راهنمایی در امر خرید موبایل

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مثل سال قبل MKBHD ویدیو Blind Camera Test رو گذاشت که بالای 20 میلیون رای ثبت شده توی نظر سنجیش.

سیستمشم اینطوریه که با 20 گوشی مهم سال در حالت و شرایط نوری متفاوت عکس گرفته میشه (بصورت Handheld کژوال که همه میگیرن) داخل سایت گذاشته میشه و بدون اینکه برند گوشی مشخص باشه مردم باید رای بدن، اینطوری انتخاب ها واقعی هست و تعصبی توش وجود نداره.
هر کدوم از بخش ها Elo Rating مخصوص خودشو داره و در نهایت همش جمع میشه و مشخص میشه بصورت کلی کدوم امتیاز بالاتری رو آورد.

پیکسلا مثل همیشه پادشاهی میکنن امسال Top 3 رو کامل پیکسل گرفته:
1704810844112.png

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
فقط به درد گیم میخورن ؟
دوربین موربین تعطیل ؟
تصویرشون در چه حدیه ؟
ممنون

تا پارسال همین بود که تمرکز اصلی رو گیم بود و کمترین افت بعد از یک ساعت بازی مثلا.
کولینگ خوب در واقع.
صدای عالی و تریگرهای گیمی که خیلی تو بازی های شوتر جوابه و لذت بخش.

امسال ولی تو rog phone 8 ایسوس اومده دوربین های خوبی گذاشته نه در حد پرچمدار های سطح بالا، ولی خوبه.
رکورد بنچمارک انتوتو هم زد و رفت رتبه 1
dxomark قطعن بررسی میکنه و واسه دوربین باید منتظر بررسی اینا بمونیم، ولی واسه مثال این بررسی دوربین rog phone 7 هست.

Asus ROG Phone 7 Camera test - DXOMARK

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
مثل سال قبل MKBHD ویدیو Blind Camera Test رو گذاشت که بالای 20 میلیون رای ثبت شده توی نظر سنجیش.

سیستمشم اینطوریه که با 20 گوشی مهم سال در حالت و شرایط نوری متفاوت عکس گرفته میشه (بصورت Handheld کژوال که همه میگیرن) داخل سایت گذاشته میشه و بدون اینکه برند گوشی مشخص باشه مردم باید رای بدن، اینطوری انتخاب ها واقعی هست و تعصبی توش وجود نداره.
هر کدوم از بخش ها Elo Rating مخصوص خودشو داره و در نهایت همش جمع میشه و مشخص میشه بصورت کلی کدوم امتیاز بالاتری رو آورد.

View attachment 324397
بنازم pixel 7a رو... نظرتون چیه بخرمش؟ 😂

• Love
Reactions: majidred2011

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین

View attachment 324397
راگ فون 7 رتبه 12😶
خیلی عالیه.
بالاتر از ایفون 15 و اس 23 الترا و شیائومی 13 الترا

• Like
Reactions: majidred2011

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,283
نام
محمدرضا
s23 U آشغال‌ترین ترکیب واسه محافظ صفحه‌ست؛ صفحه نمایش کرو و حسگر اثر انگشت التراسونیک.

واسه کرو بودنش یا باید از اینایی بگیری که توش کلی تجهیزات واسه نصب داره:D من از اینا ندیدم جایی. یا اینکه بدی بیرون با چسب بزنن برات که من خوشم نمیاد، نه بخش چسبش نه اینکه کسی این کار رو برام بکنه.
تا جایی که می‌دونم این گلس‌های معمولی اکثرا حسگر التراسونیک رو از کار می‌ندازن مگر اینکه نمونه‌ای تست شده ای بگیری. یا از اینا که بخش حسگرش جنسش متفاوته و انگار پانچ شده؛ که جالب نیست. یا از این نمونه‌های انعطاف‌پذیر ولی نصب اینا واقعا سخته. من یکی خریدم همون موقع نصب همش حباب شد و 5 دقیقه‌ هم استفاده نکردم.:D
دوست توپچی غمگین این روز های من سلام ! :D:D
آقا این محافظ S23 اومد و زدم و راضیم ازش . ببین خیلی آسونه نصبش واسه همون ابزار نصبی که داخل جعبه هست و راحت فیکس میشه روی صفحه.
تمامی دستمال های لازم اعم از خشک و تر رو هم داره و کارو راحت میکنه بی دغدغه میتونی نصب کنی فقط زمان نصب رو ظهر و جای پر نور انتخاب کن که این گرد و خاک های کوجیک رو هم بتونی با چسبش بگیری.
شاید یکم حباب تشکیل بشه ولی بازم با کاردی که ارائه شده میتونی هل بدی به بیرون و کامل فیکس میشه.
من که کارم تموم شد بازم یه سری حباب ریز داخلش مونده بود که داخل دیجیکالا یکی گفته بود که این حباب های ریز بعد یه روز خودشون میرن که من باور نمیکردم که اینطوری باشه ولی بود و رفتن ! :D
راستی سنسور اثر انگشت به درستی کار میکنه و مشکلی نیست اصلا. (انگشت جدید هم میتونی تعریف کنی بعد نصب این محافظ :D)
خلاصه که توصیه میکنم البته که گلس نیست و محافظ نرم هست با این حال از هیچی بهتره.
اون قاب هم Camshield Pro نیلکین هست، اونم توصیه میکنم بگیر حتماً ! :D

IMG_20240109_123828705.jpg IMG_20240109_123842592.jpg IMG_20240109_124956072.jpg IMG_20240110_095714728.jpg IMG_20240110_095723080.jpg

• Like
Reactions: Ecthelion

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام و درود دوستان، با حدود 20 تومن چه گوشی پیشنهاد میکنین (اندروید)
اولویت دوربین هست و حافظه داخلی
گیم اصلا بازی نمیکنم تو گوشی،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
سلام و درود دوستان، با حدود 20 تومن چه گوشی پیشنهاد میکنین (اندروید)
اولویت دوربین هست و حافظه داخلی
گیم اصلا بازی نمیکنم تو گوشی،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
با 26 میتونی Pixel 7a بگیری
Pixel 6a هم 14.600 هست.

تو دوربین تو این قیمتها رقیب ندارن.
Pixel 6 و 6pro هم بین اینا قرار دارن و نمیدونم الان تو بازار هست یا نه و قیمت چند میدن.
ولی این دو مدل زیادن تو بازار.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
🟡پوکو X6‌ و X6 پرو با نمایشگر 120 هرتزی و سه سال دریافت آپدیت سیستم‌عامل معرفی شدند

🔺 پوکو امروز در هند از گوشی‌های سری X6‌ رونمایی کرد که نسخه پرو به مشخصات فنی قدرتمندتری ازجمله تراشه دایمنسیتی ۸۳۰۰ اولترا و حافظه داخلی از نوع UFS 4.0‌ مجهز شده است.

⚙️ مشخصات پوکو X6 پرو:

🔹 نمایشگر تخت 6.67 اینچی OLED با رزولوشن 1.5K و رفرش ریت 120 هرتز
🔹 دوربین اصلی: سه‌گانه 64 + 8 + 2 مگاپیکسلی
🔹 دوربین سلفی: 16 مگاپیکسلی
🔹 تراشه: دایمنسیتی 8300 اولترا
🔹 رم: 12/8 گیگابایت
🔹 حافظه داخلی: 512/256 گیگابایت
🔹 باتری: 5000 میلی‌آمپرساعتی
🔸 سیستم‌عامل: HyperOS
💲 قیمت نسخه پایه: 299 دلار

⚙️ مشخصات پوکو X6:

🔹 نمایشگر تخت 6.67 اینچی OLED با رزولوشن 1.5K و رفرش ریت 120 هرتز
🔹 دوربین اصلی: سه‌گانه 64 + 8 + 2 مگاپیکسلی
🔹 دوربین سلفی: 16 مگاپیکسلی
🔹 تراشه: اسنپدراگون 7s Gen 2
🔹 رم: 12/8 گیگابایت
🔹 حافظه داخلی: 512/256 گیگابایت
🔹 باتری: 5100 میلی‌آمپرساعتی
🔸 سیستم‌عامل: رابط کاربری MIUI 14 مبتنی بر اندروید 14
💲 قیمت نسخه پایه: 249 دلار

MAG1991

کاربر سایت
Feb 3, 2018
440
اقا من
یک فروند گوشی از دیجیکالا خریداری کردم
سیمکارتی که گذاشتم روش قبلا رو یه گوشی دیگه بوده (خیلی قدیمی قبل طرح رجیستری) روشن بوده سیمکارته
الان میخوام رجیستر گوشی جدید رو فعالسازی کنم
خطا می ده که imei شما نامعتبره و فلان
کسی می دونه داستان چیه ؟؟
الان اصلا باید فعالسازی رو بزنم یا افزودن دستگاه رو??

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
اقا من
یک فروند گوشی از دیجیکالا خریداری کردم
سیمکارتی که گذاشتم روش قبلا رو یه گوشی دیگه بوده (خیلی قدیمی قبل طرح رجیستری) روشن بوده سیمکارته
الان میخوام رجیستر گوشی جدید رو فعالسازی کنم
خطا می ده که imei شما نامعتبره و فلان
کسی می دونه داستان چیه ؟؟
الان اصلا باید فعالسازی رو بزنم یا افزودن دستگاه رو??
ربطی به سیم کارت نداره.
سبم کارت رو داخلش قرار بده و بعد از زدن #7777* فعالسازی رو بزن و مراحلش رو انجام بده.
اگه گیر داد و نشد ،از اپلیکیشن همتا میتونی مراحلش رو انجام بدی.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
دوستان اگه گوشی بدون رجیستر میخواین و فقط واسه دوربین و گیم میخواین استفاده کنین
گوشی های realme gt 5pro و وان پلاس 12 هستن میشه سفارش داد و بدون رجیستر استفاده کرد هر دو هم snapdragon 8 gen3 هستند.
oneplus 12 با رم 12 و حافظه 256 قیمت 37.100
16-512 قیمت 41

realme gt5 pro هم با 12 رم و حافظه 256 قیمت 32.200
16-256 قیمت 33.700
16-512 قیمت 35.500

MAG1991

کاربر سایت
Feb 3, 2018
440
ربطی به سبم کارت نداره.
سبم کارت رو داخلش قرار بده و بعد از زدن #7777* فعالسازی رو بزن و مراحلش رو انجام بده.
اگه گیر داد و نشد ،از اپلیکیشن همتا میتونی مراحلش رو انجام بدی.
از طریق سایت هم زدم نشد
به imei گوشی گیر میده
فردا با اپلیکیشنش تست می کنم ببینم چی‌میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر