راهنمایی در امر خرید موبایل

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
مطمئنی رجیستر شده؟
ممنون از توصیت
اینجام زده از شرکت تامین میکنه یعنی برای خودش نیس از شرکت میگیره میده بهت
بخرم به نظرت؟
در مورد قیمتم خیلی بعیده که افت کنه تا یکی دوماه دیگه چون نزدیک عیدیم و هر روزم نزدیک تر میشیم به عید, گرون تر میشه احتمالا
طبق چیزی که پشتیبانی دیجیکالا بهم گفت گفتش با کد رجیستری هست. چندتا موبایل فروشی های آنلاین هم دیدم زده بودن رجیستر شده چون با گارانتی هم داره فروخته میشه.
ببین من خودم واقعیت به خاطر بعضی اپلیکیشن ها شدیدا الان نیاز به یه گوشی اندرویدی دارم. خیلی تو مخم بود یه میانرده معمولی بگیرم کارمو راه بندازه ولی خب این گوشی خیلی منو گرفته اما کلا اگه مساله قیمت واسه کسی مهم باشه به نظرم تا یکی دو ماه دیگه که چندتا وارد کننده دیگه هم بیارنش احتمال اینکه یکم قیمتش پایین تر بیاد هست.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
طبق چیزی که پشتیبانی دیجیکالا بهم گفت گفتش با کد رجیستری هست. چندتا موبایل فروشی های آنلاین هم دیدم زده بودن رجیستر شده چون با گارانتی هم داره فروخته میشه.
ببین من خودم واقعیت به خاطر بعضی اپلیکیشن ها شدیدا الان نیاز به یه گوشی اندرویدی دارم. خیلی تو مخم بود یه میانرده معمولی بگیرم کارمو راه بندازه ولی خب این گوشی خیلی منو گرفته اما کلا اگه مساله قیمت واسه کسی مهم باشه به نظرم تا یکی دو ماه دیگه که چندتا وارد کننده دیگه هم بیارنش احتمال اینکه یکم قیمتش پایین تر بیاد هست.
من الان از یکی از رفیقامم که توو بازار موبایله زنگ زدم پرسیدم گفت رجیستر شده اوکیه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من الان از یکی از رفیقامم که توو بازار موبایله زنگ زدم پرسیدم گفت رجیستر شده اوکیه
سامسونگ نمایندگی رسمی داره تو ایران برای گوشی هاش، معلومه که رجیستر میشه
حالا اگه سال دیگه ارتباط ماهواره ای اضافه کرد... شاید اون موقع بهانه ای داشته باشن برای رجیستر نکردن گوشی های پرچمدارش. ولی خب قیمت گوشی با دلار فعلی بدون هزینه رجیستری و ... یه چیزی حدود 70 در میاد، سایت های زیادی هم دارن این قیمت میفروشن از تکنولایف بگیر تا موبایل 140 و کالاتیک و ... اینا همه رو من گوشی خرید داشتم اوکی هستن. شاید قیمت سر رنگش تو ایران فرق داشته باشه ولی خب.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,473
نام
امین
خب بین iQOO 12 و red magic 8s pro و red magic 9pro و rog phone 7 و rog phone 8
انتخابم شد همون red magic 8s pro با رم 12 و حافظه 512 گیگ. رام گلوبال با 4 تا قاب و گلس
کل هزینش بدون رجیستری 36.830.000

این گوشی دوستان معجزه س تو تست ها
حدودا دو ماهی میشه که دارم تحقیق میکنم
با فن این گوشی 88درصد ثبات داره بعد از 60 دقیقه بازی مداوم و سنگین!
عددی که هیچ گوشی بهش نرسیده و محاله برسه.
اسنپدراگون 8gen2 پلاس روشه و تو بنچمارک ها یکی از بهترین های ممکنه.
سلفی زیر نمایشگر.
فن خارجی موثر
led های پشت گوشی و بدنه فلزیش جزوه شاخص هایی بود که نظرم رو جلب کرد.
خوشبختانه بست چاینا ورژن گلوبال رو هم واسه این مدل هم pro plus موجود کرده و اگه واسه گیم گوشی میخواین شک نکنید تو خریدش.
جالبه کلی گوشی با 8gen3 بعد از 60 دقیقه افت عجیب و غریبی دارن و به خاطر گرمای تولیدی این جیپ هست.

اینم رخ محشر گوشی Screenshot_20240124-161432~2.png

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
انتخابم شد همون red magic 8s pro با رم 12 و حافظه 512 گیگ. رام گلوبال با 4 تا قاب و گلس

سلفی زیر نمایشگر.
فن خارجی موثر
خوشبختانه بست چاینا ورژن گلوبال رو هم واسه این مدل هم pro plus موجود کرده و اگه واسه گیم گوشی میخواین شک نکنید تو خریدش.
جالبه کلی گوشی با 8gen3 بعد از 60 دقیقه افت عجیب و غریبی دارن و به خاطر گرمای تولیدی این جیپ هست.

اینم رخ محشر گوشیView attachment 325680

سلام
تو فکر خرید به تبلت تا رنج ۱۵ بودم
قیمت های چین خیلی خوبه
برای خرید و سفارش از چین چه سایت هایی رو پیشنهاد میکنید
خودتون تجربه خرید ازشون رو داشتید ؟
بست چاینا من تو نت ازشون تجربه منفی شنیدم (اگر اشتباه نکنم مرودشت هم هستن نزدیک شیرازن شاید یه سر رفتم پیششون )
خودم چایا مارکت رو مد نظر داشتم اما نمی‌دونم میشه اعتماد کرد یا نه

• Like
Reactions: Aminem22

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,473
نام
امین
سلام
تو فکر خرید به تبلت تا رنج ۱۵ بودم
قیمت های چین خیلی خوبه
برای خرید و سفارش از چین چه سایت هایی رو پیشنهاد میکنید
خودتون تجربه خرید ازشون رو داشتید ؟
بست چاینا من تو نت ازشون تجربه منفی شنیدم (اگر اشتباه نکنم مرودشت هم هستن نزدیک شیرازن شاید یه سر رفتم پیششون )
خودم چایا مارکت رو مد نظر داشتم اما نمی‌دونم میشه اعتماد کرد یا نه
من کلی خرید داشتم از بست چاینا و موردی نبوده.
یدونم ic mobile هم هست که تو تلگرام تو کانال شون برید لیست قیمت برندهارو به روز مینویسن ولی فقط تحویل اکسپرس دارن و یه مقدار گرونتر میدن.
مثلا این مدلی که من دنبالش بودم رو نداشتن.
ولی بعضی موارد رو بست داره اینا ندارن یا برعکس.

در کل خرید از این برندها بیشتر با سلیقه من جوره تا سامسونگ و اپل و شیائومی.

• Like
Reactions: Sarvior

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

سلفی زیر نمایشگر.
فن خارجی موثر

اینم رخ محشر گوشیView attachment 325680

یه سری لیمیتد ادیشن هم داره که واقعا بی نظیر هستن

NewProject_94_8ca7dc35-afc7-4056-b321-a69536d56b4d-414569.jpg red_magic_8s_pro_.png

من خودم خیلی با این مدل حال میکنم فقط تنها مشکلش دوربین جلو هست که چون زیر نمایشگره کیفیت جالبی نداره

• Like
Reactions: AMIN-1399F

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,473
نام
امین
یه سری لیمیتد ادیشن هم داره که واقعا بی نظیر هستن

View attachment 325716View attachment 325717

من خودم خیلی با این مدل حال میکنم فقط تنها مشکلش دوربین جلو هست که چون زیر نمایشگره کیفیت جالبی نداره
اره دیدم اینارو متاسفانه رو snp8gen2 نبودن.
تو گوشی گیمینگ دوربین همیشه اولویت اخره.
اتفاقا من یکی از دلیل هام همین بود که اون سوراخ سلفی دیگه تو نمایشگر نباشه و یکدست صفحه باشه.

بهترین انتخاب با توجه قیمت تو گیمینگ های در دسترس همین مدل هست و کسی دوربین هم دوست داشته باشه iQOO 12 عالیه.
تو ثبات چیپ هم با حدود 78 درصد خیلی عالی عمل کرده موردی که هنوز بقیه بهش نرسیدن.
ولی شگفتی کار نتایج ناامید کننده rog phone 8 بود که تا 45درصد هم افت داشت!
که به خاطر ip68 شدن کار تهویه به مشکل خورده و حتی با خنک کننده هم نتونست مثل rog phone 7 تو تست ها موفق باشه.
با حدود 43.500 هم الان قابل سفارش هست ورژن 12-256
ولی ایسوس امسال اومده تو ورژن چین و هند از دوربین های متفاوت از ورژن گلوبال استفاده کرده که به نوعی اختلاف قیمت رو جبران کنه.

اگه realme gt5 pro این مسخره بازی قفل شبکه رو اعمال نمیکرد خیلی خوب میشد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ravi

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان من s24 ultra به دستم رسید از دیجی کالا گوشی از همه نظر سالم و سلامت فقط موقع رجیستر کردن با اینکه روو جعبه گوشی زده به صورت قانونی و با مجوز وارد کشور شده و رجیستر شده ام هس ولی وقتی میخوام رجیسترش کنم این ارور و میگیرم
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

Attachments

• Screenshot_20240125_212440_Phone.jpg
    Screenshot_20240125_212440_Phone.jpg
    53.3 KB · مشاهده: 42

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان من s24 ultra به دستم رسید از دیجی کالا گوشی از همه نظر سالم و سلامت فقط موقع رجیستر کردن با اینکه روو جعبه گوشی زده به صورت قانونی و با مجوز وارد کشور شده و رجیستر شده ام هس ولی وقتی میخوام رجیسترش کنم این ارور و میگیرم
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟
اصلا نگران نباش جدیدا گوشی ها اینطوری شدن سیمکارت بنداز توش بزار چند روز بگذره و استفاده بکن
بعد چند روز پیام میاد برات که قانونی ثبت شده و فعالش کن
پیکسل منم از دیجیکالا گرفتم همینطوری بود و همین ارور رو میداد بعد چند روز تو سامانه همتا ثبت شد

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
View attachment 325913
بچها به نظرتون این خمیده بودن صفحه نمایش ازار دهنده نیس ؟
منظورتون رو متوجه نیستم یعنی همون edge بودن گوشی رو میپرسید که باعث دردسر میشه یا نه ؟
اگر سوالتون همینه به عنوان کسی که همیشه گوشی صفحه خمیده داشتم باید بگم چرا از چند نظر مشکل داره
یکی اینکه گلس براشون سخت تر پیدا میشه و به شدت گرون تره و البته هر کسی نمیتونه درست بچسبونه گلسشون رو
دومی اینکه اگر گوشی بخوره زمین خیلی احتمال ترکیدن lcd بیشتره نسبت به گوشی های دیگه
ولی خوب حداقل به من حس خوبی میده خمیده بودن
هم اینکه باعث میشه لبه ها کمتر دیده بشه یعنی از رو برو انگاری صفحه نمایش تا انتها رفته و حس خوبی میده
هم در کل حس گرون تر بودن گوشی میده به کسی که میبینه گوشی رو
گوشی الانم هم پیکسله که صفحه نمایش خمیده داره

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
منظورتون رو متوجه نیستم یعنی همون edge بودن گوشی رو میپرسید که باعث دردسر میشه یا نه ؟
اگر سوالتون همینه به عنوان کسی که همیشه گوشی صفحه خمیده داشتم باید بگم چرا از چند نظر مشکل داره
یکی اینکه گلس براشون سخت تر پیدا میشه و به شدت گرون تره و البته هر کسی نمیتونه درست بچسبونه گلسشون رو
دومی اینکه اگر گوشی بخوره زمین خیلی احتمال ترکیدن lcd بیشتره نسبت به گوشی های دیگه
ولی خوب حداقل به من حس خوبی میده خمیده بودن
هم اینکه باعث میشه لبه ها کمتر دیده بشه یعنی از رو برو انگاری صفحه نمایش تا انتها رفته و حس خوبی میده
هم در کل حس گرون تر بودن گوشی میده به کسی که میبینه گوشی رو
گوشی الانم هم پیکسله که صفحه نمایش خمیده داره
اره همین اج منظورمه
رو گوشی های وان پلاس فک میکنم از قبل چسبونده شده گلس ولی حالا این به کنار من بیشتر از لحاظ دیدن محتوا میگم داشتم یه بررسی میدیدم طرف میگفت همیشه یه مقداری از محتوات میره اون زیر و تو تجربه فیلم دیدن خیلی خوشایند نیست
در کل من تخت رو خیلی بیشتر دوس دارم ولی خب گوشی های دیگه ای هم مثل وان پلاس هست که دوس دارم ولی این مشکلو دارن حالا میخوام ببینم چقد میتونه تاثیر رو رابطه کاربری داره
کدوم پیکسلو داری ؟پیکسلا جدیداش همه تختن

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اره همین اج منظورمه
رو گوشی های وان پلاس فک میکنم از قبل چسبونده شده گلس ولی حالا این به کنار من بیشتر از لحاظ دیدن محتوا میگم داشتم یه بررسی میدیدم طرف میگفت همیشه یه مقداری از محتوات میره اون زیر و تو تجربه فیلم دیدن خیلی خوشایند نیست
در کل من تخت رو خیلی بیشتر دوس دارم ولی خب گوشی های دیگه ای هم مثل وان پلاس هست که دوس دارم ولی این مشکلو دارن حالا میخوام ببینم چقد میتونه تاثیر رو رابطه کاربری داره
کدوم پیکسلو داری ؟پیکسلا جدیداش همه تختن
من یدونه پیکسل 6 پرو گرفتم دادمش داداشم الان 7 پرو دارم
پدرم s20 داره که اونم ادج عه
نه چرت گفته که محتوا بد میشه توش اصلا اینطوری نیست
وان پلاس هم گلس روش نداره یه محافظ ضد خش داره که به درد نمیخوره و گوشی بخوره زمین نابود میشه
در کل تنها ایرادش همینه که گفتم وگرنه اصلا مشکل عجیبی نداره خیالت راحت
مثلا خود ما وارد کننده گلس از چین هستیم برای s20 پدر خودم چند دفعه جنس های مختلف خرید کردم از چین تا بالاخره یه برند گیر آوردم که وقتی میچسبه هم اثر انگشت گوشی کار کنه هم بعد چند روز دور گلس هوا نیافته
الانم برای پیکسل های ادج از همون برند گلس تو راه داریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر