ثانیه شمار میاد بالا 14 ثانیه وقت میده بعدش اون زنه پیدام میکنه .باید کجا مخفی بشم؟ :eek:

جوابت در چند خط بايين تر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر