راهنمایی در امر خرید موبایل

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
سلام.
داداش بعد چند روز که سیم کارت توش باشه فعال میشه نگران نباش بعضی شرکتا اینجورین.
هزارتا همینجوری گوشی فروختم.
باز بهتره با شرکت وارد کننده سریعا تماس بگیره و مطابق حرف اونا عمل کنه. خیلی مشکل چیپیه که به خاطر نفرستادن imei گوشی از سمت وارد کننده به همتا رخ میده :/

• Like
Reactions: MAG1991

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
باز بهتره با شرکت وارد کننده سریعا تماس بگیره و مطابق حرف اونا عمل کنه. خیلی مشکل چیپیه که به خاطر نفرستادن imei گوشی از سمت وارد کننده به همتا رخ میده :/
اصلا مشکل نیست و روال یک سری از شرکتا همینه.
معمولا بعد چند روز که گوشی روشن میمونه اوکی میشه و با همون کد فعال سازی رو جعبه فعال میشه.

• Like
Reactions: MAG1991

MAG1991

کاربر سایت
Feb 3, 2018
440
درود مجدد
خب
همین الان از همتا پیام اومد که دستگاه قانونیه و مشکلی نیست ثبتش کنین
من کاری خودم انجام ندادم و با چند روز روشن موندن دستگاه خودش درست شد و بدون مشکل رجیستر شد.
گفتم اعلام کنم اینجا :D
با تشکر از همه دوستان

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,283
نام
محمدرضا
گلکسی جدید با بدنه تیتانیومی و کلی فیچر AI قابل اجرا بر روی خود گوشی ! :D با قیمت افزایش قیمت مجدد ناقابل 1300 دلار ! :D
لنز 10 مگاپیکسلی 10x با لنز 50 مگاپیکسلی 5x جایگزین شد که سامسونگ مدعی شد افت کیفیت رو در 10x شاهد نخواهیم بود و بهترم میشه حتی .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
یه سردرگمی عجیبی داشتم واسه انتخاب گوشی.
بین این گزینه ها حسابی سردرگم بودم و هر کدوم یسری برتری ها داشتن بهم.
RED MAGIC 9 PRO
RED MAGIC 8S PRO
ASUS ROG PHONE 7
ONEPLUS 12
IQOO 12
IQOO 12 PRO
MEIZU 21
که با توجه به فاکتورهایی مثل قیمت تموم شده و هزینه رجیستری، گیمینگ در اولویت، کولینگ خوب و بنچمارک مناسب و ...
در نهایت انتخابم شد IQOO 12 با رم 16 و حافظه 512 گیگ که با رجیستری حدود 40 درمیاد.
چون قیمتش 599 دلاره شامل‌ 30 درصد رجیستری نمیشه.
بنظرم اگه تو این حدود قصد خرید دارید به هیچوجه از دست ندید ،بررسی GSM هم داره که حسابی ازش تعریف کردن و تو بازه قیمتی خودش یه شاهکاره.
من فردا سفارش میدم و احتمالا دو هفته بعد دستم میرسه و یه بررسی هم خودم میکنم و اینجا میزارم واستون.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
RED MAGIC 9 PRO
RED MAGIC 8S PRO
ASUS ROG PHONE 7
ONEPLUS 12
IQOO 12
IQOO 12 PRO
MEIZU 21
که با توجه به فاکتورهایی مثل قیمت تموم شده و هزینه رجیستری، گیمینگ در اولویت، کولینگ خوب و بنچمارک مناسب و ...
در نهایت انتخابم شد IQOO 12 با رم 16 و حافظه 512 گیگ که با رجیستری حدود 40 درمیاد.
بنظرم اگه تو این حدود قصد خرید دارید به هیچوجه از دست ندید ،بررسی GSM هم داره که حسابی ازش تعریف کردن و تو بازه قیمتی خودش یه شاهکاره.
من فردا سفارش میدم و احتمالا دو هفته بعد دستم میرسه و یه بررسی هم خودم میکنم و اینجا میزارم واستون.
یکی از رفیقام Vivo X100 Pro خرید بدون رجیستر 42
ولی عجب دوربینی داره لعنتی... قیافه پشتش هم یک دوربین اصلا که بهش نمایشگر زدن :)

• Like
Reactions: AMIN-1399F

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
RED MAGIC 9 PRO
RED MAGIC 8S PRO
ASUS ROG PHONE 7
ONEPLUS 12
IQOO 12
IQOO 12 PRO
MEIZU 21
تو پیکسل داشتی ؟
چرا تو لیست پیکسل نیس ؟

• Like
Reactions: AMIN-1399F

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر