راهنمایی در امر خرید موبایل

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
دیگه دیدم نمیشه.
Redmi Note 12 Pro 4G 256 رو خریدم.
مدل 5 جی قیمتش بالاتر بود. دوربینش هم فک کنم ضعیف تر بود.
در کل مشخصاتش رو کاغذ خوب میزنه. حالا تا چند روز آینده برسه دستم ببینم چطوریه.

گوشیه خوبیه
امروز داشتم با a53م کار میکردم که یکدفعه گوشیم خاموش شد و دیگه روشن نشد ، فقط خداکنه هاردش نسوخته باشه !
بنظرتون بدم خود گارانتی ش زیاد پول میگیره ؟!
من یک S7 Edge داشتم یکباره خاموش شد و هیچ علائم حیاتی هم نداشت کلا بردش ترکیده بودم بردم چند جا گفتن کارش تمامه خلاصه رفتم اعلاء الدین اون زیر میرها یکجای گیر اوردم گفتن کامل همه دل و جیگرش برات عوض میکنیم تو همین حین خیلی جالب بود برام که یک مرد حدود 40 -50 ساله خیلی ریلکس اومد یک صندلی تاشو گذاشت زیرش یک چای گرفت بعد ملت می آمدن پیشش گوشی های اسقاطی و دزدی و... می اوردن اینم خیلی خونسرد و مهربان از اونها با یک قیمتی میخرید بعد همینجوری که نشسته بود گوشی میداد به تعمیر کارهای دور و برش اونها هم قطعه فروشش میکردن مال من یک گوشی بود که انگار ماشین از روش رد شده بود فقط بردش سالم بود دراوردن انداختن رو گوشی من و تمام
خدایی مردم چه جوری پول در میارن!
دوستان برای خرید گوشی در کنار گوشی دیگم
دنبال خرید گوشی پایین رده ام
استفاده در حد تلفن و sms و فوقش چنتا برنامه کاربردی سبک مثل اسنپ و ...

برام دوربین داشتن یا نداشتن و آپشن‌ها زیاد و غیره اصلاً مهم نیست
فقط می‌خوام اندروید خام یا شبیه اون داشته باشه که سریع باشه
و باتری خوب نگه داره همین
( بجا گوشی ساده گرفت )

تو سایت جستجو کردم چند تا نمونه دیدم مثل nokia C21 , Motorola Moto E13 , Realme C30s , آنر X5 و .....

چی پیشنهاد میدید؟
اگر گوشی با سخت افزار خیلی پایین بگیری قشنگ اون اختلاف زیادی که داره تو ذوقت میزنه و بعد از یک مدت کلا بیخیال استفاده ازش میشی به نظر من یک رده بالاتر بخر مثل a14 -a13 یا redmi note 11 یا 12

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
گوشیه خوبیه

من یک S7 Edge داشتم یکباره خاموش شد و هیچ علائم حیاتی هم نداشت کلا بردش ترکیده بودم بردم چند جا گفتن کارش تمامه خلاصه رفتم اعلاء الدین اون زیر میرها یکجای گیر اوردم گفتن کامل همه دل و جیگرش برات عوض میکنیم تو همین حین خیلی جالب بود برام که یک مرد حدود 40 -50 ساله خیلی ریلکس اومد یک صندلی تاشو گذاشت زیرش یک چای گرفت بعد ملت می آمدن پیشش گوشی های اسقاطی و دزدی و... می اوردن اینم خیلی خونسرد و مهربان از اونها با یک قیمتی میخرید بعد همینجوری که نشسته بود گوشی میداد به تعمیر کارهای دور و برش اونها هم قطعه فروشش میکردن مال من یک گوشی بود که انگار ماشین از روش رد شده بود فقط بردش سالم بود دراوردن انداختن رو گوشی من و تمام
خدایی مردم چه جوری پول در میارن!

اگر گوشی با سخت افزار خیلی پایین بگیری قشنگ اون اختلاف زیادی که داره تو ذوقت میزنه و بعد از یک مدت کلا بیخیال استفاده ازش میشی به نظر من یک رده بالاتر بخر مثل a14 -a13 یا redmi note 11 یا 12
مال من خوبیشه اینه که گارانتیش مونده بود

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
نه بابا بستگی به ادمش داره من 13 پرو دارم رفتم چند وقت پیش یه lg g6 گرفتم 1 تومن
خدای هنگ عه :)) ولی میتونم بگم 99 درصد کار هام رو با همون lg انجام میدم از زنگ زدن و اینا تا چرخیدن تو اینستا و ...

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
787
a54 کسی اینجا داشته ؟چجور گوشیه
شیائومی هنوز مشکل رابط کاربری داره ؟
برای دوتا از دوستام گرفتم، گوشی اوکی‌ و‌ کار راه اندازیه. اذیت نمی‌کنه. گیم و اینای سنگین باهاش نمیزنن، در‌حد بازی های دم دستی.

شیائومی هرچی جدید‌تر‌ اومده کیفیت ساختش اومده پایینتر. بشخصه دیگه نه توصیه می‌کنم، نه درباره‌ش چیزی می‌خونم. (مثال هست نه‌واقعیت): سامسونگ مثلا ۳ سال برات کار کنه، شیائومی در حد یک تا ۱.۵ سال.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
دوستان سلام
عرض ادب
بین این 4 تا موندم
Samsung Galaxy S23 Ultra
Google Pixel 7 Pro
Xiaomi Mi 13 Ultra
Xiaomi Mi 13 Pro
2 اولویت اولم Display و Camera هستن
ممنونم از لطفتون
یخورده دست نگه دار و صبر کن Pixel 8 pro قیمتش متعادل شه اونو بگیر.
صفحه نمایش که اول شد دوربین هم نقدش بیاد قطعا جز 5 تای اول میره.
اگه بحث مالی نداری سری 7 گوگل رو بی خیال شو برو رو سری 8
موجود شده ایران ولی قیمت فعلا فضایی.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
الان ناثینگ فون 2 نسخه 12/256 با قیمت 35 میلیون موجود شده

@AMIN-1399 قصد تست کردنشو نداری؟ 8->

نه دیگه کلا بعد از تجربه پیکسل پرونده بقیه برندها واسم بسته شده.
از الان باید پس انداز کنیم واسه پیکسل 10😅

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,845
نام
مهراد
نه دیگه کلا بعد از تجربه پیکسل پرونده بقیه برندها واسم بسته شده.
از الان باید پس انداز کنیم واسه پیکسل 10😅
1697714978174.png

پیکسل 8 پرو تو بخش دوربین چهارم شد، با یک امتیاز کمتر از آیفون 15 پرو

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
آیفون 15 پرو مکس حتی بعد از آپدیت هم شدیدا داغ میشه. در حدی که مثلا تو ماشین بعد مدتی که وصل می کنم با کابل می نویسه گوشی بیش از حد داغ شده. این بازی جدید مورتال کامبت هم که برای ios اومده هم بعد 10 دقیقه بازی، گوشی شروع میکنه داغ شدن. قطعا اپل با آپدیت اوکی می کنه اما این به معنای کاهش قدرت پردازندست احتمالا.

• Like
Reactions: barney stinson

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر