راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,477
نام
امین
یکی از رفیقام Vivo X100 Pro خرید بدون رجیستر 42
ولی عجب دوربینی داره لعنتی... قیافه پشتش هم یک دوربین اصلا که بهش نمایشگر زدن :)

اره سری x اولویت دوربین هست و قیمتشونم واسه همین بالاتره.
من کلا مدیاتک رو نیستم.
افتشون تو فشار هنوز خیلی بالاست برعکس اسنپدراگون ها.
تو پیکسل داشتی ؟
چرا تو لیست پیکسل نیس ؟

دارم دیگه پیکسل 7 رو، واسه عکاسی و فیلمبرداری تکیه م به اونه.
این رو واسه گیم میخوام بگیرم واسه همین اولویتم گیمه و تاچ خوب.
نقاط قابل لمس iqoo 12 عددش 300 هست و برای مثال سری شیائومی 14 و وان پلاس 12 رو 240 هستن.
گوشی های گیمینگ نوبیا همون رد مجیک ها رو 960 هستن و ار اوجی های ایسوس رو 720 هستن.
ولی خب بحث رجیستر و قیمتشون خیلی بالا درمیاد و رجیستر برام مهم بود
اونا تقریبا رو هر کدوم باید بین 15 تا 16 رجیستر داد که خیلی زور داره خدایی
اندازه پول به poco f5 رو بدی واسه رجیستر😶

• Like
Reactions: Aminem22

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,477
نام
امین
بچها گوشی های وان پلاس12 ردمی کی 70 پرو و ریلمی جدیده اینا نمیخوان نسخه گلوبال بدن ؟
چند ماهی طول میکشه معمولا و قیمت هم بالاتر گاهی تا 200 -300 دلار واسه گلوبال بسته به منطقه.
ردمی ها که بعدها معمولا با اسم poco ریبرند میان.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
دوستان سلام
الان بهترین گارانتی مال کدوم شرکت هست ؟
برای S24 اولترا میپرسم
من S23 اولترام مال هما تلکام هست
ممنونم
زیاد فرقی نمیکنه ولی از دید من گارانتی هماهنگ گارانتی خوبیه برای سامسونگ

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان سلام
الان بهترین گارانتی مال کدوم شرکت هست ؟
برای S24 اولترا میپرسم
من S23 اولترام مال هما تلکام هست
ممنونم
قطعا همونطور که دوستمون گفتن فقط گارانتی هماهنگ بگیر پاسخگو ترینشون همین هماهنگه خودم یه مدتی تو هماهنگ کار میکردم برای همین پیشنهادش میدم

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
یه سردرگمی عجیبی داشتم واسه انتخاب گوشی.
بین این گزینه ها حسابی سردرگم بودم و هر کدوم یسری برتری ها داشتن بهم.
RED MAGIC 9 PRO
RED MAGIC 8S PRO
ASUS ROG PHONE 7
ONEPLUS 12
IQOO 12
IQOO 12 PRO
MEIZU 21
که با توجه به فاکتورهایی مثل قیمت تموم شده و هزینه رجیستری، گیمینگ در اولویت، کولینگ خوب و بنچمارک مناسب و ...
در نهایت انتخابم شد IQOO 12 با رم 16 و حافظه 512 گیگ که با رجیستری حدود 40 درمیاد.
چون قیمتش 599 دلاره شامل‌ 30 درصد رجیستری نمیشه.
بنظرم اگه تو این حدود قصد خرید دارید به هیچوجه از دست ندید ،بررسی GSM هم داره که حسابی ازش تعریف کردن و تو بازه قیمتی خودش یه شاهکاره.
من فردا سفارش میدم و احتمالا دو هفته بعد دستم میرسه و یه بررسی هم خودم میکنم و اینجا میزارم واستون.
جسارتا از کجا سفارش میدید؟

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
دو تا سایت معتبر هستن که سفارشی گوشی میارن.
ای سی موبایل و بست چاینا.
متشکرم
تازگیا از بست چاینا خواستم تبلت سفارش بدم، اومدم ثبت نهایی سفارش بزنم دیدم هزینه ارسال سنگینی میگیره و حدود ۴۰ روز طول تهیه و ارسالش طول میکشه، یه سری هم میگفتن که دستگاه رو آکبند تحویل نمیدن و متعلقات موبایل رو برمیدارن، درکل خرید از بازار ارزونتر و سریع تر درمیومد دیگه بیخیال شدم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,477
نام
امین
متشکرم
تازگیا از بست چاینا خواستم تبلت سفارش بدم، اومدم ثبت نهایی سفارش بزنم دیدم هزینه ارسال سنگینی میگیره و حدود ۴۰ روز طول تهیه و ارسالش طول میکشه، یه سری هم میگفتن که دستگاه رو آکبند تحویل نمیدن و متعلقات موبایل رو برمیدارن، درکل خرید از بازار ارزونتر و سریع تر درمیومد دیگه بیخیال شدم

گوشی هایی که تو بازار هست رو بهتره از داخل تهیه کنید.
ولی گوشی های خاص و مدل هایی که تو ایران نیست رو باید از اینا سفارش داد.

اخر سفارش قسمت هزینه حمل و نقل یه گزینه عادی هست که 1.850 هست و یه تحویل اکسپرس که 2.800 هست و زودتر دستتون میرسه.
من تا حالا بالای 30 تا گوشی و تبلت خریدم، همچین موردی ندیدم که چیزی از گوشی ور دارن!!!

• Like
Reactions: Destro and Aminem22

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان، گوشی سامسونگ که صرفا بخوای روش چند تا برنامه همراه بانک و اینا نصب کنی و فورجی باشه و زیر ۱۰ تومن چی پیشنهاد میدید؟ دوربین، حافظه و اینا مهم نیست.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان مطلع میخوام s24 ultra بخرم ولی نمیدونم داستان رجیستریش چجوریه؟آیا تضمینی رجیستر میشه یا نه؟
بعد اینکه کسی تا حالا از دیجی کالا گوشی سفارش داده؟قابل اعتماد هس یا نه؟

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
دوستان مطلع میخوام s24 ultra بخرم ولی نمیدونم داستان رجیستریش چجوریه؟آیا تضمینی رجیستر میشه یا نه؟
بعد اینکه کسی تا حالا از دیجی کالا گوشی سفارش داده؟قابل اعتماد هس یا نه؟
رجیستر شده
من از دیجی کالا گوشی گرفتم ولی فروشنده ش خود دیجی نبود. تنها چیزی که از خودش گرفتم ایرپاد پرو بود که مشکلی نداشت.
البته یه نکته ای که نمیدونم واستون مهمه یا نه ولی الان بگیرین احتمال اینکه تا یکی دو ماه دیگه قیمتش بریزه هست.

• Like
Reactions: Ecthelion

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
رجیستر شده
من از دیجی کالا گوشی گرفتم ولی فروشنده ش خود دیجی نبود. تنها چیزی که از خودش گرفتم ایرپاد پرو بود که مشکلی نداشت.
البته یه نکته ای که نمیدونم واستون مهمه یا نه ولی الان بگیرین احتمال اینکه تا یکی دو ماه دیگه قیمتش بریزه هست.
مطمئنی رجیستر شده؟
ممنون از توصیت
اینجام زده از شرکت تامین میکنه یعنی برای خودش نیس از شرکت میگیره میده بهت
بخرم به نظرت؟
در مورد قیمتم خیلی بعیده که افت کنه تا یکی دوماه دیگه چون نزدیک عیدیم و هر روزم نزدیک تر میشیم به عید, گرون تر میشه احتمالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر