راهنمایی در امر خرید موبایل

Call me Ellie

کاربر سایت
Nov 21, 2023
73
اخه من هر چی سرچ میکنم اصلا مدل 128/8 موجود نیست ولی مدل 64/4 هم 4G و هم 5G موجوده ، این بنده خدا همین مدل 128/8 رو گفت ک موجود شده؟
آره ببین تکنولایف هم داشت این مدل و ولی الان موجود نیست، یه پیام به پشتیبانیش بدی جوابت و میدن که دوباره موجود میشه یانه

• Love
Reactions: Batsy

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
درود
دوستان اینجا کسی هست Iphone 15 یا Z Flip 5 داشته باشه ؟
گوشی فعلیم 13 mini و قصد دارم عوض کنم از طرفی طراحی فلیپ خیلی دوست دارم شیک و جمع جوره از طرفی هم 15 میدونم خوش دسته مثل گوشی فعلیم
توی این رنج اگه چیزی میشناسید معرفی کنید ممنون میشم
(میدونم 15 ریجستری نشده)

• Like
Reactions: Aminem22

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333

درود
گوشی فعلیم 13 mini و قصد دارم عوض کنم از طرفی طراحی فلیپ خیلی دوست دارم شیک و جمع جوره از طرفی هم 15 میدونم خوش دسته مثل گوشی فعلیم
(میدونم 15 ریجستری نشده)
به نظر من ایفون 15 همه جوره سرتره و گوشی خیلی بهتریه
هم طراحیش به روز شده هم سخت افزار و دوربینش خیلی قویه فقط مشکل رجیستر داره تو هر پارامتری مقایسسه کنی از فلیپ بهتره و فک کنم طراحی اون زود از چشم بیوفته و فک میکنم افت قیمت زیادی داشته باشه
در کل ایفون 15 بهتره اپه مشکل رجیستر نداشت من میخریدمش
مشکلی با این قضیه نداری ؟>

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
به نظر من ایفون 15 همه جوره سرتره و گوشی خیلی بهتریه
هم طراحیش به روز شده هم سخت افزار و دوربینش خیلی قویه فقط مشکل رجیستر داره تو هر پارامتری مقایسسه کنی از فلیپ بهتره و فک کنم طراحی اون زود از چشم بیوفته و فک میکنم افت قیمت زیادی داشته باشه
در کل ایفون 15 بهتره اپه مشکل رجیستر نداشت من میخریدمش
مشکلی با این قضیه نداری ؟>
ببین الان این ریجستر نشدنش فقط تماس نمیتونم بگیرم و از اینترنت همراه نمیتونم استفاده کنم دیگه درسته ؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
ببین الان این ریجستر نشدنش فقط تماس نمیتونم بگیرم و از اینترنت همراه نمیتونم استفاده کنم دیگه درسته ؟
خب اینا چیزای کمی نیست یه موقع بیرونی میخوای یه تماس فوری بگیری نمیشه یه پیام مهمی میاد باید نت داشته باشی که چک کنی نمیشه همیشه که دسترسی به وای فای نداری
نمیدونم شاید بعضیا کنار بیان ولی من و فعلا بالاجبار این گوشی رو از فهرست خریدم گزاشتم کنار با تمام شایستگی هایی که داره

• Like
Reactions: all4u and Deadmau5

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,476
نام
امین
اپدیت اندروید 14 و رابط کاریری 2.5.0 ناتینگ فون با حجم 1.130 گیگ منتشر شد.
طبق گفته ناتینگ اندروید 15 هم میگیره.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,476
نام
امین
یه سواااالی دارم من حافظه گوشیم و میخوام ارتقا بدم تا 1 ترابایت کارت حافظه رو ساپورت میکنه اما اینجور که از پشتیبان های این سایت پرسیدم https://technosun.ir/c/microsd-memory گفتن یک ترابایت بخوای استفاده کنی احتمال هنگی وجود داره درسته؟؟؟ یعنی باید ظرفیت کمتر انتخاب کنم؟؟
گوشیت چیه؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
درود
(میدونم 15 ریجستری نشده)
اس ۲۳ اولترا بخر پشیمون نمیشی

• Like
Reactions: Deadmau5

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,476
نام
امین
موبایل بزرگ دوست ندارم
خوش دستی موبایل برام مهم ترین
سر همین mini گرفته بودم
Pixel 8 بخر، خوشدت و عالی
یا گوگل فولد
البته 2ش داره میاد که هیولاست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Deadmau5

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
قیمت و رجیستر مطرح نباشه بین 15 پرو مکس و 24 الترا کدوم رو انتخاب میکنید؟
@AMIN-1399
@SiminSecret
من خودم آیفون رو انتخاب میکنم. از نظر دوربین در سطح بالاتری قرار داره و آپشن بی مورد مثل 200 مگاپیکسل و زوم 100 برابری نداره. همون چیز شسته رفته خودش و کاربردی. از نظر طراحی با اینکه هیچ تغییری نکرده تو این چند سال اما باز هم دوربین هاش و ظاهرش و بدنه ش و کلا همه چیزش سر جای خودشه. سیستم عامل و روونی کار با iOS درسته که یه سرزمین جدید برای کوچ از اندروید هست و محدودیت های خاصی داره و تکراریه، ولی خب ساده و بدون آلایشه و برای روزمرگی و عکاسی و حتی گیم عالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر