راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
سلام
دوستان من یه مشکلی دارم کسی میتونه راهنمایی کنه
یه گوشی redmi note 9 pro دارم قند شکن وصله تلگرام اینا همه میان بالا ولی گوگل پلی باز نمیشه یا تو گوگل سرچ میکنم میزنه شما آفلاینی
راه حلی نیست برای درست کردنش؟
با سای*فون برو درست میشه.

• Like
Reactions: mohammadl021

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
دوستان محافظه صفحه مناسب برای S23 Ultra چی پیشنهاد میکنید ؟
چیزی باشه که حسگر اثر انگشت رو از کار نندازه.
s23 U آشغال‌ترین ترکیب واسه محافظ صفحه‌ست؛ صفحه نمایش کرو و حسگر اثر انگشت التراسونیک.

واسه کرو بودنش یا باید از اینایی بگیری که توش کلی تجهیزات واسه نصب داره:D من از اینا ندیدم جایی. یا اینکه بدی بیرون با چسب بزنن برات که من خوشم نمیاد، نه بخش چسبش نه اینکه کسی این کار رو برام بکنه.
تا جایی که می‌دونم این گلس‌های معمولی اکثرا حسگر التراسونیک رو از کار می‌ندازن مگر اینکه نمونه‌ای تست شده ای بگیری. یا از اینا که بخش حسگرش جنسش متفاوته و انگار پانچ شده؛ که جالب نیست. یا از این نمونه‌های انعطاف‌پذیر ولی نصب اینا واقعا سخته. من یکی خریدم همون موقع نصب همش حباب شد و 5 دقیقه‌ هم استفاده نکردم.:D

خلاصه مورد نصب آسان و بدرد بخوری پیدا کردی به ما هم بگو.:D

• Like
Reactions: Dysphoria

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,284
نام
محمدرضا
s23 U آشغال‌ترین ترکیب واسه محافظ صفحه‌ست؛ صفحه نمایش کرو و حسگر اثر انگشت التراسونیک.

واسه کرو بودنش یا باید از اینایی بگیری که توش کلی تجهیزات واسه نصب داره:D من از اینا ندیدم جایی. یا اینکه بدی بیرون با چسب بزنن برات که من خوشم نمیاد، نه بخش چسبش نه اینکه کسی این کار رو برام بکنه.
تا جایی که می‌دونم این گلس‌های معمولی اکثرا حسگر التراسونیک رو از کار می‌ندازن مگر اینکه نمونه‌ای تست شده ای بگیری. یا از اینا که بخش حسگرش جنسش متفاوته و انگار پانچ شده؛ که جالب نیست. یا از این نمونه‌های انعطاف‌پذیر ولی نصب اینا واقعا سخته. من یکی خریدم همون موقع نصب همش حباب شد و 5 دقیقه‌ هم استفاده نکردم.:D

خلاصه مورد نصب آسان و بدرد بخوری پیدا کردی به ما هم بگو.:D
مرسی رفیق توپچی من ! :D
آقا دلم رو زدم دریا و از این Protective Film ها Nillkin گرفتم هنوز نیومده ! (مزایای شهرستانی بودن :D)
همین برند شیشه جنس خوبش رو هم داشت ولی اون قسمت حسگر رو برش دادن که خیلی ناجور بود یه حفره اون وسط بود ! :D هم اینکه اونجا قرار بود بشه معدن خط و خش و بقیه قسمت ها سالم بمونن. ترجیح دادم این رو بگیرم. این مدل هم از اون کیت های نصب داره مثل اینکه داخلش که حتی افراد مبتدی هم میتونن نصبش کنن به راحتی. حالا من که سابقه درخشانی در نصب گلسهای فلت دارم میرم سمتش ببینم چند چند میکنم باهاش نتیجه رو همینجا باهات به اشتراک میزارم ! :D

این رو گرفتم : Nillkin Impact Resistant Curved Film for Samsung Galaxy S23 Ultra (2 pieces)

• Like
Reactions: Ecthelion

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
خب بعد از تعیین قیمت جدید رجیستری واسه گوشی های بالای 600 دلار عملا گوشی بالارده دیگه زیر 45 تومن دستمون نمیرسه.
الان red magic 9pro 12-256 رو بدون رجیستر حدود 43 میارن که 15 تومن هم رجیسترش میشه!!!
متاسفانه ریلمی هم سیاست قفل شبکه رو اعمال کرده و شما نمیتونی از گوشی رم چین توی ایران استفاده کنی و فقط با سیم کارت چین انتن میده.
فقط باید امیدوار بود رسمی وارد کننده بره و برای ایران سفارش بده و وارد کنه مثل realme 11pro و pro plus
یعنی عملا دیگه realme gt 5pro دست نیافتنی شد.
rog phone 7 هم الان حدود 35 میارن که با 15.500 رجیستر میشه.
قشنگ ملت رو سوق دادن فقط سمت میان رده برن.

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
خب بعد از تعیین قیمت جدید رجیستری واسه گوشی های بالای 600 دلار عملا گوشی بالارده دیگه زیر 45 تومن دستمون نمیرسه.
الان red magic 9pro 12-256 رو بدون رجیستر حدود 43 میارن که 15 تومن هم رجیسترش میشه!!!
متاسفانه ریلمی هم سیاست قفل شبکه رو اعمال کرده و شما نمیتونی از گوشی رم چین توی ایران استفاده کنی و فقط با سیم کارت چین انتن میده.
فقط باید امیدوار بود رسمی وارد کننده بره و برای ایران سفارش بده و وارد کنه مثل realme 11pro و pro plus
یعنی عملا دیگه realme gt 5pro دست نیافتنی شد.
rog phone 7 هم الان حدود 35 میارن که با 15.500 رجیستر میشه.
قشنگ ملت رو سوق دادن فقط سمت میان رده برن.
کاشکی فقط تو موبایل اینجور بود امین جان این حرومیا خیلی چیزارو برا مردم دست نیافتنی کردن...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
درود اقا من میخوام یه redmi 12 بخرم
بعد سایت فروشنده زده پک اندونزی،
فرق این با پک گلوبال چیست ؟ کسی اطلاعی داره ؟
اصل کار همون رام هست که گلوبال باشه.
تفاوت پک ها معمولا تو شارژر هست.
بهتره انباکس ببینی ازش تا مطمئن بشی.

شرکت meizu یه گوشی داره به اسم 20 pro که تو حافظه 12-512 میشه با 30 تومن رجیستر شده خریدش.
تو این رنج قیمتی یکی از بهترین هاست.
ترکیب اپل و سامسونگه تو طراحی.
ولی مشخصات عالی داره.

• Like
Reactions: MAG1991

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
اصل کار همون رام هست که گلوبال باشه.
تفاوت پک ها معمولا تو شارژر هست.
بهتره انباکس ببینی ازش تا مطمئن بشی.

شرکت meizu یه گوشی داره به اسم 20 pro که تو حافظه 12-512 میشه با 30 تومن رجیستر شده خریدش.
تو این رنج قیمتی یکی از بهترین هاست.
ترکیب اپل و سامسونگه تو طراحی.
ولی مشخصات عالی داره.
30تومن گوشی چینی 😐پول چقدر آشغال شده 🥲

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
30تومن گوشی چینی 😐پول چقدر آشغال شده 🥲
پسر مفته.
خدایی من خیلی بیشتر از سامسونگ و شیائومی اینارو قبول دارم.
دیگه اون دوره که گوشی های چین بد بودن گذشت.
تو همه چی الان بهترین ها همین ها هستند.
دوربین، گیم و رابط کاربری و قیمت و ....

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
ROG PHONE 8 و PRO هم معرفی شدند:

1.100 دلار واسه rog phone 8 با رم 16 و حافظه 256